Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kamil boję się że jak wrócisz to nadal będę na  Yamaszce latał.                                                                                                                                                                                                                                                                  Pawle ''wyregulowałeś'' Indze łańcuszek?


Mirku i są grzyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pawle ''wyregulowałeś'' Indze łańcuszek?

 

Właśnie Inga. Co z tym łańcuchem? W razie co pisz na pw, lub w zakładce o mnie masz telefon do mnie. O, poetycko wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Kamil boję się że jak wrócisz to nadal będę na  Yamaszce latał.                                                                                                                                                                                                                                                                  Pawle ''wyregulowałeś'' Indze łańcuszek?

Mirku i są grzyby?

Siemka. Są i to sporo, dużo z wkładką ale jest z czego wybrać :smile:

Paweł masz już jakieś plany na trasę na niedzielę ? Tylko ja o 14 godz muszę być  w Zgierzu, to może wyjedziemy o :dance: 5 rano

A co do niedzieli to lecę z Wami  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o piątej, to ja się muszę zwinąć od siebie po czwartej. Nie bardzo opłaca się kłaść w ogóle. To może wyjedziemy w sobotę wieczorem?  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Inga. Co z tym łańcuchem? W razie co pisz na pw, lub w zakładce o mnie masz telefon do mnie. O, poetycko wysz

Zadzwonie do ciebie, dzieki za odpowiedź , bo ja kompletnie nie mam żadnych kluczy i nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać, bo śruba od regulacji jest bardzo zapieczona. . Dzisiaj zadzwone po 18. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czyli Pawle sobota 20 godz ? czy wcześniej.  :hihi: do 14 to oblecimy Włochy lub Chorwację .    Mirku stara zasada brzmi , bez Ciebie nie jedziemy. :moto:  A te grzybki to gdzie wyrwałeś ,gdzieś koło nas ? Może jutro po pracy polecę jakąś grzybiarkę wyrwać. :laugh2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czyli Pawle sobota 20 godz ? czy wcześniej.  :hihi: do 14 to oblecimy Włochy lub Chorwację .    Mirku stara zasada brzmi , bez Ciebie nie jedziemy. :moto:  A te grzybki to gdzie wyrwałeś ,gdzieś koło nas ? Może jutro po pracy polecę jakąś grzybiarkę wyrwać. :laugh2:

Dzięki, jazda z Wami to prawdziwa przyjemność  :riding:

a grzybki to w dużym lesie (lućmierz-grotniki) jak wlatujesz od mojej strony to po lewo  :biggrin:

Pzdr

Wszyscy chętni mile widziani w niedzielę  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Wojtas ,tylko 9 zloty na zegarze musisz trzymać.bliżej niedzieli  ustalimy traskę.Może Ty masz jakąś propozycję


A co porabiasz po 18;20  Mirku? lecimy za Białą do lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o ktorym mowisz????

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH7 dwa pytania:

1. Skoro dopytujesz o godzine wiec wiesz o jaki kamieńsk chodzi. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie więc uznaje źe twoja odpowiedz w temacie jest wiadomością prywatną

2. Skoro wiadomość jest prywatna poniekąt/kierowan do wąskiego grona odbiorców/wybranych to czemu zaśmiecasz wątek prv-em ????

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieńsk ten za Belchatowem, ewentualnie jakiś Sulejow . Może ktoś coś juz ma w planach to mozna się zgadać. Nie wiem jeszcze o której wyjdę z roboty dzisiaj bo się trochę plany zmieniają wiec do ugadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wystarczyla tak napisac a tu totalna zlewka.... Trzeba bedzie to zapamietac. Dzieki za namiary. Jak na sulejow o ja sie pisze swoja 70' ale jade :-)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH7 dwa pytania:

1. Skoro dopytujesz o godzine wiec wiesz o jaki kamieńsk chodzi. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie więc uznaje źe twoja odpowiedz w temacie jest wiadomością prywatną

2. Skoro wiadomość jest prywatna poniekąt/kierowan do wąskiego grona odbiorców/wybranych to czemu zaśmiecasz wątek prv-em ????

 

A04. Temat Kamieńska wywołał Arko. I to do niego skierowałeś pytanie, o który Kamieńsk chodzi. Więc nie widzę powodu, dla którego ja miałbym się wcinać. Ja zadałem jedynie pytanie, o której ewentualnie godzinie, w sensie czy jestem zainteresowany.

Zwracaj uwagę na to, co kto pisze i nie zachowuj się jak rozhisteryzowana panienka.

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiedziałes o ktory chodzi to mogles napisac i nie bylo by problemu i tej g**no burzy. Ja temat wyczerpalem

Edytowane przez A04 (wyświetl historię edycji)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem jeszcze o której wyjdę z roboty dzisiaj bo się trochę plany zmieniają wiec do ugadania Lubię to Cyt

 

Jeżeli po osiemnastej, to bardzo chętnie do Kamieńska bryknę. Zostawiamy sprawę otwartą, z tym, że między 14.00 a 17.00 rehabilituję nogę i nie mam dostępu do neta. Ale cały czas jestem pod przedpotopowym :biggrin:  telefonem (numer w zakładce o mnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...