Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak nie możesz spać ,to idz  obudzić sąsiada bo sie z pod butelek Kamil nie wydostanie :hihi:    Ja już jadę do mamy po moto,widzimy sie o 9 na shell-u.Zerknij na mapę jak traska leci :news:

Edytowane przez ralf77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wspólny przelot ,traska suuuper ,pogoda jak zawsze dopisała,jeźdźcy wyborowi.Sławek chyba jechał na pierwszym biegu bo bmw 1200gs lecieć 90 km/h, ale się uśmiechał to chyba nie było tak źle :decayed:   300km machnięte ,czyli teraz coś w granicach 350km trzeba szykować,lub 700km bo do Gdańska i powrót . :hihi:  :riding: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zjechałem do zajezdni dokręcając jeszcze 50 km do wycieczki

 

To znaczy, że słabo jeszcze było. Ralf dobrze mówi o tym Gdańsku. Wtedy już nic nikomu nie będzie się chciało dokręcać. :biggrin:

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I ja się pisze na nastepny wypad

 

Inga, zapowiadało się już wielu. A jak przychodzi co do czego, to skład cały czas ten sam, czyli Ralf, Mirek i ja. Kamil ostatnio :burp: i jedynie ze sto dwudziestek piątek jeden jedyny raz, wybrał się z nami dzielny rycerz Jacek z Tuszyna. Za ostatni wypad specjalne podziękowania należą się Sławkowi na BMW r1200gs, za cierpliwość w podążaniu za nami. Super gościu z niego.

Reasumując śmiało. Nie gryziemy. Traski naprawdę fajne, a tempo do dziewięciu dych jest w sam raz. Poza tym ile można jeździć wokół komina?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde z mila checia bym choc raz polecial z wami ale dla mojego bąka predkosc 65-70 to max i to w chlodne dni :-)

Edytowane przez A04 (wyświetl historię edycji)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo 90 to rewelacja :-D jak wyjdzie średnia 90 przy 300 km to szacunek!

 

To może kolega jako doświadczony motocyklista, pokaże nam jak się robi średnią dziewięć dych, po lokalnych drogach, na dystansie 300 km, czterosuwową sto dwudziestką piątką o przepisowym limicie 11 kW (15 KM). Jak się wielebnemu uda, to wypastuję mu buty na spotkaniu czwartkowym, a jak się nie uda to wielebny wypastuje butki mi. Może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chłopaki żyje duchem z wami ale weekendy zbyt imprezowe latem są 😀 teraz ten tydzień do 22 w pracy a od poniedziałku nad morzem 2 tyg ale jak wrócę to będę nadrabiał 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile tak na trase trza dudkow wrzac??? 100-200zł ???

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanych wakacji Kamil :drunk: ja w ten weekend  będę w Sopocie.       A04 kasiorki bierzesz tyle ile chcesz 1000$ też może braknąć  :hihi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał 😊. Paweł jak wrócę to będę jazdy nadrabiał z wami a na sucho napewno nie będzie bo rybka lubi pływać a ja ryby Lubie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...