Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

No i dziś ktoś się wyje..... na zielonej między piotrkowska a kosciuszki.

Leżało srebrne suzuki.

 

W ramach uszczegółowienia:

Potrącenie pieszego (pieszej w starszym wieku). Motocyklista żyje ale w najbliższym czasie nie pojeździ :sad2:.

Jak z Panią dokładnie nie wiadomo ale wesoło nie jest.

 

 

Dodam jeszcze

http://expressilustrowany.pl/mercedesem-w-motocykl-wypadek-w-zdunskiej-woli,artykul.html?material_id=4f956ac916f1dacf65000000

 

 

Hmm ciekawe jaki procent wypadków motocyklistów jest za sprawą kobiet ;P

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się bawiliśmy na imprezie w parku a niedaleko...

 

Wypadek motocyklisty na Aleksadrowskiej w Zgierzu

 

Dzień przed piknikiem motocyklowym w Zgierzu – w sobotę 21 kwietnia ofiarą nieuwagi kierowcy auta osobowego padł motocyklista na odcinku drogi krajowej nr 71. Do wypadku doszło około godz. 13:00 w Zgierzu na ul. Aleksandrowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Polną, która jest drogą gruntową.

 

Więcej na : http://www.wirtualnyzgierz.pl/aktualnosci/2544

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety to był Krzysiek (Krzysztofor). Zdjęcia potwierdzają na 100%Poza tym całą akcję byłem pod telefonem i nie mogłem uwierzyć, że to się stało na prawdę. Na początku jak Darcio zadzwonił to myślałem, że to jakiś głupi żart. Teraz mi głupio...Kolega który z nim jechał - Damian Górny - nie był od nas z forum ale niektórzy powinni pamiętać go ze zlotu w Opocznie. Jechał razem z Krzyśkiem. Wczoraj udało mi się załatwić numer do jego rodziców, bo nawet nie znaliśmy jego nazwiska. Z tego co wiem po wypadku był przytomny. Ma złamaną rękę i połamane żebra, nie wiem co jeszcze...Z tego też powodu dzisiejszy wyjazd na Rydwan jest odwołany.Coś ode mnie, bardzo lubiłem Krzyśka i przez te kilkanaście wspólnych wypadów, wspólnych grilli i wyjść na piwo zdążyłem się z nim bardzo zaprzyjaźnić. Przykro mi w ogóle o tym pisać. Robię to na prośbę Jarka, który wczoraj jechał razem z Krzyśkiem i był na miejscu wypadku.I jeszcze jedno, co prawda nie było mnie na miejscu ale z tego co chłopaki mówili dzwoniąc do mnie właśnie z miejsca wypadku to inaczej to wyglądało. Dziennikarze podkolorowali? Czy zapomnieli zapytać i pisali metodą gry w totolotka?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów, chwile wcześniej sam tamtędy jechałem.Cholernie zła wiadomość, oby takich było jak najmniej..Gdyby można było jakoś pomóc to dajcie znać

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa tydzien temu robilismy grila !!!!

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je****.Wczoraj był totalnie pechowy dzień :(Jeżeli potrzebna pomoc itp. to dawajcie znać.Źle mi o tym pisać, ale jeżeli będzie wiadomo coś o pogrzebie to trzeba zrobić ustawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mi o tym pisać, ale jeżeli będzie wiadomo coś o pogrzebie to trzeba zrobić ustawkę.

No chyba że jego rodzinka nie będzie chciała już widzieć motocykli na oczy. wtedy będzie trzeba inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że jego rodzinka nie będzie chciała już widzieć motocykli na oczy. wtedy będzie trzeba inaczej

Dokładnie o tym samym pomyślałem, zadzwonię jutro rano do ojca Krzycha, dziś daje na wstrzymanie - nie chcę go rozdrażnić. A jak nie będą chcieli widzieć motocykli to pojedziemy autobusem zakładając, że w ogóle będą chcieli naszej obecności. Spokojnie ludzie, zapytam i dam znać ale nie dziś!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo z was, ale w takiej sytuacji łączę się z wami. Jeżeli będzie organizowane jakieś spotkanie w tej sprawie. Dajcie znać, pojawię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Oby jak najrzadziej czytać takie tematy na tym forum, bardzo przykra sprawa, jak giną młodzi ludzie :sad2: , nie znałem kolegi co zginał, ale bardzo współczuje jego rodzinie.., przed wczoraj zawoziłem na tą ulicę siedzenie do obszycia, dziś jadę odebrać.., aż mnie zmroziło..

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nie do ogarnięcia. Poznaliśmy się na zlocie w Opocznie i najlepsze jest to, że mieliśmy wspólne zdjęcie które umieścił na facebooku i jeszcze się okazało, że mamy wspólnych znajomych bo kolega ode mnei z pracy go znał i po zdjęciu na fejsie się zgadaliśmy... masakra. Aż mi się ręce trzęsą jak to piszę i czytam to wszystko...Przyłączam się do kondolencji dla rodziny i najbliższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano otwierałem sklep na przeciwko tego miejsca, jak się dowiedziałem od klientów to aż mnie zmroziło, zaraz idę zapalić świeczkę. Wyrazy współczucia bliskim i rodzinie :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałam sie wczoraj. Byli to moi przyjaciele, dzięki Krzyskowi jestem tu na forum. Był człowiekiem za***istym, nie da sie opisać jego optymizmu. Nadal nie potrafię uwierzyć w co sie stało... Damian juz jest pod dobra opieka lekarzy, postaralam sie o to. Ledwo ominął smierć, twierdzili ze to cud. Teraz po operacji leży w szpitalu ze wstrzasem mózgu, paroma zlamaniami i sporymi obiciami. Powinien wyzdrowiec. Postaram sie dowiedzieć jak będzie z pogrzebem Krzysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek Kydy miał wypadek a teraz to... brak słów... czy ktoś zna jakieś szczegóły? w artykule wspomniane jest że to była mała prędkość... ciężarówka nagle skręciła bo ich nie widziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

 

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy... :sad2:

Edytowane przez Arecki (wyświetl historię edycji)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jeszcze wczoraj mielismy razem latac.....brak słów http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png [*][*]

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...