Skocz do zawartości

Prezentacja Drużyny Kż Orzeł Łódź 26.03.2015


bercikoski

Rekomendowane odpowiedzi

flm_1426418604__trefdgvc.png

 

Władze Łodzi i klub żużlowy Orzeł Łódź zapraszają do wzięcia udziału w paradzie wszystkich miłośników motocykli.

 

W czwartek 26 marca ulicą Piotrkowską przejadą zawodnicy klubu Orzeł Łódź. Żużlowcy wyruszą na Placu Wolności, zatrzymają się w Pasażu Schillera. Parada motocykli rozpocznie się o godzinie 18:00 na Placu Wolności. Po paradzie motocykle zostaną poświęcone pod łódzką katedrą.

Edytowane przez Suchy-wolk
pełen opis (wyświetl historię edycji)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym w radio, zapraszali wszystkich motocyklistów z Łodzi i regionu zachęcając, że to jedna z niewielu szans przejechać się motocyklem po Pietrynie. 

Ponieważ jest to impreza organizowana przez inne kluby więc nie wypada im psuć atmosfery ale aż się prosi żeby wykorzystać tą paradę jako motocyklową masę krytyczną i zabrać ze sobą kilka transparentów-postulatów. 

 

Ponieważ wypada to w czwartek podlinkuję w czwartkowych spotkaniach  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plan że się wybiorę tylko muszę moto z sypialni odebrać ;)

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wyjeżdżam, ale duchem będę z Wami! Dajcie jakąś relację foto, albo filmową z przejazdu!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 22 wracam też postaram się być :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się jakoś wcześniej pod samolotem widmo ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej byłbym za tym aby już na placu wolności się spotkać ;), no chyba że killing the street przed paradą  robimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź - miastem przyjaznym motocyklistom :smile: Mam nadzieję, że podobnych imprez będzie więcej

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wrobię się z rejestracją motocykla, to też się zjawię.

 

Swoją drogą, zebrać się pod samolotem (którego nie ma) i wesołą gromadką udać się w miejsce docelowe, to niezły pomysł.

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Amerykanie dodali mu Stealth i dlatego go nie widać, taaaaka to jest przyjaźń jUeSAj.  :biggrin:

 

 

 

P.S.

To akurat Aidekk gdzieś w wątku zapodał, że pod samolotem Stealth spodobało mi się już nikt nie będzie wiedział gdzie to jest  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...