Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Łodzianie szykuje si kolejne zakończenie sezonu w Wawrzkowiźnie podBełchatowem w terminie 14-6.10.2016  czy ktoś reflektuje??

 

 

 

https://www.facebook.com/events/291206337911441/

 

http://forumjunaka.pl/viewtopic.php?f=123&t=4574

 

Asik, napiszesz coś więcej? Tak dla ludzi, którzy nie mają Facebooka (tak są tacy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i Koleżanki. :welcome:

 

Po intensywnym, wspaniałym i z mocą atrakcji Junak Tour zaplanowałam dla nas zakończenie naszych przygód motocyklowych w tym sezonie :smile: :post: :piwo: :drunks: :drag racer:

 

Lokalizacja - Łódzkie, OSiR Wawrzkowizna --> http://wawrzkowizna.com.pl/pl/strona-glowna

Dlaczego znowu łódzkie, bo każdy ma blisko nie ważne z jakiego miasta przybędzie :smile:

 

Nocleg - domki bliźniacze na Ranczo 5-os lub Brda 6 os.

Cena za cały wyjazd 150 zł/os.

 

W cenie zapewniłam nam:

1. nocleg;

2. kolacjo obiady (piątek i sobota);

3. śniadanie (sobota i niedziela);

4. saunę, aby się ogrzać :cold:

 

W sobotę zaplanowany jest całodniowy wyjazd motocyklowy oraz różnego rodzaju zadania dla naszych Junaczków :smile:

 

Oczywiście w sobotę zamiast obiadokolacji załatwiłam nam wielkie ognisko wraz z kiełbaskami (w ramach ceny oczywiście ), jeśli będziemy chcieli więcej jedzonka możemy dokupić i siedzieć caaałą noc :smile:

 

Pamiętajcie o zupie z chmielu

 

 

Dodatkową atrakcją będzie paintball lub park linowy- ale będę uzupełniać post w jakiej cenie i jak będzie to wyglądało, więc cierpliwości (tu będzie dodatkowy koszt - ściepa :smile: )

 

Ośrodek zapewnia również (za dodatkową opłatą) atrakcje takie jak: SPA, baseny, kąpieliska, korty tenisowe, kajaki, rowery wodne, boiska, stajnię, jazdę bryczką.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

80e113318745c8431eaa70d9f4e6b127.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

95dad6dc860763fd4096e3051ec854b8.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja rozpocznę niebawem 3 sezon na 125 :smile: Więc nie do końca to tak jest, że starcza tylko na jeden sezon. Poza tym wcześniej przelatałem kilka sezonów na większej pojemności  :smile: Potrzebuje jeszcze trochę czasu na wymianę oleju, świec i trochę dłubania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ze 125 tek kręci 8 w tym sezonie :smile: ??

 

Bo ja na kursie spotykam znajome twarze :smile:

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ze 125 tek kręci 8 w tym sezonie :smile: ??

 

Bo ja na kursie spotykam znajome twarze :smile:

Rozpoczęcie sezonu na 125 ale 660 już grzeje opony :smile:

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mawiają, że 125 na sezon wystarcza i to chyba prawda. Byli i już ich nie ma...

prawda taka ze przy obecnych przepisach (125cc na B po 3 latach) po 1 sezonie czesc z nich polubi to na tyle ze zrobi prawko i przesiadzie sie na cos wiekszego. a Ci ktorzy sie nie przkonali wroca do samochodu :smile:

 

oraz niewielka czesc ktora zostanie przy 125cc bo im to wystarcza ;) w waszej grupie bedzie pewnie sporo zmian w ludziach, rok w rok ;)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Strzała, ależ dawno tu nie zaglądałem ale zgadza się to co napisał krzychoslav multum ludzi przesiadło się już ze 125tek na większe pojemności, sam jestem jedną z nich :smile:

Ale nie ważne czym jeżdzimy czy 125 czy 600 czy litry, pasja jest pasją i AMEN! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby udało się zmontować jakąś ekipę. Pewnie większość jeszcze w powijakach. A niektórzy już przeszło miesiąc śmigają. :biggrin: 

No z tym uśmiechem w tych temperaturach po dłuższej jeździe różnie bywa. Trzeba w przerwach na rozgrzewkę :cheers: i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...