Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Forum Łódzkich Motocyklistów - Pod Wieluniem


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Suchy - jesteś wielki :P

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    21

  • siwutek

    20

  • Aidekk

    12

  • filet

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Czy są jeszcze jacyś chętnie na dołączenie? Dwie osoby się wypisały, potrzebuję więc kogoś na wymianę, aby domki wyszły jak najtaniej i ekipa była kompletna :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tym ośrodku w weekend, mam trochę nowych fotek:

 

Dołączona grafika

 

nad samą wodą postawili namiot:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

minus taki że nie pozwalają tam robić żadnych imprez (?!) co wydaje mi się wysoce bezsensowne...

 

 

obok jest miejsce na ognisko

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Najbliższy sklep 3 km od ośrodka, stacja benzynowa ok 15 km (o ile dobrze pamiętam)

 

W domkach nie ma problemu z ciepłą wodą, wszystkie garnki, talerze, szklanki i kieliszki o których mówiłem wcześniej - są. Nie trzeba zabierać.

 

 

Droga dojazdowa z Wielunia na Załęcze Wielkie a później Załęcze Małe (ok 10km) nie jest w najlepszym stanie - dziury, wyboje i żwir na zakrętach - uważajcie!

 

 

Sprawdziłem dwie drogi dojazdowe:

- z Łodzi przez Pabianice, Łask, Zduńską Wole, Sieradz, Złoczew, Wieluń

 

oraz

 

- z Łodzi przez Pabianice, Łask, Widawę i Wieluń

 

 

Obie są ok choć ta pierwsza IMHO jest trochę szybsza - druga krótsza, tragedii też nie ma ;] zaleta to brak stałych fotoradarów, unikanie zakorkowanych miast i wielu świateł ;]

 

Jak kto lubi.

 

 

Aha, ważna rzecz - motocyklami nie wolno podjeżdżać pod domki - zostawiamy je na placu za bramą wjazdową (polecam zabrać podkładki pod stopkę - teren piaszczysty).

 

 

 

 

jak są jakieś pytania to śmiało :smile:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tym ośrodku w weekend,

To trafiłeś na rozpoczęcie sezonu fanów azjatyckich motocykli, czyli banici.plMiałem tam się zjawić w sobotę, niestety od rana padało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ważna rzecz - motocyklami nie wolno podjeżdżać pod domki - zostawiamy je na placu za bramą wjazdową

Aha...i rano się zastanawiasz czy twój motocykl nadal jeszcze tam stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieluń już za niecały tydzień i z racji tego myślę, że trzeba by zaplanować jakąś krótką wycieczkę - nie będziemy przecież pić przez 48h :biggrin:

Tutaj to co wyszukałem:

http://miasteria.pl/...urystyczne.html

Moja propozycja by się wybrać zobaczyć ten Wiatrak, pozostałości po murach + Brama Krakowska i Ratusz. Pojechać, pooglądać, zrobić parę fotek. Oczywiście nie zmuszam wszystkich - Ci którzy chcą jechać to pojadą.

 

Proponuję też przejrzenie fotek z Załęczańskiego parku narodowego:

http://mapa.nocowani...djecia/1698444/

Tu więcej o samym parku:

http://www.dspk.pl/z...k_rezerwaty.htm

Klikajcie następne a nie poprzednie, niektóre miejsca wydają się być warte odwiedzenia np Kamieniołom i jaskinia. Ja jestem typem osoby, która lubi zwiedzać i dużo jeździć, dlatego czekam na wasze opinie i wyrażenie chęci bądź niechęci na taką 1-2 wycieczki podczas pobytu w domkach. Wieczory wiadomo - piwko, kiełbasa i zabawa ale w dzień nie będziemy chyba siedzieć!

