Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak się  dziadki biorą za jazdę na motórach zamiast grządki na działkach grabić  :decayed:

 

Uffff

 

Działkowy przytomny, reakcja motocyklisty prawidłowa - "CO Z MOTO ?????" 

Ma mu się na życie :smile:

 

Jeszcze nie raz nie jednego z nas objedzie ;)

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bartek właśnie ma operację. 3majcie za niego kciuki. Złamanie kości podudzia to podobno "typowo

motocyklowy " uraz, ale nikomu tego nie życzę... Udało mi się z nim krótko porozmawiać - co do okoliczności zajścia - powiedział mi coś, co bynajmniej dla mnie jest bardzo treściwe " nie miałem nawet sekundy na reakcję " - wszystko w temacie.

 

Zawsze mu powtarzałam, że to iż jeździ fenomenalnie to jedno, to że nie jest na drodze sam tylko z bandą .... (!!!!!) to drugie  ...

Ludzie na poziomie trzymają się w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wracajac do domu w tomaszowie na nowym fragmencie ulicy Orzeszkowej prowadzacym do S8 staly dwa motory na lodzkich blachach, nowsza cbr bialo-zielona i chyba czerwona r6. na szczescie chlopakowi z hondy nic sie nie stalo tylko motor do lekkich poprawek. ktos z forum?

No cóż pechowy dzień .... Mam nadzieje że Działkowy szybko dojdzie do siebie.

Drugim dzisiejszym pechowcem byłem niestety ja z tym że u mnie lepiej ze zdrowiem.

Moto troszkę gorzej. 

Miło że się zatrzymałeś pozdrawiam

LwG

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że z wypadku wszyscy wyszli cali. Zdrowia szkoda, bo motocykle się naprawi  ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie będę rozpisywał co się stało będziemy się widzieć to opowiem co i jak. Dobrze że jest tak jak pisze Suchy. Motory się zrobi ważne by było zdrowie.

Więc szybkiej kuracji działkowemu bo ja to można powiedzieć wyszedłem z tego praktycznie cało

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Bart! Emeryt trafił na emeryta. Jak sie chcieliscie spiknąć to było się na bingo ustawić.

 

Powrotu do zdrowia! A moto się zrobi jak przyjdzie czas.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dodać te linki ale jak sobie poczytałem komentarze to mi się odechciało...
Dla niektórych rozbite moto znaczy "pewnie jechał "czysta" na gumie, na jedynce, po lesie, rezerwatem, morderca, jednego mniej" itd.

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek 3maj się chłopie, a jak się wykurujesz to dziadkowi tą pande spalimy żeby już nikomu krzywdy nie zrobił !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu przestałem czytać komentarze pod zdarzeniami z udziałem motocyklistów - szkoda nerwów. A wracając do tematu: wracajcie do pełni sił i na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialkowy upolowales pande!? Przecież są pod ochroną ;-) szybkiego zrastania !

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...