Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł odpoczywaj jutro  będzie lepiej . Wyskoczymy na Toruń chrupniemy po pierniku i ci przejdzie .


A tak ogólnie jeśli są chętni na wypad do Torunia to jutro ok 9 w Zgierzu na wylocie w stronę Kutna .Stacja shell zapraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jak tam Pawlo ,''przytkało '' się trochę w jelitku  ? Ja od dziś stosuję kurację bimbrową ,żeby mnie śnieżka nie dorwała :hihi:  Mam nadzieję że toaleta nie jest już Twoim pomieszczeniem relaksacyjnym .Zdrowia życzę


robert73 oczywiście ze możesz  ,tylko pamiętaj ostatni stawia obiad. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania ogromniaste  za wycieczkę do Torunia. Superowska niedziela w milutkim towarzystwie. Raz jeszcze dzięki .PS jak coś to propozycja dla wtajemniczonych  :biggrin:  wizyty u mnie w kamienicy aktualna jak najbardziej oczywiście moto wtedy nie wskazane niech sobie odpocznie.Do miłego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania ogromniaste za wycieczkę do Torunia. Superowska niedziela w milutkim towarzystwie. Raz jeszcze dzięki .PS jak coś to propozycja dla wtajemniczonych :biggrin: wizyty u mnie w kamienicy aktualna jak najbardziej oczywiście moto wtedy nie wskazane niech sobie odpocznie.Do miłego .

Krzysiu jestem jak najbardziej za ..... Daj tylko znac kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dzisiejszy wypad :smile:

 

oczywiście obiecane zdjęcia :smile:

https://goo.gl/photos/1nTGK4iQVdUrGNMT7

 

Julian minąłem was chyba na al Ofiar na światłach jak wyjeżdżaliście spod della  ^^

Mariusz zdjęcia w dechę dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian minąłem was chyba na al Ofiar na światłach jak wyjeżdżaliście spod della  ^^

 

Wiem, też Cie widziałem, nawet Ci machnąłem i próbowałem gonić, ale pojechałeś w kierunku Wiskitna... A ja z kolegą ptaku'iem zrobiliśmy ponad 190 km, Warta, Turek, Uniejów, Poddębice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...