Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Forum Łódzkich Motocyklistów - Pod Wieluniem


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

nic mi na ten temat nie wiadomo bo w zadnej grupce nie jestem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

to jesteś widzę w tej sytuacji co ja :biggrin: ja wiem że niektórzy już się zgrali na zasadzie kto z kim w domkach będzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    21

  • siwutek

    20

  • Aidekk

    12

  • filet

    9

Top użytkownicy w tym temacie

nic mi na ten temat nie wiadomo bo w zadnej grupce nie jestem

będziesz spał sam w lesie :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja jestem kobieta pracująca i każdy weekend spędzam w pracy :smile: a po drugie... chciałbym Was najpierw lepiej poznać, a dopiero później razem wyjeżdżać tym bardziej, że sprawiacie wrażenie zgranej paczki i głupio tak się wpychać na Wasz wyjazd - w końcu jestem tu nowa :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista:

1. Siwutek

2. Piżmak

3. Haser

4. Crm

5. Filet

6. Aidekk

7. Martini + osoba towarzysząca

8. S.T.I.H.L

9. Faza

10. Kuba z kilkoma osobami

11. Konrad + osoba towarzysząca

12. Krzysiek + osoba towarzysząca

 

W sumie: ~17 osób.

 

na priv proszę z kim by się można jeszcze zgrać w domkach bo z tego co wiem to już się porobiły grupy

Podzielimy się na miejscu - ewentualnie jak ktoś bardzo nie chce być z kimś w pokoju, to proszę uzgadniać takie rzeczy tylko na PW, tak jak sugerujesz Konrad. Moim zdaniem domek będzie wyłącznie noclegownią, więc tak na prawdę lokatorzy nie są priorytetem.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym Was najpierw lepiej poznać, a dopiero później razem wyjeżdżać tym bardziej, że sprawiacie wrażenie zgranej paczki i głupio tak się wpychać na Wasz wyjazd - w końcu jestem tu nowa :smile:

Dawaj dawaj nie chcę być jedynym świeżakim na tej impezie :decayed: zawsze to troszkę rażniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak będę w pracy, ale pomijając ten fakt parę rzeczy organizacyjnie mi nie odpowiada. Ale skoro i tak mnie nie będzie to nie będę teraz pisać co dokładnie i dlaczego.W każdym razie wszystkim uczestnikom życzę miłej zabawy :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiacie wrażenie zgranej paczki i głupio tak się wpychać na Wasz wyjazd - w końcu jestem tu nowa

Ja do spotkania na placu wolności znałem tylko siwutka, którego raz na oczy widziałem przez godzinę jak razem lataliśmy na moto :)Nie ma potrzeby kogoś znać, najlepsza frajda jest w poznawaniu ludzi!I też nie jestem w żadnej domkowej grupce więc jak macie miejsce wolne to proszę na priv :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj nie chcę być jedynym świeżakim na tej impezie :decayed: zawsze to troszkę rażniej

spoko Marokko, niestety jeszcze nie potrafie się jeszcze konkretnie określić czy będę sam, czy z żoną, ale staram się dogrywać urlop w te dni......o ile można się tak wprosić oczywiście na wyjazd z takim wolnym sprzętem....Pozdro i do miłego!!

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to żeby pisać co się nie podoba ale skoro praca ważniejsza od pasji nawet wekend to spoko

Nie będę robić spamu to raz, a dwa może nie mieszajmy się w to, kiedy kto pracuje i co jest dla niego ważniejsze, tak będzie lepiej dla wszystkich :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy widzę, że niektórzy szykują się na jedną noc. Coś się zmieniło w tej sprawie? Jeden nocleg wchodzi w grę?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem w żadnej domkowej grupie więc stworzymy swoją hehehe. Podzielimy się na miejscu i będzie na pewno ok. A tak poważnie to nie jedziemy tam siedzieć w domku!!! Więc nie ma to znaczenia moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co czytali wiedzą o co chodzi :smile: Post poprawiony na wyraźne polecenie Admina :smile:

 

Suchy: Popraw post bo poleci.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Tak będzie lepiej dla wszystkich " jak ja kocham ten tekst :PNiestety średnio widzę wyjazd w tym terminie, bo mam jakieś tam egzaminy...No cóż, prześledzę terminy, być może po prostu jednego dnia Was odwiedzę i tego samego dnia wrócę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, prześledzę terminy, być może po prostu jednego dnia Was odwiedzę i tego samego dnia wrócę...

Byku to ja się podłącze bo u mnie opcja na cały weekend również nie wchodzi w grę. Myślałem o dołączeniu w sobotę na jedną noc ale może być problem z noclegiem także np na niedzielę pozbierać ich zwłoki i wrócić razem bym się pisał :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista:

1. Siwutek

2. Piżmak

3. Haser

4. Crm

5. Filet

6. Aidekk

7. Martini + osoba towarzysząca

8. S.T.I.H.L

9. Faza

10. Kuba z kilkoma osobami

11. Konrad + osoba towarzysząca

12. Krzysiek + osoba towarzysząca

13. Mario

14. Beez-znaczenia

 

W sumie: ~19 osób.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem się ze znajomymi obejrzeć ten ośrodek, poniżej kilka fotek

 

 

 

po drodze złapał nas grad, śnieg i deszcz - fajny komplet prawda?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No ale nie poddając się jechaliśmy dalej do celu.

Mijaliśmy jakiś stary, opuszczony ośrodek - który troszkę nas zmartwił - a co jeśli nasz standard będzie podobny?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

No nic, wsiadamy do auta i jedziemy dalej

Dołączona grafika

 

 

No i już na miejscu

 

Brama wjazdowa

Dołączona grafika

 

recepcja oraz świetlica

Dołączona grafika

 

Rozmyślając nad miejscem na imprezę, znaleźliśmy trzy różne miejsca.

Jedno z nich znajduję się obok świetlicy, część ławek można wynieść by było gdzie tańczyć oraz dostawić kilka stołów by było gdzie jeść i pić :smile:

Dołączona grafika

 

drugie miejsce to świetlica

Dołączona grafika

 

w między czasie rozegraliśmy partyjkę tenisa stołowego

Dołączona grafika

 

 

 

 

trzecie miejsce gdzie możemy zrobić imprezę, znajduję się nad samą wodą. Właściciel ośrodka do maja obiecał zrobić tam altankę. Gdyby pogoda dopisała możemy rozpalić tam też ognisko

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

w tle domki

Dołączona grafika

 

obok znajduję się zarybiany staw gdzie możemy złapać sobie rybę na grill

Dołączona grafika

 

no i czas na same domki

Dołączona grafika

 

na wyposażeniu każdego z domków jest telewizor, kuchenka, czajnik, kpl kubków, kieliszków, garnków, sztućców i talerzy

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wyrka, dość małe

Dołączona grafika

 

łazienka

Dołączona grafika

 

i piękny widok z okna:)

Dołączona grafika

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam Wam zazdrościć :P

Julka, tu nie ma co zazdrościć tylko trzeba się zapisywać :smile:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
  • Dodaj nową pozycję...