Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje serdecznie jeszcze raz wszystkim za pomoc, na razie druty na rozciaganie zamontowane a operacja, blachowanie i srubowanie we wtorek. Jestem na sali z kolega od drugiego zdarzenia, ehhh ten swiat jest maly :-) Pozdrawiami i uwazajcie na siebie.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie jeszcze raz wszystkim za pomoc, na razie druty na rozciaganie zamontowane a operacja, blachowanie i srubowanie we wtorek. Jestem na sali z kolega od drugiego zdarzenia, ehhh ten swiat jest maly :-) Pozdrawiami i uwazajcie na siebie.

 

czyli masz podobny uraz jak Działkowy

 

dawaj znać jak będziesz czegoś potrzebował :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, złamanie otwarte dwoch kosci pod kolanem :-) do wtorka drut w nodze i do lozka przywiazany zeby nie uciekła, we wtorek skrecanie jakies fajne, blachy, szpilki i srubki :-P Dzieki wszystkim za wsparcie duchowe

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sezon tez sie dzis zakonczyl, polamanym obojczykiem... Co ciekawe nie na drodze, postanowilem dla odmiany pouczyc sie jezdzic na crossie i wszystko bylo super, niestety podczas ostatniego przejazdu skonczylo sie to high-sidem na zjezdzie z gorki na ktora wskakiwalem (reka pociagnela mi gaz po nieudanym ladowaniu) i upadkiem w dol na bark :/ Cos pechowy tez 13-sty ;/ 

PS. Crossy sa niesamowite, mega wyczerpujace i wymagajace nie lada techniki, az zaluje ze moje poczatki sie tak skonczyly ;/ Na szczescie zona nie marudzi zbytnio... :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał Lc4 - masz teraz stabilizator zewnętrzny ex-fix - najprawdopodobniej zdejmą Ci to i wstawią gwóźdź śródszpikowy i parę śrub - zadbaj o to, zeby Ci to zostawili na amen, a nie wyciągali za pare miesięcy, no a potem to już z górki :smile: - zakaz dotykania nogą podłoża przez 6-7 tygodni po operacji, później rehabilitacja, od nowa nauka chodzenia, zakaz prowadzenia samochodu i takie tam głupoty - za jakieś 3-4 miesiące powinieneś chodzić,w kazdym razie wyjazdu na narty raczej nie planuj, bo zwykła kąpiel pod przysznicem będzie nie lada przygodą :smile: ...ale podobno wychodzi się z tego :P

 

Życzę cierpliwości i zdrowia!

Edytowane przez działkowy emeryt (wyświetl historię edycji)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wstawią gwóźdź śródszpikowy

 

O ile mi wiadomo, przy zespoleniach gwoździami np. pręt Rusha, gwoździe wyjmuje się po tym jak się kości zrosną. Sam to przechodziłem... nawet zabrać do domu nie pozwolili bo to "własność NFZ" ;-)
Zdrowia wszystkim potrzebującym!
Btw. Michal_LC4, jak to się stało? Jakaś pucha? Tam sporo ciężkiego sprzętu się kręci.

Edytowane przez Suchy-wolk
cytat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bełchatowie wcześniej też był wypadek. Z podporządkowanej starszy pan wyjechał i strącił motocyklistę z pasażerką. Poobijani i jakieś złamania ponoć. Jechali za mną. Mijając gościa ogarnęło mnie dziwne przeczucie że wyjedzie. Patrzyłem w lusterko i co? Zobaczyłem właśnie ten wypadek. Policjanci którzy wyjaśniali przyczyny owego wypadku dostali wezwanie na Kamieńsk. Już wiem do kogo.

 

Ps. Jesteście przesądni? Dziś 13...

 

Prawdopodobnie o tym mówiła moja dziewczyna. Magda jechała puszką do Łodzi i mówiła, że w Bełku na Wojska Polskiego (pomiędzy ryneczkiem, a rondem) kilka motocyklistów rozmawiało z policją. Jednak nie widziała już poszkodowanych, ani leżącego moto, więc nie potrafiła powiedzieć czy coś poważnego się zadziało.

A coś się stało tej parze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna już pisała w wątku o Zakończeniu w Dłutowie  :smile:

 

"Cześć, tu Ewelina, uczestniczka jednego z wypadku. Wiem, że off top i te sprawy zabroniony ale chciałam tylko powiedzieć, że z chłopakami na tyle na ile to możliwe jest ok. Michał i Arek leżą na jednej sali, operacje we wtorek. Michał jak pewnie wiadomo ma złamaną nogę, Arek połamał obojczyk a ja się tylko pozdzierałam i potłukłam. Nasz wypadek (mój i Arka) był nie z naszej winy - pan z podporządkowanej raczył przepuścić dwa motocykle przed nami a w nas uderzyć. "

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkowy, dzieki za opis sytuacji ;) Kurde, wolałbym faktycznie drutow juz nie wyciagac, tym bardziej z piszczela. Przechodzilem wyciaganie drutow z kosci srodstopia i duzego palucha. Myslalem ze zejde wtedy na amen.

Gary, auta ani koparki z budowy nie bylo. Ot nie wyrobilem zakretu (a jezdzilem tam z 20 razy) i postanowilem pozwiedzac przydrozne rowy :smile:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu ale z racji tego że widziałem jak ubolewasz z powodu rozciętych kalesonów to staraliśmy się zdjąć ci buta bez rozcinania całego więc w pizdu poszła tylko podszewka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście w nieszczęściu że powychodziliśmy z wypadków żywi jedni w lepszym drudzy w trochę gorszym stanie ale miejmy nadzieje że wszyscy razem spotkamy się na otwarciu sezonu. Zdrowia chłopaki

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wypadek na Broniewskiego

Na ul. Broniewskiego przed rondem Insurekcji Kościuszkowskiej w kierunku Dąbrowy motorynka zderzyła się z seatem. Motocyklista z urazem kolana został przewieziony do szpitala.

 

/express/

 

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

przed rondem Insurekcji Kościuszkowskiej w kierunku Dąbrowy motorynka zderzyła się z seatem.

Trochę późno, ale właśnie czytam ten wyczerpujący artykuł o... MOTORYNCE  :smile:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/1021537,wypadek-na-broniewskiego-zdjecia,id,t.html?cookie=1

 

Czyli... jak się dowiedzieliśmy z tekstu i załączonych zdjęć, większość Forumowiczów jeździ... MOTORYNKAMI  :P  Całe szczęście nie ja  :decayed:  

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...