Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko może ktoś chętny na Zgierski drift i ślub a może Łęczycę ?
 

Dyzio81 a jak ja prowadzę to nawet 90 ;), jak dołączą chińczyki to i 80 da się zrobić ;).

Edytowane przez miqul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. Może by ustalić jakieś miejsce przy hali żeby dokładnie widzieć kto ma 125 bo tak to całe życie się będziemy szukać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik może zróbmy ustawkę trochę wcześniej w innym miejscu,a jak zbierze się grupka do podjedziemy razem pod halę w grupie  raźniej będzie nowym na :moto:  taka moja propozycja chyba że nikt się nie zgłosi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy ktoś się wybiera 19.04.2015 do Częstochowy na otwarcie sezonu?

Witam prawdopodobnie będę jechał czekam tylko na info od miqul jak się pogody nie boisz to możesz jechać z nami tępo normalne nie ma za.....lania do 100 latamy czasem ciut więcej ale na 100% jeszcze nie wiem czy jedziemy więc bądź na priv non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Ja też jestem za tym aby spiknac się w grupie 125tej wcześniej i na czwartek się umówić na wspólny zjazd pod hale, może w środę się jakoś umówimy, tyle że koło 16-17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Kazik masz rację nie pomyślałem w ta stronę :smile: wczoraj do późna siedziałem i widocznie się jeszcze nie dobudziłem:) ja będę już jakoś koło 17:20 jak coś srebrny intruder:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak chcesz się spotkać wcześniej to ja śmigam cały tydzień na moto po 17 jestem dostępny to możemy się gdzieś ustawić na  śmiganie  :moto:  jak coś pisz


Parę fotek z Częstochowy foty robione kamerką

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=879520515446605&set=pcb.1473955602894575&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dla mnie troszkę za długa traska. Możemy gdzieś bliżej skoczyć. Np. do Spały ok. 60 km od łodzi. Albo jeszcze się ustali jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

Chciałbym zaprosić wszystkich na Obstawkę Mojego Ślubu

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/9337-zaproszenie-na-%C5%9Blub-13-czerwiec-2015-r/

 

Będzie mi bardzo Miło jeśli przyjedziecie - tym bardziej że 125 to również i moja pojemność.

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...