Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

AAAle fajne motorki. .A ten niebieski to chyba wyrywa nadgarstki przy ruszaniu :decayed: .Jak nie sprzedam moto to możemy się przejechać do Skorzęcina w niedziele.Na tym zdjęciu nie widać że leje,a lało cały dzień.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wspólny przelot na Tor Łódż. Załączam kilka fotek wykonanych na miejscu

flm_1472159971__img_20160825_194244.jpg

flm_1472159955__img_20160825_194046.jpg

flm_1472159925__img_20160825_194042.jpg

Donoszę, że kolega bez lampeczki bezpiecznie dowieziony do Castoramy gdzie mam nadzieję kupił tę żarówkę :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donoszę, że kolega bez lampeczki bezpiecznie dowieziony do Castoramy gdzie mam nadzieję kupił tę żarówkę :smile:

Przy tak nietypowej zarowce powinien wozic kilka na zapas :smile:

Pozdrawiam Wojtek  :riding:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAle fajne motorki. .A ten niebieski to chyba wyrywa nadgarstki przy ruszaniu :decayed: .Jak nie sprzedam moto to możemy się przejechać do Skorzęcina w niedziele.Na tym zdjęciu nie widać że leje,a lało cały dzień.Pozdro

 

A ten pomarańczowy, nie dość, że przy ruszaniu wyrywa nadgarstki, to prostuje ręce w łokciach. A przy przelotach autostradowych, podczas postoju przypalasz papierosa rozdygotaną ręką. Takie to prędkości są. :biggrin:

To umawiamy się w niedzielę jak zwykle na 9.00 rozumiem. Jak w sobotę nikt Yamy nie łyknie, to na niedzielę ustawiaj gości na popołudnie. Z jednej strony, jako koledze życzę owocnej sprzedaży, ale z drugiej... :decayed:  Tak czy inaczej Informuj co i jak.     

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes zaproponował Skorzęcin. Ale przystąpił do sprzedaży moto, więc istnieje taka ewentualność, że na rowerku będzie musiał popylać. :riding:

Na razie nieoficjalna lista na niedzielę wygląda następująco:

 

1.Inga - damy mają pierwszeństwo

2.ralf77 - prezes

3.Cholpek

4.ph7

 

Dopisywać się wiara, bo może to ostatnia niedziela z tak fantastyczną pogodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAle fajne motorki. .A ten niebieski to chyba wyrywa nadgarstki przy ruszaniu :decayed: .Jak nie sprzedam moto to możemy się przejechać do Skorzęcina w niedziele.Na tym zdjęciu nie widać że leje,a lało cały dzień.Pozdro

Zycze Ci sprzedania :-) , ale gdyby sie nie udalo to reflektuje na lot w niedziele :-) :-) :-). A zdjecie rewela. Co tam deszcz :-) dla prawdziwych motocyklistow ;-) - nie pekaja :-) :-) ;-)

Prezes zaproponował Skorzęcin. Ale przystąpił do sprzedaży moto, więc istnieje taka ewentualność, że na rowerku będzie musiał popylać. :riding:

Na razie nieoficjalna lista na niedzielę wygląda następująco:

 

1.Inga - damy mają pierwszeństwo

2.ralf77 - prezes

3.Cholpek

4.ph7

 

Dopisywać się wiara, bo może to ostatnia niedziela z tak fantastyczną pogodą.

Pawel , no no .....nie kracz z ta pogoda bo ja planuje lot motorem do Miedzyzdroji wiec lepiej niech to nie bedzie ostatni dzien takiej pogody :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rafał. Jak Sławek leci z nami to nie możesz tego moto sprzedać. Jak ludziska przyjadą oglądać, to mów, że możesz sprzedać w poniedziałek i bierz zaliczkę. Najlepiej od wszystkich. A potem będzie za co  :burp:  :drunk: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes zaproponował Skorzęcin. Ale przystąpił do sprzedaży moto, więc istnieje taka ewentualność, że na rowerku będzie musiał popylać. :riding:

Na razie nieoficjalna lista na niedzielę wygląda następująco:

 

1.Inga - damy mają pierwszeństwo

2.ralf77 - prezes

3.Cholpek

4.ph7

 

Dopisywać się wiara, bo może to ostatnia niedziela z tak fantastyczną pogodą.

Witam

Chetnie bym pojechal z wami ale rodzina mnie nawiedzi i nici z jezdzenia.

Edytowane przez Wojtek125 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam Wojtek  :riding:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nowe części juz zamontowane można znowu szlifowac :biggrin: w sobotę idę na grila na 19 wiec pewnie w niedziele rano nie będę w stanie... szkoda.. a Rafała yamaszka ma już 200 wyświetleń to może coś z tego będzie wczoraj na malince foto ogarnialismy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Zazdroszczę Wam tego przelotu w niedzielę :blush:  Moto pooooooszło , 9 osób chętnych, pierwszy kupił :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:   Dzięki za trzymanie kciuków ze sprzedażą motka.      Prezes -joki jo tam prezys . :hihi:

Edytowane przez ralf77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, :sad2: ale trzeba żyć dalej.

 

Aktualizujemy listę na miejscu Rafała umieszczając Sławka. I lecąc po imionach wygląda to na razie tak:

 

1.Inga

2.Sławek

3.Łukasz

4.Paweł

 

Może ta traska co Sławek zaproponował, albo ten Skorzęcin, a może zupełnie coś innego. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamil Za całą pomoc i sesję zdjęciową :cheers:   Może w niedziele przed południem polatamy ? Tylko mam opony crossowe  to tak z umiarem po asfaltach. Oooooo Pawel już nie jestem Waszym kolegą ,już mnie nie ma na liście :blush:  ,ale rower mam :hihi:     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został mi do zdania egzamin i kupię BMW f 800gs i dalej będziemy jeździć :riding: Jak się znajdę na liście oczywiście :doofywave:

BMW 800 GS - najlepszy wybor z mozliwych , to motor moich marzen i taki bedzie nastepny :-) :-).

 

To o ktorej i gdzie sie umawiamy w niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...