Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nad morze to przecież fajny wypad. Jedziemy w grupie i grupa musi dotrzeć i wrócić razem (trzeba sobie pomagać).

Przygoda przed nami................

siemka tak wlasnie myslalem piszac, ze sama podroz to juz super sprawa a co sie bedzie dzialo na miejscu :cheers: to sie okaze w " praniu " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie mam w garażu 125ccm chciałem uderzyć do Was w poszukiwaniu kompana do "dalszych jazd" tj. poza granice naszego kraju. Ale jak widzę chłopaki kiedy mówicie, że nad morze jest za daleko to sie zastanawiam czy to czasem ze mną wszystko jest aby na pewno w porzadku...chciałem się wybrać w Alpy na SuperMoto - na początek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie skończyłem latanie na ...mopie :smile:

Chętnie zamienię to na latanie na Janku, ale z chłopakami na 600-tkach i wyżej nie ma to specjalnie sensu, żeby im marudzić :smile: Może by tak w parę 125-tek się spiknąć na jakieś skromne kominy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EA50 za miłe towarzystwo :smile: Dopiero teraz wróciłem, jeszcze mi trochę zeszło na wypalaniu zimowego paliwa  :smile: Upał lekko zelżał i nawet trochę pokopało, więc zwinąłem się do domu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EA50 za miłe towarzystwo :smile: Dopiero teraz wróciłem, jeszcze mi trochę zeszło na wypalaniu zimowego paliwa  :smile: Upał lekko zelżał i nawet trochę pokopało, więc zwinąłem się do domu :smile:

A ja się zgapiłem bez dostępu do forum byłem i sam dziś śmigałem. :wacko:

A może ktoś jutro po śniadanku przed obiadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dałem ciała Jarek, mogłem zadzwonić to byś razem z nami przewietrzył nowy nabytek :smile: Co do jutra ... przy śniadaniu podejmę negocjacje, zobaczymy z jakim efektem  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dałem ciała Jarek, mogłem zadzwonić to byś razem z nami przewietrzył nowy nabytek :smile: Co do jutra ... przy śniadaniu podejmę negocjacje, zobaczymy z jakim efektem  :smile:

Zależy jeszcze jak pod to jajeczko będziesz 'Święcił' Bo jak pojeździć to Święcić można dopiero po wycieczce :cheers:

Edytowane przez Yaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Cześć chłopaki, dawno nie zaglądałem, a widze ze parę nowych twarzy się pojawiło ja dziś jak najbardziej jestem za i tak sobie mysle ze może koło godziny 13,14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tym terminie nie mogę :sad2: Ale właśnie wróciłem z kominów, gdzie udało i się spotkać kolegą na Hondzie Shadow 750. trochę się razem pokręciliśmy :smile: Dzięki za towarzystwo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...