Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś leci ze Zgierza jutro na urodzinki do Łodzi ? :riding:  Tylko grupa może sie na shell-u zmieścić  do 50 osób ,zatem ssssszybko sie odhaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od dnia jutrzejszego niedzielny wypad aktualny. Spotykamy się jak zwykle w Zgierzu na Shellu przy ul. Kasprowicza o 9.00. Pomysłów na traskę jest kilka. Jeśli ktoś ma ciekawy i będzie chciał jechać to się rozważy. Ja mogę lecieć z Andrespola przez miasto i jeśli ktoś chce dołączyć, to możemy do Zgierza dojechać razem. Jak Ralf wspomniał, na owym Shellu może się zmieścić jedynie do 50 moto, więc się szybko decydować. :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH7 jutro wieczorem dam ci znac jak nie bede jechal w niedziele na ryby to zabiore sie z toba z olechowa

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś leci ze Zgierza jutro na urodzinki do Łodzi ? :riding:  Tylko grupa może sie na shell-u zmieścić  do 50 osób ,zatem ssssszybko sie odhaczać.

Siemanko :smile: ostatnio się zapuściłem ale jutro wbijam, tyle że z Łodzi więc bede pod falą.

A i w niedzielę reflektuje, ale pogadamy na miejscu.

O której pod falą bedziecie?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Mirka po latach :dance: , ja będę ok 13 przy fali .Tylko nie wiem czy z parasolem ,czy parasolką :hihi:.W niedzielę robimy Gdynię ,Gdańsk ,czy Sopot.Kwestia do ustalenia na urodzinkach jutro  .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda sie spierniczyla jesli sie bardziej nie rozpada to zakladam kombi przeciwdeszczowe i jade pod fale

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych cześciach łodzi ale na widzewie sie rozpadało :/ btw jezeli przestanie padać jedzie ktos na urodzinki z widzewa lub okolic? To mogli bysmy sie skumać w ktorymś miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąte urodzinki już za nami ,Wielkie podziękowania dla organizatorów za MEGA imprezę.     Jeśli ktoś jest chętny na przelocik jutro od godz 9 w rejony Płocka [bocznymi drogami ] lub inne fajne miasto w odległości 100-150 km od Łodzi ,to zapraszamy. Średnia przelotowa 90km/h, jest nas na razie trzech wspaniałych ,ale śmiało można dołączyć .Wylot ze Zgierza z shell-a ul Kasprowicza godz 9;oo  Pozdro  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie Rafale. W drodze powrotnej proponuję w Chodczu obiadek w tej samej knajpie, bo całkiem niezły był.

 

Trzech muszkieterów już jest. Dołączy jakiś D'Artagnan?

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...