Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

witam :-) . Podziele sie z Wami wrazeniami z trasy :-). Wyjechalam pare minut po 5 , na miejsce dojechalam o 13:45 . Trasa ..... cos pieknego , zaluje ze nie mialam kamery zeby to uwiecznic , zakrety ..... asfalt cos pieknego . Na trasie miejscami mozna byloby niezle przycisnac .... Ale i tak maneta byla odkrecona do oporu i lecialam tyle ile moglam swoja maszyna. I powiem tak .... jesli ktos ma watpliwosci ze tak mala pojemnoscia motoru nie mozna zwiedzac i podrozowac to jest w totalnym bledzie. Motor spisal sie na medal !!!!! I juz nie bede mowic ze to popierdula :-). Jak na swoja pojemnosc to nie mozna nic zarzucic .

Chce wrzucic zdjecia z trasy ale cos mi sie nie udaje z telefonu :-(.

Uzupelnie chyba jak wroce do lodzi :-), jesli oczywiscie nie zanudzam Was .....

SZACUN

Edytowane przez Sławek 66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Inga. Debeściara z Ciebie. Międzyzdroje z Łodzi, to już konkretna traska. Tylko nie zabaw tam za długo. :biggrin: Czekamy.

Na pewno dlugo nie zabawie, ale w drodze powrotnej zaczepie o kolobrzeg bo nigdy nie bylam :-). chcialam wrzucic trase jaka jechalam ale musze sie wstrzymac chyba do powrotu.

Wzielam bank do podladowania telefonu ale moj okazal sie zepsuty tzn nie ladowal wiec ostatniej fazy dojazdu do miedzyzdroji juz mi sie nie udalo uwiecznic bo tel. calkowicie padl .

Powiem tak .... jesli ktos jeszcze uwaza ze na 125 (co do niedawna sama tak myslalam ) , mysli ze na tym mozna jezfzic tylko w kolo komina ..... To jest w bledzie. Ja hestem zachwycona. Oczywiscie wolalabym zeby mial co nieco zapasu w manetce ...... ale motor sprawil sie rewelacyjnie.

Dziekuje za pozytywne slowa :-).

Dodam ze jechalo mi sie tak rewelacyjnie ze poza tankowaniem cala trase przejechalam bez postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wszystko ok.Mogłem jednak załatwić ten urlop o którym wspomniałem w Skorzęcinie.Może któregoś pięknego dnia skoczymy na jakiś wypadzik razem  :riding::moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że wszystko ok.Mogłem jednak załatwić ten urlop o którym wspomniałem w Skorzęcinie.Może któregoś pięknego dnia skoczymy na jakiś wypadzik razem :riding::moto:

:-):-):-) bylo kuc zelazo poki gorace :-) :-):-) .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek mówił coś o piątej rano. :biggrin:

Nie, nie aż tak. Na serio o 7.30. Wcześnie, ale może i dobrze. Połowa niedzieli "do odzysku", a poza tym o 17.30 zaczyna się pierwszy półfinał  drużynowych mistrzostw Polski na żużlu.

 


Świetnie że wszystko ok.Mogłem jednak załatwić ten urlop o którym wspomniałem w Skorzęcinie.Może któregoś pięknego dnia skoczymy na jakiś wypadzik razem  :riding::moto:

 

Ty sobie Krzysztofie drogi nie próbuj naszej koleżanki zawłaszczać. :decayed:

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-):-):-) bylo kuc zelazo poki gorace :-) :-):-) .....

Kurczątko masz rację normalnie d*pa ze mnie .

Sławek mówił coś o piątej rano. :biggrin:

Nie, nie aż tak. Na serio o 7.30. Wcześnie, ale może i dobrze. Połowa niedzieli "do odzysku", a poza tym o 17.30 zaczyna się pierwszy półfinał  drużynowych mistrzostw Polski na żużlu.

 

 

Ty sobie Krzysztofie drogi nie próbuj naszej koleżanki zawłaszczać. :decayed:

:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa jak bylo na trasie ? Dajcie znac z wrazen. Czy zdazyliscie na wyscig MOTOGP ? Podoba mi sue ze zmienili tym razem przepisy, ze nie ma tych "stojakow" z parasolami na starcie. :-) :-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Inga.

Na moto gp nie było szans, ale bez stojaków na starcie, to tam nie ma co oglądać. :biggrin: Ale na żużel z małą obsuwką jak najbardziej zdążyliśmy. Traska wspaniała. Pogoda super. Fantastyczny wypad w pięć moto. Wielkie dzięki panowie. Szkoda, że bez ...zaraz jak to było... a już wiem kurczątka. :smile:

Zaraz odpalam Mamrota. Sądząc po tym z jakim namaszczeniem wciągają go w "Ranczo" Solejuk i spółka, to musi być wspaniały trunek. :decayed:

A co u Ciebie słychać?

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Inga.

Na moto gp nie było szans, ale bez stojaków na starcie, to tam nie ma co oglądać. :biggrin: Ale na żużel z małą obsuwką jak najbardziej zdążyliśmy. Traska wspaniała. Pogoda super. Fantastyczny wypad w pięć moto. Wielkie dzięki panowie. Szkoda, że bez ...zaraz jak to było... a już wiem kurczątka. :smile:

Zaraz odpalam Mamrota. Sądząc po tym z jakim namaszczeniem wciągają go w "Ranczo" Solejuk i spółka, to musi być wspaniały trunek. :decayed:

A co u Ciebie słychać?

U mnie plany sie pokrzyzowaly bo do Kolobrzegu nie pojechalam bo pogodynka pokazywala ze bedzie lalo :-(. I jak potemdzwonilam do kolezanki to tak bylo. Wyjechalam bardzo wczesnie zeby uciec przed deszczem ale przed drawskiem pomorskim niezle mnie zmoczylo, wiec troche przemoklam i zmarzlam :-). A w Lodzi super cieplo. :-):-).

Pawel mowisz ze mamroty odpalasz ....daj znac czy powalily cie z nog ? :-):-):-).

Na nastepna trase obowiazkowo stawiam sie , nie ma bata ....

Pawel jak to nie ma na co patrzec :-) .... na motory !!!! :-):-).

Na nastepna trase obowiazkowo stawiam sie , nie ma bata ....

Pawel jak to nie ma na co patrzec :-) .... na motory !!!! :-):-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za wspólny przelot. Może uda się jeszcze w tym sezonie śmignąć gdzieś oczywiście razem z Ingą  :wub:.Sławek miał fajny pomysł z tym Toruniem wiec może czmychnąć tam ? A póki co mamroty w górę i na zdrowie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...