Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak do tej pory nie zauważałem tej maniery, tak teraz wkurw.

 

"Rozbił się na motocyklu".

Ku#wa, sam się rozbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie zauważałem tej maniery, tak teraz wkurw.

 

"Rozbił się na motocyklu".

Ku#wa, sam się rozbił.

 

A co mieli napisać? Przecież w nikogo nie uderzył, no to się rozbił, nikt za niego tego nie zrobił. A że kobita mu drogę zajechała to już inna kwestia.

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze skuter  teraz na Mickiewicza i Żeromskiego na górze.

Karetka była na miejscu :sad2:

 

Ludzi to popierdoliło na drogach. Trzeba brać sobie na wstrzymanie bo można źle skończyć.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na FCB Panczo napisał poł godziny temu:

"Wypadek motocyklisty na koncu szczecinskiej przy skrzyzowaniu konstant/ aleksandrow cebra w respolu :("

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Repsola to kumpel jechał do pracy i pucha mu wyjechała przed dziób. Na szczęście nic się koledze nie stało Zupełnie nic Trochę go kolano boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis rano http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/934738,wypadek-na-mickiewicza-potracona-15latka-na-skuterze-zdjecia,id,t.html

Dlatego na swiatlo kiedy sie robi pomaraczowy dam 1 bieg mniej i wiecej gazu :smile: i wtedy jestem pewny ze za moj wloski tylek jest tylko moj kochany plecaczek :wub:

 

Kilka slow ... nie spodziewajcie za bardzo a propo te wypadki ... ze sa coras wiecej bo wiecej ludzi kupuje moto po prostu a drogi nie sa szczerszej ... i tez ludzi jeszcze nie sa przyzwiczajeni do moto "wszedzie" :moto:

Policzylem sobie na Czerwcu (pi razy drzwi) ok. 10-11 wypadki motoc., ok 15 osob ranny i 4 smiertelny ...

 

Zastanawiam sie czy kupic quada znowu :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam sie czy kupic quada znowu :wacko:

nie pękaj, trzeba być twardym. Wolałbyś zakrztusić się obiadem i wykitować :-)

 

quady są bardziej niebezpieczne ;-)

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Repsola to kumpel jechał do pracy i pucha mu wyjechała przed dziób. Na szczęście nic się koledze nie stało Zupełnie nic Trochę go kolano boli.

 

 1000rr repsol z lutomierska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łukasz jest co skomplikowanej operacji klatki piersiowej itp. Pierwsza doba najważniejsza minęła i Łukasz się wybudził. Nerki zaczęły pracować i wyniki się poprawiły. Zaczął się uśmiechać!Jemu  Krew już niepotrzebna i mam nadzieję, że już nie będzie... Wielu z nas oddalo krew. Chciałbym zdementować plotki, że jechał bez uprawnień. Łukasz ma kat. A, B, C to oni na miejscu się jeb*neli. 

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/931474,wypadek-motocyklisty-na-al-pilsudskiego-wjechal-w-poloneza-caro-film-zdjecia,4,id,t,sg.html#galeria-material

Już jest, z tym, że napisali że motocyklista wjechał a nie że pierdolotem zajechał motocykliście.

Natomiast drugi mój koleszka też Łukasz widząc że poldek zmienia pas na jego chcąc uniknąć kontaktu zmienił pas, a tamten odbił na wcześniejszy pas i doszło do nieszczęścia... Łukasz nie ma złamanej nogi tylko rozciętą... poleży trochę w szpitalu ale uśmiech nie schodzi z jego mordki :smile: Niech dochodzi do siebie!!

 

 

 

Leeeewa! Uważajcie na siebie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był poruszany ten temat ale nie wiem gdzie więc wrzucę tutaj

 

http://nasygnale.pl/kat,1025345,title,Gimnazjalista-dostal-motor-i-zginal,wid,15787603,wiadomosc.html?ticaid=510e24

 

Rodzice wykazali się niebywałą pomysłowością i rozwagą jeśli to prawda :wacko:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdzieś był poruszany ten temat ale nie wiem gdzie więc wrzucę tutaj   http://nasygnale.pl/...l?ticaid=510e24   Rodzice wykazali się niebywałą pomysłowością i rozwagą jeśli to prawda


:ohmy2: zamiast quadów niedługo będą dzieciakom na komunie kupować szlifiery :ohmy2:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zamiast quadów niedługo będą dzieciakom na komunie kupować szlifiery :ohmy2:

Quady są na chrzciny a crossówki na komunię ;)

 

Dostają/kupują barany ch... wie jakie motury na początek a później są nieszczęścia. Nie umie się jeździć ale szpan jak .......

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Quady są na chrzciny a crossówki na komunię

 

Aż się boję pomyśleć co tacy rodzice kupią dziecku na 18-ste urodziny. Pewnie odrzutowiec  

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moje dotra do tego etapu to ci powiem. Jednak to nie tylko kwestia wieku.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fakt.pl/smierc-dwoch-gimnazjalistow-na-motocyklu-w-Czestochowie,artykuly,218725,1.html dla rodziców ..Kto normalny kupuje 16 latkowi Yamahę R6 ? ... Ktoś kto się zna chociaż troszke by wiedział ,że ta maszyna to potwór ....Ale.. :sad2:.Eh 

 

 

LWG. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...