 

Załączam też całą mapkę parku narodowego:

Dołączona grafika

 

 

można by wybrać jakieś fajne miejsca na wycieczkę oraz trasę wyznaczoną w google maps:

 

Dołączona grafika

 

to wg mnie najciekawszego skupiska skał wapiennych, pomników przyrody, punktów widokowych i jakiejś jaskini :smile:

 

 

Trasa to tylko 36 km w jedną stronę.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, wyjazd jest w czwartek czy w piątek ??? pytam ponieważ w piątek jeszcze pracuje powiedzmy ze do 12tej i moge lecieć :biggrin: A jeśli chodzi o propozycje spędzenia czasu, to w sobote jest w zduńskiej bardzo fajny iwent (podobno, nie byłem ale słyszałem od znajomka z piotrkowa który ze swoją kapelą się wybiera) podobno jakieś koncerty, jedzenko itp. aha i sporo motocykli :biggrin: mogli byśmy sie przelecieć do Zduńskiej nie jest daleko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - już czasu mało, zgadujmy się na jakąś godzinę o której można się do drogi sposobić - obie trasy biegną przez ŁASK więc dołączę się w drodze - jak coś to dajcie znać że już dojeżdżacie do Łasku - Aidek wie gdzie mieszkam.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwcześniej mogę lecieć w piątek o 16;30 - piszcie gdzie się umawiamy i jeśli można poprosić dokładna lokalizacja tego miejsca bo z tego co pamiętam to nie był sam Wieluń

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że musimy ustalić dwa terminy wyjazdu z Łodzi :smile: Ja z Michałem (Scoti) planujemy wyruszyć ok. godziny 15.30, gdyż jedzie się do celu ok.1,5h lub dłużej (w zależności od warunków panujących na drodze), a musimy załatwić finanse i organizację na miejscu.

 

Natomiast dla tych co długo pracują lub mają inne sprawy, proponuję wyjazd ok. 18.15

 

Miejsce wyjazdu? Moim zdaniem najlepiej spotkać się na stacji LukOil - Pabianicka 59A

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jakos dopiero od 17 30 jestem wolna wiec ewentualnie na druga grupe sie pisze :smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie 18.15 jak najbardziej pasuje tym bardziej że i tak do łasku macie około 30 minut dojazdu także zdążę sobie wszystko pozałatwiać - dla tej grupy co by wyjeżdżała po 18 prośba o info i zabranie z Łasku, tel 531044220 --> z góry dzięki

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pojawil sie problem.. i nie wiem kiedy/czy dojade

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - u mnie też był problem - immobilizer nie puszczał, całe moto wybebeszyłem - już autem chciałem pojechać - ale znalazłem kabelek przecięty i już jest miodzio :biggrin:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższa lista osób, które wpłaciły zaliczki i potwierdziły obecność:

 

1. Siwutek + plecak

2. Piżmak

3. Haser

4. Aidekk

5. Martini + plecak i pies (osobny domek)

6. S.T.I.H.L

7. Faza + plecak

8. Krzysiek + plecak (osobny domek)

9. Beez-znaczenia

10. Mario

11. Psycho

12. Macik

13. Julka

14. Suchy

 

Osoby, które się wahają lub zrezygnowały:

1. CRM

2. Filet

3. Gruby

4. Scoti

 

Na tę chwilę zmieścimy się w pięciu domkach, a w jednym będzie brakowało jednej osoby do kompletu.

 

 

P.S. Będzie jeszcze ok.5-6 osób na motocyklach spoza forum.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haser- weź aparat - pośmigamy po poboczach :biggrin:, tylko nie wiem co na to mój plecaczek hihi

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - to spoko, jesteśmy ugadani-czekam na ciebie w Łasku - jak będziesz wyjeżdżał z łodzi to daj cynk - fona masz do mnie w profilu ugadamy się na 2 pasmówce, [ ALEJE NIEPODLEGŁOŚCI] nie da się nie trafić bo to jedyna 2pasmówka w tej dziurce hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
  • Dodaj nową pozycję...