Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej. Ma być chłodniej, ale bez opadów. Proponuję godz. 9.00 (do ustalenia) tam gdzie zwykle, czyli Shell w Zgierzu na Kasprowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość mnie bierze, jak koledzy ''chlają ''i to jeszcze sami .Zaraz Was dogonię :cheers:  A rano główka będzie booolała. To ustalmy kto jest chętny na jutrzejszy wypad do Chodcza - miasto Chodecz- ze Zgierza o godz 8-9 najlepiej w miarę trzeżwym. :busted_cop: .   Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chłopaki dołączą jeszcze. A jak coś to ja nie mam problemu z tym żeby jechać w 2 moto i tak zazwyczaj latam ja czy Ty sam.Widziałem się z Markiem dzisiaj ,jak pobaluje z głową :cheers:  to może polecimy razem. A jak Kamil  uporałeś się już z  marmurowym podjazdem ?.  Jak dopisze pogoda to polecimy jeszcze przez Gostynin do Łącka.

Edytowane przez ralf77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za stwierdzenie, ale "kij wam w oko :smile: " jak rano alkomat potaże że mogę to podjadę pomimo większej pojemności.

Mam akurat 2h wolnego i chętnie się przewietrzę ze Zgierską ekipą a  wizyta w szpitalu upadła.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaaaa. Tak wkoncu skończyłem teraz w poniedziałek wchodzi ekipa i mi kładą kostkę :smile: Paweł miał rację ze będzie jutro bolało bo jeszcze grila zaliczyłem z whisky z cola 😡 w tym tyg na rano to po południu można się ustawić pojeździć i pogadać jak ktoś ochotę ma :smile::) p.s jeszcze miałem bliskie spotkanie na długiej z milicja ale naszczescie tym razem obyło się bez dołku a tak ich nie lubię jak jestem pod wpływem %%% 😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol wyparował ,a woda na asfalcie jeszcze nie. J ......  MILICJĘ :hammer:


I co pastować gumowce ?     Lecimy ,płyniemy ,pijemy.  Jaki plan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy odpuścić. Możemy chyba tylko na późniejszą godzinkę na lokalne latanko. Mój telefon w zakładce o mnie. Zaraz przejrzę portale pogodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Umawiamy się o 12.00. Sprawdzałem najlepsze mapy pogodowe i pogoda ma się sukcesywnie poprawiać. Kto chce niech wbija na Shell w Zgierzu przy Kasprowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci,jaka macie predkosc przelotowa na trasie, bo wybral bym sie z wami do chodecza ale sie zastanawiam czy 72cc nie bede spowalniał

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Chodecz już za nami ,pogoda dopisała jak zawsze. A co do speed-u to zależy kto z nami leci , ale nie mniej jak 90 km/h Tu kolega pisze ze niektóre moto  AŻ kolor zmieniają z nadmiaru prędkości :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja pasuje... faq. Pozostaje mi samotny wypad na Malinke

Edytowane przez A04 (wyświetl historię edycji)

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...