Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.Moze wybiegam troszke do przodu ale to z tesknoty za sezonem i moja mysza ktora jeszcze kima w garazu mialbym taka propozycje abysmy moze  zorganizowali jakis wypadzik naszymi 125 na majowke.Szykuje sie znow dluzszy wekendzik takze obieramy jakis fajny cel i smig na traske.Oczywiscie wieksze moto jak najbardziej mile widziane aby tylko nie musieli czesto za nami ''CZEKAC''.Wiem ze dopiero luty jednak czas szybko smiga a ktosik moze miec jakis fajny pomysl na dluzszy wypadzik po za tym niektorzy musa sobie zorganizowac wolne w pracy czy tez w szkole . Takze  ludziska myslimy intensywnie i organizujmy cosik przeciez nie mozna ciagle smigac'' wokol bloku''.Piszcie swoje propozycje cosik pewnie razem wykombinujemy.Jak cos to podaje swoj nowy numer 697223190 pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy wypad czyli to jak

 

Dłuższy wypad czyli to jak daleko?

siemasz Michal rzucilem taki pomysl myslac o morzu ale jesli traska za dluga albo lepszy pomysl ci sie nasuwa to ja sie dostosuje .Chodzi o to by gdzies czmychnac Pozdrowionka

Ja się piszę.

siemka widze ze powolutku do przodu ale pomysl lapie mysle razem zorganizujemy jakis fajny wypadzik.Narazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nad morze to może lekka przesada, ja wiem że duch walki jest wielki, ale bez przesady.

Co prawda plany na majówkę już mam, ale będę śledził wątek, jak się uda to się załapię jak nie to może chociaż odprowadzę kawałek :smile:

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie .No nad morze jest kawalek ale jak pisalem wczesniej dostosuje sie do waszych pomyslow zawsze przeciez mozemy obrac mniejszy kawalek by posmigac.Razem pojezdzic po okolicy super pomysl chetnie dolacze do kolegi jak tylko moja mysza obudzi sie z zimowego snu :sleep3:   Mam ten nie fart ze zimuje ja spory kawalek od lodzi dlatego az mnie skreca jak widze ladny dzionek i kolegow ktorzy z radoscia smigaja po miescie :riding:Mysle ze blizej sezonu ustawimy sie jakos by sie poznac  :cheers: no i oczywiscie posmigac  :riding::moto: po okolicy . Pozdrawiam  :doofywave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko się pokazuje

No liczyłem na taką pogodę, jak wczoraj :/ Może w Tuszynie i grzeje słoneczko ale w Zgierzu póki co mżawka przeważa :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...