Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Również myślę, że z perspektywy meczyków godz. 8.00 jest OK. Proponuję ponownie zgierski Shell na Kasprowicza.

No ludziki. Dopisywać się. Im większe grono tym fajniej będzie

 

 

 

Witam, jestem tu nowy i chętnie bym się wybrał ale muszę trochę podocierać mojego Szerszenia z jakieś 80km;-)

Przemyśl jeszcze aek sprawę. Jeśli zbliżasz się już do pięciu stówek, to tempo 85-90 z całą pewnością CBF-ce nie zaszkodzi. A jak chcesz mieć spokój sumienia, to nakręć te brakujące osiem dych dzisiaj  :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze tak, tylko sie wlasnie zastanawiam ile bedzie chetnych. Jak dwie tylko beda, to podjade na spot i sie moze zrobi ustawke na jutro

a to co sie stalo, połamało ???

Zaliczylem glebe pisalem tutaj o tym

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również myślę, że z perspektywy meczyków godz. 8.00 jest OK. Proponuję ponownie zgierski Shell na Kasprowicza.

No ludziki. Dopisywać się. Im większe grono tym fajniej będzie

 

Przemyśl jeszcze aek sprawę. Jeśli zbliżasz się już do pięciu stówek, to tempo 85-90 z całą pewnością CBF-ce nie zaszkodzi. A jak chcesz mieć spokój sumienia, to nakręć te brakujące osiem dych dzisiaj

Niestety dzisiaj nie nakręce... Meczyk piwko i polatane;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś plan na polatanie jutro ?????? Może wypad na wodę w stylu lecimy kąpiel i powrót? 

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem z rana poki chlodek milo muska po recach

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Rafał w weekend odpadam bo mam trochę roboty ale w tym tyg na 22 pracuje to jak się już obrobie z chodnikami i podjazdem na podworku to 18-20 możemy polatac jak Ci będzie pasował któryś dzień :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ PANOWIE za wspólny wypad do Ślesina i Lichenia.Pogody nie mogliśmy sobie fajniejszej wybrać.[chyba że na odcinku Zgierz-Andrespol]      KAMIL szkoda że sie z Nami nie wybrałeś, po wizycie w Licheniu chyba się nawróciłem  :hihi: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No złapało mnie konkretnie. Ale to chyba kara z niebios za to, że nazwałem licheńskie sanktuarium mieszanką blichtru i architektonicznej tandety :biggrin: . Ale tak ogólnie co wyjazd to lepszy.

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam PAWEŁ, chyba dopiero w sobotę lub niedzielę rozkręcisz  porządnie manete :riding:  na wyprawie do Chodcza lub Chodecza.A jak tam się zapatrują panowie Mirek i Kamil  ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopacy, ja w ten weekend jeszcze nie wiem. Moje kochanie :smile:  ma wolne i jak będzie pogoda pewnie gdzieś ruszymy, ale nie mówię że na pewno. 

Chętnie bym polatał  :riding: i jak tylko będę miał czas, wchodzę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano . Ja jak coś to w tym tyg mogę polatac 18-20 weekend raczej Rafał odpada bo w tym tyg z moja się mijamy w pracy wiec cały weekend będzie wspólny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,a  ja dałem info o sprzedaży mojej Yamahy i może się z nią ........  Znalazłem fajnego GS-a bmw :biggrin:  w Rzeszowie ale najpierw muszę się rozstać z Yamahą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,a  ja dałem info o sprzedaży mojej Yamahy i może się z nią ........  Znalazłem fajnego GS-a bmw :biggrin:  w Rzeszowie ale najpierw muszę się rozstać z Yamahą.

No ale w razie co, to ustalaj kupca dopiero na niedzielę wieczór.  :biggrin:

 

 

Paweł, a dlaczego nie przyjechałeś dzisiaj na Pienistą????

Dopiero dwa miechy temu noga na śruby poskręcana i kręcenie się między pachołkami, gdy nie można się konkretnie podeprzeć, to nie jest najlepszy pomysł. 

Jak ktoś chciałby się dzisiaj wyluzować przed meczykiem, to niech daje znać.

Edytowane przez PH7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Kamil :smile: mijaliśmy się na Malince (chyba) 

Pzdr 

Zagadałbym ale byłem umówiony i później już samochód, ale mijałem Cię na osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano . Swoim moto jechałes czy jakimś czerwonym ? Szkoda ze nie poznałem tez bym podbil :smile: szwedalem się na malince i po osiedlu między 18-20 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...