Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

Ja jestem za, skoro proponujesz pod Dellem to myślisz o przelocie autostradą?,

czy może lepiej zebrać się np. pod Cerfem (Rzgowska/Kolumny) i pojechać Rzgowską?

 

prawdopodobnie dostosuję się do każdej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Ja jestem za, skoro proponujesz pod Dellem to myślisz o przelocie autostradą?,

czy może lepiej zebrać się np. pod Cerfem (Rzgowska/Kolumny) i pojechać Rzgowską?

 

prawdopodobnie dostosuję się do każdej opcji

 

Ja tam bylem parę razy i jeździłem przez Wiskitno i Giemzówek. Własnie dlatego zaproponowałem Della, żeby sobie bokiem przejechać, a nie pchać się na DK 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bylem parę razy i jeździłem przez Wiskitno i Giemzówek. Własnie dlatego zaproponowałem Della, żeby sobie bokiem przejechać, a nie pchać się na DK 1

 

OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy tak: Zbieramy się od 15 (jak ktoś chce może być o 12 nawet), wyjeżdżamy o 1530 (mniej więcej). Wiec jak ktoś ma czas to może podjechać, postać chwile i pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tym Toruniem ? Bo ja sie wybieram jakby co.

Cześć Inga ja też bardzo chętnie.Zaraz po naszym spotkaniu w Kruszowie wolne załatwiłem także w drogę . A tak przy okazji wczoraj pasowałem w Korando to jest na wólczańskiej przy górniaku sakwy do naszych myszy. Dwie pasują i wyglądają super tylko że to wszystko malutkie .Zmieści się jakieś śniadanko trochę portfela i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prawdopodobnie będę musiał odpuścić ten Toruń. Zatrucie. Umówcie się i zapodajcie na forum. Zobaczę jak się będę czuł i zadecyduję. Idzie ku lepszemu, ale nocka to był dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prawdopodobnie będę musiał odpuścić ten Toruń. Zatrucie. Umówcie się i zapodajcie na forum. Zobaczę jak się będę czuł i zadecyduję. Idzie ku lepszemu, ale nocka to był dramat.

Co tam Pawełku zaszkodziło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH7 proponuje kuracje szokową, 50 bimbru i stolowa lyzka tabasco z rrossmana. Po 2-3 minutach szukasz kolejnosci gdzie sufit a podloga ale pozniej juz tylko lepiej.

 

Ps ja uzywam szpirytusu do tego :-)

Edytowane przez A04 (wyświetl historię edycji)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...