Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie chcecie od rana polatać?

 

Ustalamy "na gorąco". Jeśli chcesz się przyłączyć i masz jakąś propozycję to jesteśmy otwarci.

 

Miejsce zbiórki jak zwykle zgierski Shell przy ul. Kasprowicza. Godzina 9.00.

 

Skład na razie:

1. Ralf77

2. Krzysztof

3. PH7

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku raz jeszcze dzięki za miłe towarzystwo i kawkę na świeżym powietrzu.Nie ma to jak ładna pogoda czmychnąć gdzieś strzelić kawkę i pogadać z kumplem Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy przed skierowaniem się na widawę planujecie wrócić do łodzi na zbiórkę żeby jechać razem z resztą czy nie

 

Jeżeli zahaczymy o Widawę to raczej z traski.

 

 

Pawełku raz jeszcze dzięki za miłe towarzystwo i kawkę na świeżym powietrzu.Nie ma to jak ładna pogoda czmychnąć gdzieś strzelić kawkę i pogadać z kumplem Dzięki.

 

Ja Krzychu również bardzo dziękuję i widzimy się jutro z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zahaczymy o Widawę to raczej z traski.

To ja odpadam z porannego latania. Umówiłem się z kolegą, że na Widawę ruszę z łodzi.

Mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie ma nikogo kto by wyjechał więcej niż 30km od domu? To co Wy robicie na tych 125cc - selfie- selfi-?    Pawle ,Kris , widzimy się rano w Zgierzu. Zapraszam wszystkich którzy lubią podróże a nie przeloty do Tesco. Pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy tam jechać około godziny więc proponuję zbiórkę na parkingu przy Jana Pawła II 30 pod Auchan o godz 13

Ekipa która startuje z Łodzi, miejsce zbiórki i godzina aktualne ?

Jak wyrobie się z czasem chętnie dołączyłbym do grupy.

 

EDIT:

 

Do zobaczenia o 13:00 pod Auchan.

Nie zauważyłem tego posta.

W takim razie być może do zobaczenia.

Edytowane przez Przemas88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie ma nikogo kto by wyjechał więcej niż 30km od domu? To co Wy robicie na tych 125cc - selfie- selfi-?    Pawle ,Kris , widzimy się rano w Zgierzu. Zapraszam wszystkich którzy lubią podróże a nie przeloty do Tesco. Pozdro :biggrin:

Rafał ja wyruszam około 14:15 ze Zgierza i jadę przez Aleksandrów i Lutomiersk, myślę że około 14:45 będę w Lutomiersku, zatrzymam się na chwilę przy tym stawie po lewo.

 

Jak byście byli w tym czasie tam to daj znać.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andrzeju ,sorki ale my ''poszliśmy '' w drugą stronę Płock ,Sochaczew, Łowicz =300km  Napijemy się innym razem :drunk:       Dzięki Panowie za fajny jak zawsze przelocik  w doborowym towarzystwie .Chyba udało mi się nawet  zmusić Sławka do wbicia drugiego biegu  :laugh2:   Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andrzeju ,sorki ale my ''poszliśmy '' w drugą stronę Płock ,Sochaczew, Łowicz =300km Napijemy się innym razem :drunk: Dzięki Panowie za fajny jak zawsze przelocik w doborowym towarzystwie .Chyba udało mi się nawet zmusić Sławka do wbicia drugiego biegu :laugh2: Pozdro.

Zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podziękuje za wspólną zbiórkę pod Oszołomem przed trasą na Widawę--> wspólny przelot przez Pabianice --> samotną trasę w obu kierunkach, chociaż nie samotny powrót bo towarzyszył mi księżyc po tym jak złapałem awarie zaworów a  nie miał kto mnie holować. 

 

Tak więc dziękujecie ekipo z pod OSZOŁOMA że byliście ze mną w "grupie"

 

Ja się z takiego towarzystwa wymiksuje,

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podziękuje za wspólną zbiórkę pod Oszołomem przed trasą na Widawę--> wspólny przelot przez Pabianice --> samotną trasę w obu kierunkach, chociaż nie samotny powrót bo towarzyszył mi księżyc po tym jak złapałem awarie zaworów a nie miał kto mnie holować.

 

Tak więc dziękujecie ekipo z pod OSZOŁOMA że byliście ze mną w "grupie"

 

Ja się z takiego towarzystwa wymiksuje,

Już na samym początku wyprawy stwierdziles iż możliwości Twojej maszyny nie są zbyt duże i nie będziesz miał za złe, że nie będziemy czekać, mimo to czekaliśmy i jechaliśmy Twoim tempem, już na Pabianickiej za Selgros miałeś problemy ze sprzętem. Zjechalismy z Tobą stwierdziles iż jest już ok i pojechaliśmy razem dalej. Jakieś 20 km przed Widawą zostałeś w tyle dlatego zjechalismy na stop by na Ciebie poczekać... A Ty przemknales obok jakbyś jechał cała drogę sam... Na zlocie też jako singiel więc nie rozumiem i myślę, że koledzy również Twoich pretensji i zażaleń. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek. Odpiszę tutaj bo w spotkaniach 125tek nikt nie napisał o tym. Ja jestem zainteresowany :smile: Możemy "polatać" ;)

Witam

Temat do ustalenia tak jak rozmawialismy w czwartek.Niestety w chwili obecnej jestem wylaczony z jezdzenia z przyczyn osobistych.Mam nadzieje ze do czw spraw mi sie wyjasni wiec w weekend mozna by gdzies smignac.

Edytowane przez Wojtek125 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam Wojtek  :riding:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...