Skocz do zawartości

Londżi


Londżi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam na imię Long (dziewczyny to tylko imię, także proszę nie atakować mnie wiadomościami Priv :biggrin:) i jestem z Łodzi. Jest to mój pierwszy sezon i aktualnie jeżdżę na Suzuki SV 650S, czemu SV? Bo kocham ten dźwięk V-ki  :wub: .Skąd się dowiedziałem o forum? Byłem dzisiaj na pierwszym spotkaniu pod halą sportową i koleżanka zaprosiła do rejestracji. A z racji, że jestem nowy to mam mały prezent. Zapraszam wszystkich do rodzinnej knajpki, jest to jedzenie azjatyckie potoczne zwane "chińskie". Dla każdego forumowicza który podjedzie na motocyklu zniżka -10%, przy większych ekipach myślę, że rabat będzie odrobinę większy. Czy dobre? To już zostawiam waszej ocenie. Moim znajomym smakuje. Niżej pozwolę sobie dodać link do stronki, gdzie będzie podany adres lokalu i zapraszam również do polajkowania  :biggrin:

 

https://www.facebook.com/zlotysmokteofilow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drugi raz dzisiaj ;) To tam jechaliście na końcu? Nie kojarzę po nicku, kto ale ktoś na Zielonej próbował mi powiedzieć, że jedziecie gdzieś na Teofilów, ale rozmowa w kaskach na światłach niezbyt mi szła...

Edytowane przez floyd (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :smile: Trochę nie moje strony ta knajpka, ale w sezonie w różnych miejscach się bywa więc pewnie zawitam z moim plecaczkiem :smile:
Witaj na forum ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...