Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj koło 12 na Rzgowskiej w okolicach wiaduktu jakaś pięćdziesiątka enduro wkleiła się w tył osobówki.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwa dni temu mój kumpel miał stłuczkę.

Skrzyżowanie Radwańska/Kościuszki.

Jechał Radwańską, z Kościuszki wychyliło się auto, żeby skręcić w lewo w Radwańską i się zatrzymało.

Kumpel jechał prosto, widział jak auto się zatrzymuje, ale kierowca po zatrzymaniu podjechał jeszcze metr do przodu...

Moto przeczochrane, kumpel niewielkie obrażenia nogi.

 

Policja była, wina kierowcy auta. Piszę tak, dla zwrócenia uwagi, że nawet zatrzymane auto może coś odwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"24-letni motocyklista próbował jazdy na jednym kółku" 

 

Umarłam ze śmiechu :biggrin: na KÓŁKU różańcowym czy jakim? :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracałem koło 15 z tyrki to za Kaczeńcowa skuter wkleił się w tył Seicento, na miejscu była karetka i policja ale kierownik chyba przeżył. Natomiast puszka wyglądała nie ciekawie.

Edytowane przez cr2sher (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 20,30 mój dobry znajomy który jeździł honda cbr f2 dał się przejechać swojemu szwagrowi( miał uprawnienia) po odjechaniu 500m uderzył czołowo z autem i zginał na miejscu, nie znalazłem jeszcze wiadomości gdyż to mała miejscowość. Byłem z nim w sobote na obstawie ślubu. :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 20,30 mój dobry znajomy który jeździł honda cbr f2 dał się przejechać swojemu szwagrowi( miał uprawnienia) po odjechaniu 500m uderzył czołowo z autem i zginał na miejscu, nie znalazłem jeszcze wiadomości gdyż to mała miejscowość. Byłem z nim w sobote na obstawie ślubu. :sad2:

Wspolczuje :sad2:

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miejscowość Skotniki zostawił 2 dzieci i żone, jadąc dziś 500 m od tego miejsca szlif na yamaha r125 chłopak odjechał do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat wypadku motocyklisty na skrzyżowaniu szczecińskiej z aleksandrowską w czwartek około 21:30? Ja wiem tylko tyle, że motocykl miał rejestrację EZG, kierownik odwieziony został do szpitala w Zgierzu, kierowca cinquecento był pijany i uciekł na piechotę z miejsca zdarzenia. Wiem o wypadku od pasażera cinquecento, któremu szyłem głowę na WAM-ie...Policjanci, którzy go przywieźli twierdzili, że kierownik motocykla w ciężkim stanie. Mam tylko nadzieję, że to nikt znajomy no i że wyjdzie z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat wypadku motocyklisty na skrzyżowaniu szczecińskiej z aleksandrowską w czwartek około 21:30? Ja wiem tylko tyle, że motocykl miał rejestrację EZG, kierownik odwieziony został do szpitala w Zgierzu, kierowca cinquecento był pijany i uciekł na piechotę z miejsca zdarzenia. Wiem o wypadku od pasażera cinquecento, któremu szyłem głowę na WAM-ie...Policjanci, którzy go przywieźli twierdzili, że kierownik motocykla w ciężkim stanie. Mam tylko nadzieję, że to nikt znajomy no i że wyjdzie z tego.

 tutaj o tym piszą:

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/969521,wypadek-motocyklisty-na-szczecinskiej-pijany-kierowca-samochodu-uciekl-zdjeciafilm,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety muszę opisać swój dzisiejszy wypadek :sad2: jadąc środkowym pasem ul. Puszkina zahaczyłem o samochód który wyjeżdżał z osiedla i jak się okazało walił bezpośrednio na lewy pas (oczywiście mnie nie zauważając)  finał taki, że lewa strona moto przetarta z tego co się narazie dopatrzyłem (jutro zrobię większe oględziny jak odstawie moto do siebie na parking) a u mnie lekko zbita lewa noga. Tak, że tragedii nie ma :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety muszę opisać swój dzisiejszy wypadek :sad2: jadąc środkowym pasem ul. Puszkina zahaczyłem o samochód który wyjeżdżał z osiedla i jak się okazało walił bezpośrednio na lewy pas (oczywiście mnie nie zauważając)  finał taki, że lewa strona moto przetarta z tego co się narazie dopatrzyłem (jutro zrobię większe oględziny jak odstawie moto do siebie na parking) a u mnie lekko zbita lewa noga. Tak, że tragedii nie ma :smile:

W którym miejscu miałeś to zdarzenie? I, z czystej ciekawości, ile miałeś na zegarze jak zobaczyłeś, że z podporządkowanej wyjeżdża Ci auto?

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjak lecisz Puszkina w stronę olechowa z widzewa na wysokości parkingu po prawej stronie. Na zegarze było z 70. A że auto wyjeżdżało to nic tylko przecinało 3 pasy bo bezpośrednio na lewy pas pani chciała wjechać. 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A że auto wyjeżdżało to nic tylko przecinało 3 pasy bo bezpośrednio na lewy pas pani chciała wjechać. 
Normalka, już dawno mówiłem że u nas się jeździ lewym pasem, to mnie "wyśmiano". Nie wiem dlaczego ale mam awersję na pajaców tłukących się bez pojęcia lewym pasem  "...bo za pięć kilometrów będzie skręcał..."  :angry:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat wypadku motocyklisty na skrzyżowaniu szczecińskiej z aleksandrowską w czwartek około 21:30? Ja wiem tylko tyle, że motocykl miał rejestrację EZG, kierownik odwieziony został do szpitala w Zgierzu, kierowca cinquecento był pijany i uciekł na piechotę z miejsca zdarzenia. Wiem o wypadku od pasażera cinquecento, któremu szyłem głowę na WAM-ie...Policjanci, którzy go przywieźli twierdzili, że kierownik motocykla w ciężkim stanie. Mam tylko nadzieję, że to nikt znajomy no i że wyjdzie z tego.

to mój mąż, Piotrek, leży w Zgierzu, był nieprzytomny, ale teraz jest lepiej, jest po pierwszej operacji, druga przełożona z dzisiaj na poniedziałek, bo w szpitalu słaba obsada podczas długiego weekendu, ma bardzo skompliowane złamanie prawej ręki i pogruchotany nadgarstek, uraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i ból w prawej nerce, gada od rzeczy drugą dobę, z motoru szmelc, pogięta rama, ale ja na tym nie znam się, cały czas chce wychodzić ze szpitala, to jego drugi wypadek. Minimum pół roku będzie unieruchomiony w domu. Resztki motoru zabezpieczone i mam nadzieję, że nic  z nich już nie będzie, ale jeszcze jeden stoi na podwórku, z którego wykręcę koła i schowam, bo mam dosyć/ ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...