Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w Dobrej zginął motocyklista

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3572917,smiertelny-wypadek-pod-strykowem-nie-zyje-31letni-motocyklista-zdjecia,id,t.html

 

a po południu na Włókniarzy EZG na Hondzie się wysypał. Stan ponoć krytyczny... :sad2:  (BTW fajnie przerobiona blacha z EZG na LZC... typek w stylu lubię zap..ć i ..uja mi zrobicie...)

 

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3572933,wypadek-z-motocyklista-i-z-karetka-na-wlokniarzy,id,t.html

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3572955,tragiczny-wypadek-na-wlokniarzy-motocyklista-zderzyl-sie-z-oplem-zdjecia,id,t.html

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj ten wypadek w Dobrej koło Dobieszkowa, jechałem tamtędy na kawalerskie. Wypiliśmy pod Tego chłopaka, oby Mu dobrze było na Niebieskich Drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bing17, sorry ale przewaliłem takiego fejspalma, że szok...

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW fajnie przerobiona blacha z EZG na LZC... typek w stylu lubię zap..ć i ..uja mi zrobicie...)

 

to już widzę jakie będą komentarze jak ja w coś przypier......

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bing17, sorry ale przewaliłem takiego fejspalma, że szok...

Trudno, każdy przeżywa to na swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Dobrej zginął motocyklista

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3572917,smiertelny-wypadek-pod-strykowem-nie-zyje-31letni-motocyklista-zdjecia,id,t.html

 

a po południu na Włókniarzy EZG na Hondzie się wysypał. Stan ponoć krytyczny... :sad2:  (BTW fajnie przerobiona blacha z EZG na LZC... typek w stylu lubię zap..ć i ..uja mi zrobicie...)

 

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3572933,wypadek-z-motocyklista-i-z-karetka-na-wlokniarzy,id,t.html

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3572955,tragiczny-wypadek-na-wlokniarzy-motocyklista-zderzyl-sie-z-oplem-zdjecia,id,t.html

To niestety nie wszystko bo jechałem około 15 do Wawy i kawałek za Łodzią widziałem kolejny wypadek z udziałem motocykla BMW który wbił się w bok chyba passata który wyjeżdżał pewnie ze stacji benzynowej wyglądało to nie ciekawie ale w rowie siedział kierownik moto i chyba opatrywali mu głowę mam nadzieje że nic poważniejszego mu się nie stało

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wypadek z włókniarzy to chłopak zmarł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit has gone. Pozdrawiam ze szpitala. Wypadek na Włókniarzy około 16, między Liściastą, a wagami, to byłem ja.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kutfa, Paweł... Całyś?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBNA JEST KREW !!!!! Mariusz Łubnicki jest w bardzo ciężkim stanie i potrzebuje krwi. Oddajemy ją na ul. Franciszkańskiej. Pamiętajmy aby poinformować lekarzy że jest właśnie dla Mariusza , leży on w szpitalu im. Kopernika

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde co się dzieje informuj co z nią a co z motocyklem idzie tym jakoś przyjechać czy laweta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie w badaniach nic nie wyszlo o dziwo chociaz bol przeokropny.... czekamy jeszcze na opisy. Na torze zostala kawa i przyczepka. Jak bedzie wypis wracamy po moto i do lodzi... Nie ruszamy sie raczej bez przyczepki na tor. Z tego co widzialem to polecial kierunkowskaz, crashpad i troche plastiku. reszta chyba ok....

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj licha ta końcówka sezonu... Zdrówka dla Pati od ekipy Kulikowiska.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...