Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

To fajnie , a juz sie bałam że to męskie wypady  :biggrin: . Ja tez mam dosc latania w koło komina noooo ileż można . Do tej pory latałam sama gdzieś po trasach ale nie ma to jak z kimś  :smile: . Na postojach jest do kogo się odezwać i fajnie posłuchac o przygodach innych.

 

Witam.widzę Inga już wstrzymała się od wypowiedzi . :biggrin:

no, no żadne wstrzymała ....  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kolega jako doświadczony motocyklista, pokaże nam jak się robi średnią dziewięć dych, po lokalnych drogach, na dystansie 300 km, czterosuwową sto dwudziestką piątką o przepisowym limicie 11 kW (15 KM). Jak się wielebnemu uda, to wypastuję mu buty na spotkaniu czwartkowym, a jak się nie uda to wielebny wypastuje butki mi. Może być?

Mogę Wam kiedyś pokazać jak to się robi :biggrin: Dlatego nie jeżdżę z Wami, potrzebuję trochę więcej adrenaliny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mogę Wam kiedyś pokazać jak to się robi

 

Chętnie to zobaczę. Średnia dziewięć dych tą samą traską co my ostatnio, z dziesiątkami ciasnych zakrętasów i przejazdami przez miejscowości. Tylko weź pampersa, bo szkoda czasu na sikanie. Zakład o pastowanie kapci aktualny. Jak Ci się uda, to jeszcze podwójnie za wachę oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie to zobaczę. Średnia dziewięć dych tą samą traską co my ostatnio, z dziesiątkami ciasnych zakrętasów i przejazdami przez miejscowości. Tylko weź pampersa, bo szkoda czasu na sikanie. Zakład o pastowanie kapci aktualny. Jak Ci się uda, to jeszcze podwójnie za wachę oddam.

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  tez chce to zobaczyc  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie na jakiej trasie byliście ze takie fajne zakręty były ? Ja uwielbiam zakręty im więcej tym trasa ciekawsza  :smile: . Moze zrobię ją któregoś dnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szczególnie chcesz pośmigać po winklach, to chłopaki między Zgierzem, a Strykowem mają tego sporo. Ralf zna te opłotki znakomicie. Miro chyba też. Jak się z nimi kręciłem pomiędzy Zgierzem a Strykowem, to jakoś prostej nie pamiętam. :biggrin: Trzeba by ponowić.

Jak ma być po zakrętach, to trzeba koncepcję Gdańsko-Gdyńsko-Sopocką zarzucić i udać się w przeciwnym kierunku. Może Tatry po Słowackiej stronie? :riding:        

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Inga. Trasa ze Zgierza do Chodcza, Kłodawę, Lubień Kujawski,Gostynin,Łąck,Łowicz, Kutno, Piątek,Zgierz. 

Fajny jest odcinek Topola Królewska-Chodecz przez Kłodawę.

Pzdr


To trasa naszej ostatniej wycieczki, tak mniej więcej.


Pzdr. uczestników wyprawy  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście może o wypadzie na jure krakowsko częstochowska ? Do samej czestochowy polecieć krajowa 91 a później już od samego zamku w Olsztynie są fajne widoczki i traski. 300-400 km wykręcą się na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bylem 

 

A myśleliście może o wypadzie na jure krakowsko częstochowska ? Do samej czestochowy polecieć krajowa 91 a później już od samego zamku w Olsztynie są fajne widoczki i traski. 300-400 km wykręcą się na luzie

Ostatnio bylem z przyczepą - miejscowość Podlesice. Fajne pole kempingowe, bardzo smaczna restauracja i nie droga, sanitariaty bardzo czyste.

80 zl zapłaciłem za 4 os. przyczepa, samochód.

Są też pokoje.

 

okolo 130km

 

GPS 50.567512, 19.535359

Edytowane przez Patyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na supermoto xt660 wybrałem się tam 2 razy rekreacyjnie, przelotowka przeciętnej 125 i spokojnie wyrobilem sie jakoś w godzinach 10-19 z objazd praktycznie wszystkich zamków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece do ławianej ,za bełchatowem

Edytowane przez A04 (wyświetl historię edycji)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać podobnie jak wczoraj, poleciałem do Częstochowy a wracając zahaczyłem o znajomych na małe co nieco w Ławianej

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . Ja Rafał dzisiaj na szybko machnalem 2 godzinki pożegnalne bo w nocy wyjazd jak wrócę za 2 tyg to się odezwę chyba ze juz będziesz na GSie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...