Skocz do zawartości

Adifar


Adifar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam na imię Andrzej, 27 lat , jestem z Łodzi , od zeszłego sezonu jeżdżę Suzuki Savage ls 650, mam nadzieję że moja osoba tutaj  czasem komuś się przyda :smile: 

Pozdrawiam !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... "Dzikus " o świetna maszyna..pierwsze moje poważne ....  :riding:  ten dźwięk singla.. :decayed: lata gimnazjalne  :whistling:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... "Dzikus " o świetna maszyna..pierwsze moje poważne ....  :riding:  ten dźwięk singla.. :decayed: lata gimnazja

Też jestem zadowolony, bo to pierwsze moje tak "duże" moto :smile: nie miałem specjalnych wymagań na singla ale kiedy pojechałem do brata i okazało się że u niego w garażu stoi takie cudo i czeka na jazdę (bo on nie miał czasu na jazdę) musiałem się z nim dogadać i zabrać do siebie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zadowolony, bo to pierwsze moje tak "duże" moto :smile: nie miałem specjalnych wymagań na singla ale kiedy pojechałem do brata i okazało się że u niego w garażu stoi takie cudo i czeka na jazdę (bo on nie miał czasu na jazdę) musiałem się z nim dogadać i zabrać do siebie :P

Polecam fajny wydeszek przerobić pięknie gada wtedy i nie raz mu sie strzeli z wydechu..uważać trzeba na przednia tarcze klocki sprzęglo rozrusznika i zębatkę na wale..życzę miłych chwil na "dzikusie" i wielu kilometrów..z chęcią bym oblukał twój egzemplarz na spotkaniach czwartkowych :smile:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam fajny wydeszek przerobić pięknie gada wtedy i nie raz mu sie strzeli z wydechu..uważać trzeba na przednia tarcze klocki sprzęglo rozrusznika i zębatkę na wale..życzę miłych chwil na "dzikusie" i wielu kilometrów..z chęcią bym oblukał twój egzemplarz na spotkaniach czwartkowych :smile:

Jeszcze nie bardzo ogarniam forum i miejsca spotkań,jestem tutaj od dziś.Na razie "Dzikus" schowany głęboko przed mrozem i szykuje się na nowy sezon :smile: zdążyłem wymienić pas na nowy,olej i uszczelniacze lag i bardzo dziękuję za spostrzeżenie o hamulcach bo tak naprawdę o nich zapomniałem a z tego co słyszałem to na jeden sezon są :/ postaram się niedługo zrobić kilka zdjęć a na pewno kiedyś pojawię się na czwartkowym spotkaniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile:

 

btw. Mam właśnie teraz taki egzemplarz do sprzedania, po generalnym :-) do jazdy turystycznie, fajne.

 

do zobaczenia, wpadnij pod samolot, chętnie zobacze Twoj egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...