Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Stały już 2 auta wiec nie było takiej potrzeby

Skad wiesz ze nie bylo potrzeby?

A moze to byli sprawcy i byla potrzeba...zawsze warto zapytac. Moze np byles potrzebny ....no ale coz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wszyscy jadący Krakowską się nie zatrzymywali "bo może była taka potrzeba..."

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie....znieczulica i glupota .

Moze Panie michale kidys Pan to zrozumie ....

Jestem ratownikiem medycznym i z doswiadczenia wiem ze do zabezpieczenia wypadku i poszkodowanych trzeba kilku osob... ale Sz.P michal malo o tym wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisludskiego nuciarniana jadąc od stadionu moto uderzyło w tył niebieskiego fiata pandy.  ma ktos bliższe informacje?
EL 465R czarny triumph
 

Edytowane przez AndrzejCBRF2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkowy :sad2:

byłam tam. Przytomny, noga na bank złamana. Pomagałam sanitariuszom ściągać kask i buty.

Z tego co wiem Panda ze środkowego pasa wjechała mu na lewy pas. Kierowca fiata to leciwy emeryt. (rozmawiałam z nim chwile. w szoku i wini działkowego :/ )

Edytowane przez Jorima (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak myślałem, że to działkowy ale mowie sobie nieeeee. Wiec napisałem tutaj, nowy nabytek miał, ahh ważne zdrowie szybkiego powrotu do 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wracajac do domu w tomaszowie na nowym fragmencie ulicy Orzeszkowej prowadzacym do S8 staly dwa motory na lodzkich blachach, nowsza cbr bialo-zielona i chyba czerwona r6. na szczescie chlopakowi z hondy nic sie nie stalo tylko motor do lekkich poprawek. ktos z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz w mordę, jak mi przykro. Mam nadzieję Bartek, że nic więcej poza złamaną nogą. Motocykla szkoda jak cholera takiej nówki sztuki, ale po tak krótkim czasie od zakupu Działkowy ma 100% zwrotu wartości więc tym bym się najmniej przejmował. 

 

Mam nadzieję chłopie, że nic poważniejszego, niż ta noga. Wracaj szybko do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialkowy to twardziel, kawał chłopa, terminator ale mam nadzieje ze szybko do nas Wróci, właśnie jestem w aptece na rogu niciarnianej i widzę jak ściągają jego moto. Bartek zdrowiej szybko. Moto szkoda bo było piękne, ale to tylko maszyna.

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak Działkowy wróci z Kopernika to nam opisze co i jak, poczekajmy

 

Sprawa wygląda tak jak Jorima opisała...

 

Co tu dalej opisywać? Pan w wieku 75-80 lat (na pewno z super refleksem) oczywiście motocykla nie widział... Ewentualnie myślał, że jego panda to ferrari i zdąży... Wyjeżdżając z ulicy Szpitalnej przeciął 3 pasy i wymusił pierwszeństwo... Działkowy już nie miał gdzie uciekać... Strzał w auto poszedł w lewy tylny narożnik... 

 

3mamy kciuki za Bart'a!!! Będzie dobrze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...