Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to też wygląda na stopala.. nawet kierunek by się zgadzał, zajechała drogę a moto wywinęło przez przód.

Opona się nie ślizgnęła, wiec pewnie mało mu brakło aby wyjść z sytuacji bez szwanku. Szkoda że się nie udało.  :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt :
"moto całe/proste, tylko szyba i plastiki, lusterka poszły.
Nadgarstek w szynie. kask spełnił swoją rolę"


Ważne, że kierownika nie opuszcza humor  "przynajmniej 'umiem' stoppie ;-P "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz. odezwe sie. moto na wiosne bedzie piekne, wychuchane wydmuchane, idealne. niestety, przegialem z heblami, oplot zrobil swoje.. i poszedl na kolo. z pasazerem wazacym 100kilo .kobita mi zajechala droge tuz przed nosem o.O ktos bardziej doswiadczony by ominal, a ja.. a ja mam cala zime zeby odpicowac moto i wrocic na wiosne. :smile:

 

wybacz, Suchy :sad2: ja jak patrze to i mnie sie serce kraja :sad2:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co klepac, cale szczescie, lusterka, szyba. chyba nawet sklamalem z plastikami, bo po ciemku wydaja sie nieruszone. kanapa sie rozerwala jakby nozem ciachnac no i te 'trzymajki' dla pasazera.. i chyba tyle z uszkodzen.

 

swoja droga, jak mnie obsluzyli na wamie. kaftan na szyje, (nie chce wiedziec jak wyglada kask  :shock3: ) i tak leze na tej desce, w d*pie sie juz przewraca, takie to niewygodne.. polezalem 2 godziny zanim mnie zabrali na badania .

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobita mi zajechala droge tuz przed nosem o.O

 

 

Czasami brak słów na tych kierowców.

A moto się podrasuje i na przyszły sezon będzię jak nówka sztuka.

 

 no i te 'trzymajki' dla pasazera..

one chyba w kotach są słabe, bo u mnie też popękały przy zwykłej wywrotce moto na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo zdrowia dla kolegi :smile:

 

ale jedno to ci się naprawdę udało, rzadko kto tak potrafi moto postawić :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że skończyło się w ten sposób bardziej widowiskowy i kierownik z moto dojdą do siebie na nowy sezon więc szybkiego zdrówka i spokojnego dopieszczania kotka :biggrin: a i wyczyn zostanie na długo zapisany w pamięci :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry demotywator można z tego zrobić  :decayed:

 

pier**lić latanie na gumie, grunt to umieć dobrze zaparkować  :moto:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2002340,wypadek-motocyklisty-na-radwanskiej-zdjecia,2,6732410,id,t,nk,zid.html#skomentuj

 

oficjalnie zostalem debilem na ścigaczu (który jest 'nielegal', lub kupiony przez "tatusia"), z kompleksem małego silnika, jechałem co najmniej 150 km/h, w dresie, i ofc bez prawka.  :decayed:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że nikt nie napisał "jakaś kaleka co nie umie hamować" :P

 

Olej komentarze tam prawie same półgłówki ;) Wracaj do zdrowia i na moto. Potem trenuj i się nie wypier... ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa i tak Ci żaden kozak w umiejętności parkowania nie dorówna :biggrin:

 

a komentarzy nawet nie warto czytać

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zapisać się i w tym wątku... :sad2: Jak przystało na dzisiejsze zakończenie sezonu muszę z bólem przyznać że w moim przypadku nie oznacza to jedynie imprezy. "Mały" szlif podczas Moto-Rajdu wykluczył dalsze uczestnictwo w zawodach jak i w końcówce tegorocznego sezonu. Na szczęście jestem cały :smile: ubrania spełniły swoje zadanie, gorzej z tego wyszło moto, a raczej nie wyszło i niestety poszukuje nowego silnika do Hornetki. Jakby ktoś coś słyszał na temat silnika 600cm3 PC34 to proszę o kontakt. 

 

Drużyno dzięki za pomoc i sorry za odebranie Wam możliwości zwycięstwa, które było oczywiste... (sorry za małego OT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...