Skocz do zawartości

Nowe Moto - Suzuki Gsxf 750


Matik

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka przedstawiam Wam mój nowy nabytek. :smile: Z miejsca dziękuję Rogalowi za pomoc, którą mi ofiarował - bez jego chęci raczej bym nie dał rady sprowadzić moto.
 
 
 
3052560100_1426861423_thumb.jpg 9724381600_1426861428_thumb.jpg 8050558600_1426861432_thumb.jpg 3789971200_1426861436_thumb.jpg

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że o ile "jajko" nie specjalnie mi się podoba to w białym malowaniu wygląda bardzo dobrze.

Gratulacje i oczywiście życze wielu bezawaryjnych kilometrów nawiniętych na opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :biggrin:
No na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, ładnie obszyta kanapa!
Zapraszam w jakiś weekend na wspólne latanko pod ikeą :biggrin:

Po na lepce widac że kolega jest fanem DŻEMU - Mówią o nim w mieście, co z niego za typ.... :biggrin:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne jajko, do tego w ciekawym malowaniu.

Ahhh zazdroszczę Ci tej 750, to kiedy się ścigamy? :smile:

 

Kiedy tylko chcesz to polatamy :smile: Tylko niech będzie chwila czasu... :unsure:

 

Nie ma sprawy :biggrin:

No na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, ładnie obszyta kanapa!

Zapraszam w jakiś weekend na wspólne latanko pod ikeą :biggrin:

 

Po na lepce widac że kolega jest fanem DŻEMU - Mówią o nim w mieście, co z niego za typ.... :biggrin:

Tu też odnoszę się do czasu :whistling: .... Ale jak będzie chwila to planuje ruszyć na tamę w Smardzewicach jak co roku na "otwarcie mojego sezonu" - taki dziewiczy rejs i mile widziany każdy na moto  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, to co czwartek pod samolotem widmo :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...