Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Do czarnej passy dodac jeszcze mojego brata :/

 

Baba z prawego pasa postanowila skrecic w lewo, nie mial szans jej ominac.

 

On caly, pasazerka z podejrzeniem zlamania nogi

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierdku,Junak, taki jak kiedys Salat jezdzil. Jednak na spoty podjezdzal i kilka osob z forum go zna

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj (Sobota 11.10) okolice 18:00 na Aleksandrowskiej w kierunku Aleksa (odcinek Kaczeńcowa-Szparagowa) na wysokości ABB.

Sporo motocykli na poboczu, karetka w trakcie udzielania pomocy. Kask i kurta na chodniku. Więcej nie wiem, nie widziałem i nie podjeżdżałem bo już sporo "naszych" tam było. Ktoś od nas?

 

Swoją drogą, słysząc to co słyszę na oknem, to chyba tylko kwestia czasu kiedy podobna kraksa zdarzy się po raz kolejny :sad2:

Ryk szlifiery w okolicach 23:30, gdy pierwszy sen przyszedł...  :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dzisiejszego wypadku - Patryk (kierownik Horneta) kuleje, noga obita ale nie jest źle. Prośba od niego - gdyby ktoś z forum znał lub osobiście mógł pomóc w następującej sprawie - jako, że odmówił przyjęcia mandatu a policja uznała go winnym zdarzenia - szuka kogoś kto mógłby mu doradzić i pokierować co dalej. 

Kontakt jakby co ze mną na PW choć sam zainteresowany już się o forum dowiedział i ma się tu pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny gsxr 1000 na Dellu roz***ny w 3 d**y :/

 

kierownik pojechał przytomny do szpitala z tego co wiem.

 

podobnież za szybko i zahaczył krawężnik na rondzie.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem na tym skrzyżowaniu 10 min przed zdarzeniem i wyprzedzał mnie właśnie ten motocyklista na pełnym ogniu "na granicy" zdrowego rozsądku. Po kilku minutach wracałem i miejsce wypadku nie wyglądało zbyt ciekawie, musiał odnieść poważne obrażenia.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista? Suchy, nie schlebiaj mu, to zwykła motowydmuszka...

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to te posty na poprzedniej stronie aż mnie rozbawiły nie wspominając o "rzetelnej gazecie". :news:
Jak bym słyszał te babcie co chciały zeznawać... "ja słyszałam jak on szybko jechał" - IXIL robi swoje. :riding:
Tak jestem "cały" - z złamań to tylko kciuk. :blink: Reszta to mocne obicia. Jedna noga rana szarpana kolana, druga rana szarpana goleni. I zmiana na trzech kręgach. Bez rehabilitacji się nie obejdzie. Ale mogło być gorzej jak na 30m lotu....  Moto chyba kasacja.... :mellow:
PS: Jechałem w granicy 50-60km/h.
 

To jeden z tego forum... więc sorry ale po co złośliwości?! Wiem, że żyje i trochę połamany. 

I dzięki elfeti za grzeczne przytemperowanie dyskusji. :laugh2:

Kończąc wypowiedź to uważajcie na siebie. Mimo, że pogoda dopisuje w niektóre dni to niestety ludzie przestali być tak uważni na jednoślady. :blush:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko uwierzyć w 50-60 km/h i 30 metrów lotu w sumie :P chociaż może mam zaburzone pojęcie.

 

ale kto z nas nie przekracza prędkości, więc w żaden sposób nie mam zamiaru Cię "pouczać" czy cokolwiek

 

obrażenia dość poważne, wracaj szybko do zdrowia !

 

EDIT i daj znać jak się sprawa potoczy, oby z korzyścią dla Ciebie

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...