Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Leci ktoś ze zgierza jutro polatac o 10 ?jak coś to shell 10.00 :smile: ogień z rury przód do góry :)Edit : Jednak o 10 odpadam za dobrą impreza była wczoraj i jeszcze nie dam rady :biggrin:

Edytowane przez KosaEzg92 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie myju myju, smarowanko łańcucha i..

się zobaczy co dalej :smile:

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ktoś ma chęć na przelot '' bokami  '' do STRYKOWA ZE ZGIERZA ,były dzisiaj mistrzostwa polski w  motocrosie teraz jakiś koncert i jutro drugi dzień mistrzostw.


KOSA  już mleko wyparowało po wczorajszej imprezie ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt już nie pisze na ''125''??   Byłem dzisiaj  na chwile na Motopikniku w Aleksandrowie,'' waga ciężka '' w licznej grupie przyjechała w sumie ok 150-200 moto.Zapowiada sie fajna impra.     Lata ktoś jutro od rana start ze Zgierza. :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikt już nie pisze na ''125''??

 

Ja tam nieraz piszę :smile:

 

Proponuję jutro (niedziela) 15:15 spot w Zgierzu nad stawem, wjazd od strony przychodni.

 

Postoimy, pogadamy a później pojedziemy na kawę do Strykowa.

 

A tak na marginesie, gdzie się podziałeś po wyjeździe z rynku w Aleksandrowie ??

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jutro moja żona ma imieniny więc zabieram Ją dziś do CZARNEGO STAWU na obiad, może mi się uda przyśpieszyć tą kulinarną część.Z Alexa pojechałem do Grotnik ,sokolnik,Białej ,i przez Wole Branicką do Strykowa ,i ZGIERZA. Teraz lecę na START po żarcie dla rybek i do 12-12.30 polatam po prowincjach.Postaram się być nad stawem ok 16 ALE nic pewnego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Rafał. Szkoda ze się wczoraj mijalismy jak byłem na 4oo bo miałem chęć polatac wieczorem godzinę polatalem po Szczawinie i okolicach a pozniej gril a teraz dochodzę do siebie. :biggrin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sorki AndrzejM ale z pijanymi dziewczynami zeszło mi się do 21; MASAKRA ;[byłem kierowcą]    Kamil a ty jechałeś z plecaczkiem ? jutro jak chcesz to możemy gdzieś skoczyć,kończę o 18.10 to 18.20 na shell-u.Daj znać        Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jechałem z moja ale samochodem i ja też jako pasazer. Jutro jak coś mogę do 20.30 polatac bo na nocke do pracy to jak Ci pasuje to będę o 18.20 na shellu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...