Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jestem nowy na forum i przyznam, że z chęcią wybrałbym się kiedyś z Wami polatać jeśli można. Obserwuje wątek jednak do tej pory praca nie pozwalała się podłączyć.

 

Jednak w najbliższą sobotę mam wolne i zastanawiam się czy planowane jest jakies spotkanie 125 na urodzinach FŁM na arenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wojtasl, wpadnij w czwartek na spota. Zawsze jest kilka 125-tek. Latamy w rożnych grupach i w różnych kierunkach. W sobotę oczywiście też nie zabraknie 125-tek na urodzinach :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kolega pisze ze niektóre moto AŻ kolor zmieniają z nadmiaru prędkości

 

Ja tylko w uzupełnieniu słów Ralfa dodam, że siejemy ogólny strach i przerażenie. Kierowcy zjeżdżają na pobocze, a piesi pierzchają w popłochu gdzie się da, histerycznie krzycząc: Uwaga! Gang sto dwudziestek piątek jedzie! Organy ścigania są całkowicie bezradne.   

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w uzupełnieniu słów Ralfa dodam, że siejemy ogólny strach i przerażenie. Kierowcy zjeżdżają na pobocze, a piesi pierzchają w popłochu gdzie się da, histerycznie krzycząc: Uwaga! Gang sto dwudziestek piątek jedzie! Organy ścigania są całkowicie bezradne.   

taaaa a łyżka na to nie możliwe....i wtedy pomógł nam pingwin XD

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł ,a ja w domu mówię że jadę z kolegami popolemizować na temat sztuki wczesnego renesansu . :dance:                    Wojtas pytasz czy można ,TRZEBA  się wybrać z Nami tylko zazwyczaj mamy czas w niedziele. Może z  Kamilem [KosaEzg] wpadniemy na spota czwartkowego On jeszcze nie wie , ale myślę że znajdziemy chwilę . Pozdro

Edytowane przez ralf77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtasl, wpadnij w czwartek na spota.

 

Postaram sie wpaść. Do pracy idę dopiero na 22 takze zawsze chwilka na polatanie jest.

 

Wojtas pytasz czy można ,TRZEBA  się wybrać z Nami tylko zazwyczaj mamy czas w niedziele. Może z  Kamilem [KosaEzg] wpadniemy na spota czwartkowego On jeszcze nie wie , ale myślę że znajdziemy chwilę .

 

Z niedzielami do tej pory u mnie kiepsko, ale na pewno przyjdzie okazja. Na razie mam nadzieje ze do zobaczenia w czwartek.

 

Ogólnie może znalazł by sie ktoś chętny na jakaś mała trasę jutro. Jestem wolny po 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

,a ja w domu mówię że jadę z kolegami popolemizować na temat sztuki wczesnego renesansu .

 

A potem wsiadasz na moto i bestia się z Ciebie robi :biggrin:

No dobra teraz serio. Widzę, że w czwartek zapowiada się spora frekwencja. Obgadamy niedzielę i może troszkę pośmigamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano 😊 Rafał dzisiaj nie dam rady bo dopiero wróciłem a musze jechać odebrać samochód i ubezpieczenie i przegląd ogarnąć. Jutro jakbyś miał czas to z chęcią w tych godzinach 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano było fajnie ,a jak zawsze po 18 :shock3: Ale byłem na shell-u dla pewności czy jesteś.Rano Ci napiszę czy jadę do pracy moto ,ale w czwartek znajdz czas to polecimy na spota. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek Rafal nie dam rady napewno bo musze dostarczyć po południu babcie na chemię do poddebic i nie wiem ile sie zejdzie. Ale jutro jakbyś mógł to daj znać to polatamy. 😀

Edytowane przez KosaEzg92 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie w sobotę są 5 ur. forum może byśmy się jakoś umówili i wiechami całą wielką 125kową grupą by stać koło siebie i siać grozę i postrach. Może końcowe parkingi pod Fala koło stadionu o 12 :30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie. Ja juz poskladany moja mysza tez. Patyk pomsl dobry tylko czemu gdzies na koncu w krzakach  :biggrin: Grzejemy :riding: prosto w centrum '' plecaki na prezenty''  i szafa gra :dance:  a potem   :cheers:  by w koncowej fazie  :sleep3: POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie. Ja juz poskladany moja mysza tez.

Krzysztof a co się stało? Jakiś szlif Ci się przytrafił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie w sobotę są 5 ur. forum może byśmy się jakoś umówili i wiechami całą wielką 125kową grupą by stać koło siebie i siać grozę i postrach. Może końcowe parkingi pod Fala koło stadionu o 12 :30?

Pomysł przedni. Zebrać grupę i wbić na imrezę. Właśnie przeczytałem o urodzinowej imprezie i miałem napisać ale Tomek mnie ubiegł. 

Miejsce faktycznie dobre na zbiórkę, miejsca sporo i do celu niedaleko.

Mam tylko nadzieję że się wykuruję i dam radę wsiąść na swoją srebrną strzałę.  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktora bedzecie???? Na spocie

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof a co się stało? Jakiś szlif Ci się przytrafił?

Siemka tak mialem mala przygode walczylem z lanosem i niestety poleglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka tak mialem mala przygode walczylem z lanosem i niestety poleglem

 

A bo żeś się położył niepotrzebnie. Trzeba było odkręcić manetę, przeciąć Lanosa na pół i pojechać dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam Panowie plany na jutro?

Co prawda nie jestem pewien czy wyzdrowieję na tyle żeby jechać ale cały czas mam nadzieję.

Oby nie padało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...