Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szkoda że w tym tygodniu pracuję na popołudniówki bo byśmy się razem wybrali pod hale.

Po weekendzie spróbujemy się umówić na mały przelocik.

 

Pozdrawiam

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z bólem serca, ale odpadam.

W sobotę praca w niedzielę na 95% mam kursik do stolicy.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję wasz temat od dłuższego czasu i zasadniczo to jeśli nikt nie wygoni 600tki to chętnie dołączyłbym do was jeśli chodzi o niedzielne wypady. Powody: mała przelotowa, podziwianie widoków i moja kobita, która po prostu nie lubi zapier*alać  :smile:

 

Szaleję sam a razem jeździmy patrolowo: 70-110 km/h. Niestety w większej grupie często jest gonienie i lecisz za prowodyrem, a w domu reprymenda :smile:

 

Jestem etatowym zamykającym ale w wolniejszej grupie piszę się na skrzydłowego czy satelitę :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umówmy się że w czwartek spod hali jedziemy wolną grupką i albo wyjeżdżamy na wspólną trasę o 18:30, albo robimy krótszą trasę.


podaj jakieś namiary na siebie, umówimy się na czwartek, chyba że zdążę w niedzielę wrócić ze stolicy wcześniej

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jestem na bardzo na TAK !!!  :riding: Super bo coś się Tworzy  :moto: ost jak byliśmy na hali nie pojechaliśmy bo nie znaliśmy Ludzi ale teraz już spoko :smile: tylko że jest problem za Chińskiego Bożka nie dam radę w ten czwartek ale spoko co wisi nie utonie :smile: na pewno w jakiś czwartek wystartujemy w trasę .

 

Natomiast nie wiem w którym miesiącu jest impreza związana z Hubalem .... w tamtym roku z uwagi na pojemność nie pojechaliśmy ale w tym roku już się zbieramy.

 

Miłego weekendu piękna pogoda zachęca do jazdy ja dzisiaj tylko po mieście ---->ale w porównaniu z korkami to  :cool: wczoraj półtora godziny po 16 spędziłem w puszcze  :wacko:

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Jak coś to namiar do mnie jest po kliknięciu w moją fotkę w opisie o mnie. Czyli wstępnie umawiamy się na czwartek jak coś i coś z trzaska się wykombinuje aby tylko dopisała pogoda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktoś jutro w kierunku Spały/Inowłodza? Ruszam jutro pewnie koło 10-11...

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A My z Moją za Chwilkę Żonką pośmigaliśmy po mieście a że 18 wybiła to i Muzea zwidzieliśmy i wyszło 50 km po Łódce.

 

Pozdrawiam miłej Niedzieli pogoda ładna to i wycieczka będzie suuuper.

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Dziś walę z bratem chyba nad Jeziorsko jesteśmy właśnie za konstantynowem łódzkim ktoś chce się ze 125tek dołączyć jeśli ktoś z okolic? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

I po trasce dzięki Andrzejku za towarzystwo, a w czwartek powinienem być na spocie w tym tygodniu pracuje od rana jednak :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git, mam gotową trasę na jakieś 100 km, tradycyjnie proponuję wyjazd o 18:30.

Kto jeszcze chętny na przelot z prędkością przelotową około 80 km/h?

Edytowane przez AndrzejM (wyświetl historię edycji)

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 125-ki :smile:

 

Chętnie się przyłączę do któregoś wypadu, co do najbliższego czwartku raczej nie dam rady ale wcześniej czy później na pewno się spotkamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

To w jakiś weekendzik możemy się ustawić i np skoczyć nad Jeziorsko brat jakoś poprowadzi wycieczkę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj śmiagałem z ... 1600. Wspólny wypad do Inowłodza udany :smile: Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie pojeździć ze "125", tyle że te czwartki nie za bardzo mi odpowiadają...

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z tych przewrotnych, co to na spoty "dużych" przyjeżdżają 125 a na spoty 125 chcą przyjechać "dużym". Co prawda ten tydzień, z weekendem włącznie, u mnie odpada, ale z chęcią wyruszę z Wami w traskę moją cebrą. Dlaczego akurat z wami? Bo moje umiejętności nie są wystarczające do jazdy 600/litrami i nie chciałbym ich spowalniać, a prędkość przelotowa, z jaką się poruszacie w trasie, jest dla mnie wystarczająca :smile: Liczę, że w ostatni weekend maja uda się coś zorganizować wspólnego. Może jakieś spotkanie na dniach Aleksandrowa Łódzkiego (30 maja) a potem wspólny wyjazd nad Jeziorsko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym wpadł na wasze spotykanie. Trasa czemu nie, moto moje nie za szybkie i nie pałuję to się pewnie odnajdę. Ale głównie to bym chciał pomacać i popytać o te mniejsze motocykle, bo mnie często jakiś znajomy zagaduje, a z autopsji niewiele mogę powiedzieć.

Czwartki dla mnie odpadają, ale jakiś weekend z rana czemu nie...Będę śledził temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Też się chętnie przyłączę ale z racji tego, że moja 125 jest jeszcze na dotarciu to prędkość przelotowa póki co to około 70 km/h, nie chcę mojego Kymco pałować do 1000 km przebiegu.

Jeśli taka prędkość Wam odpowiada to super, jeśli nie - przyłączę się do Waszych wypadów za miesiąc :-)

Gdzie się wybieracie w czwartek ? I jaki jest plan na weekend ?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam 125 i także chciał bym się wbić do waszej grupy , niestety czwartki po południu nie za bardzo mi pasują (szkoła), ale w weekendy chętnie bym z wami polatał , i mam pytanie jaka mniej więcej prędkość przelotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się  w sobotę 23 maja na objazd Jeziorska .

Trasa  coś około 100 km , bocznymi drogami . Nad Jeziorem zjeść obiad  i małe plażowanie i powrót do łodzi około 18- 19.

Jeśli ktoś się pisze to to zgłaszajcie się .

Zbiórkę można zrobić na parkingu pod basenem Fala o 13.

Przejazd spokojnymi drogami z predkościami 70 -80, fajne widoki i ciekawe miejsca

Znam okolice

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...