Skocz do zawartości

Wiosenne Motocyklowe Grillowanie 25.04.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

rafal_szwankowski

Cześć, jako ze też jestem posiadaczem 125ki to oczywiscie też sie pojawie, a co do jakiegoś wspólnego zlociku aby pojezdzic to jak najbardziej jestem za :smile:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przyjeżdżasz jak chcesz bierz habanine na ruszt

Twardziele zabierają jeszcze mleko i ogórki B)

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako ze też jestem posiadaczem 125ki to oczywiscie też sie pojawie, a co do jakiegoś wspólnego zlociku aby pojezdzic to jak najbardziej jestem za :smile:

 

Pozdr

Po grillu zawsze można zrobic jakąś traske spacerowo ;)

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Po grillu zawsze można zrobic jakąś traske spacerowo ;)

Pewnie tym bardziej ze póki co pogoda się zapowiada! :smile: Tylko prosił bym jeśli możliwe o taką w miarę realną prędkość przelotową bo 125tką to nie nadąże za Wami! hahahaha :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tym bardziej ze póki co pogoda się zapowiada! :smile: Tylko prosił bym jeśli możliwe o taką w miarę realną prędkość przelotową bo 125tką to nie nadąże za Wami! hahahaha :smile:

Dlatego mówie, spacerowo. Jak się najem kiełbasy to 80 km/h nie przekrocze XD. A tak serio co wy na to by polecieć po grillu gdzieś w okolice Zalewu Sulejowskiego np. Tama? Albo w drugą stronę na Uniejów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mimo miłych zeszłorocznych wspomnień, w tym roku nie zdążę dojechać - pomagam w organizowaniu kolejnej "Dychy" (bieg na 10 km) w Justynowie-Janówce w tym samym terminie. Bardzo żałuję - ale duchem będę z Wami!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogodę bym tak się nie nastawiał w 100%. W tym miesiącu pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Miejmy nadzieje, że będzie nas rozpieszczała, ale różnie bywa - - czasem słońce, czasem deszcz ---> polskie bollywood :smile: .

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgar nawet jak padać będzie ,to i tak będzie git,- miss mokrego podkoszulka,a męska część przy chmielu i grillu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgar nawet jak padać będzie ,to i tak będzie git,- miss mokrego podkoszulka,a męska część przy chmielu i grillu :-D

A dlaczego nie odwrotnie? Panowie w mokrych podkoszulkach lub co tam bedą mieli pod spodem,a panie przy chmielu  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie odwrotnie? Panowie w mokrych podkoszulkach lub co tam bedą mieli pod spodem,a panie przy chmielu  :cheers:

mnie tam tasuję jak już płeć piękna zmoczy koszulki to mogę się na nie zamienić ,tylko jeszcze muszę jakieś mocne drzewo znaleźć i żonę przywiązać :whistling: na czas wyschnięcia  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba drzewo jebitne jest także bedzie oki, przypominam jeszcze raz żeby pozabierać coś pod stopkę bo teren jest miękki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UWAGA UWAGA ! OGŁOSZENIE PARAFIALNE
Uprasza się wszystkich chętnych uczestników Wiosennego Grilla o:

 

1. Zabranie ze sobą podkładki pod stopkę ( w przypadku gdy przyjedziecie motocyklami). Dobrym, małym i poręcznym przedmiotem jest zakrętka od słoika.

2. Zabranie ze sobą wszelakiego rodzaju zabawek dla młodszych uczestników Grilla. Paletek, piłek, skakanek i cokolwiek wasze pociechy lubią. Na pewno pozwoli to dorosłym na chwilę oddechu i spokojne wypicie piwka podczas gdy maluchy zajmą się wspólną zabawą.

 

Do zobaczenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...