Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do "Suchego", który był na Dellu i twierdzi, że nie widzieli śmigłowca, więc może tylko przywiózł pizze dla pracowników "della" :smile: ....

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jaquzie", pozostaje mi tylko współczuć z dwóch powodów ..... że śmigłowiec nie przyleciał do Ciebie do firmy i że musisz jeszcze siedzieć w robocie o tej godzinie ....

znam takich, którzy powiedzieliby, jak on tyle pracuje to ile zarobi :P .... niech głoduje !

Spokojnej nocy i przyjemnej pracy :smile:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście już skończyłem.. nadgodzinki do 2. dzięki za współczucie ;) przy wypłacie będzie lepiej ;)

 

co by nie robić offtopu.

coś wiemy więcej co z tym śmigłowcem?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma wspólny związek z tym ale wczoraj wracając drogą na Skierniewice, przed Łodzią spalił się dom. Widziałem tylko pełno straży, pogotowia i jarzący się szkielet budynku.  

Swoja drogą wczoraj chyba nie spotkałem ani jednego motocyklisty który byłby normalnie ubrany , pełen ,,luzzzzz,,  krótka koszulka, spodenki czasem i klapki .... Ehh szkoda gadać potem się dziwią że skórę na ulicy zostawiają. 

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma wspólny związek z tym ale wczoraj wracając drogą na Skierniewice, przed Łodzią spalił się dom. Widziałem tylko pełno straży, pogotowia i jarzący się szkielet budynku.  

Swoja drogą wczoraj chyba nie spotkałem ani jednego motocyklisty który byłby normalnie ubrany , pełen ,,luzzzzz,,  krótka koszulka, spodenki czasem i klapki .... Ehh szkoda gadać potem się dziwią że skórę na ulicy zostawiają. 

 

jakbyś był pod centralem to byś spotkał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wątek motocyklisty...

 

Dziennikarz, który to pisał, jeszcze chyba nie wytrzeźwiał po piątku...

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=acqVtu2ibA8

 

lol... chłopak ma farta że żyje...

Widuję ten sprzęt (przynajmniej model, malowanie się zgadzają) bardzo często na rogu Traktorowej/Grabieniec przy popularnej budce z jajkami... A na tym filmie... ech szkoda gadać. Koleś albo myślał, że jedzie dwukierunkową i ustawia się przy "osi"... albo nie myślał. Z drugiej strony to jest chyba jakieś 50ccm więc i kierownik mógł być bez prawka i znajomości przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, średnio to wygląda... coś wiecej wiadomo z stanie poszkodowanego??

Ten Fazer z Traktorowej przy Judyma to moi znajomi...:/ Z tego co udało się ustalić tir jadący przed nimi włączył kierunkowskaz jak do skrętu w lewo A. chciał minąć go z prawej i w tedy okazało się że tir nie skręca a wymija ten odkurzacz. Wpadli w odkurzacz z dość dużą prędkością. Długo byli nieprzytomni więc na miejscu raczej się nie ruszał. Dobra wiadomość jest taka że obydwoje z tego wyjdą. On noga złamana w 2 miejscach ona roztrzaskany łokieć i wstrząśnienie mózgu.

Edytowane przez kwinto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecial i ladowal ok 20.30. Jesli to nie byl ratunkowy to moze Pan Minister sprawdzal postepy na budowie A1 ;)

 

na szczęście już skończyłem.. nadgodzinki do 2. dzięki za współczucie ;) przy wypłacie będzie lepiej ;)co by nie robić offtopu.coś wiemy więcej co z tym śmigłowcem?
Edytowane przez lukkas (wyświetl historię edycji)

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co udało się ustalić tir jadący przed nimi włączył kierunkowskaz jak do skrętu w lewo

A po czym się poznaje, że kierunek jest do skrętu a nie do omijania ??

 

Kiedy ludzie się nauczą, że wyprzedanie z prawej to dość słaby pomysł

 

Dobrze, że z tego wyjdą

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym się poznaje, że kierunek jest do skrętu a nie do omijania ??

 

Kiedy ludzie się nauczą, że wyprzedanie z prawej to dość słaby pomysł

 

Dobrze, że z tego wyjdą

 

coś w tym jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie motocyklowe zdarzenie, ale odechiało mi się wszystkiego po przeczytaniu tego co stało się w Łodzi (chyba wczoraj):
http://www.expressilustrowany.pl/artykul/927683,pijany-uciekal-autem-przed-policja-potracil-kobiete-z-wozkiem,id,t.html

J
estem humanitarny ale w takich wypadkach, kara śmierci albo dożywocie na Sybirze nauczyłoby społeczeństwo nieco respektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem humanitarny ale w takich wypadkach, kara śmierci albo dożywocie na Sybirze nauczyłoby społeczeństwo nieco respektu?

Nie. Strzał w tył głowy a organy na przeszczep załatwiłyby sprawę. Przynajmniej komuś życie uratuje. 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym się poznaje, że kierunek jest do skrętu a nie do omijania ??

 

Kiedy ludzie się nauczą, że wyprzedanie z prawej to dość słaby pomysł

 

Dobrze, że z tego wyjdą

A no po tym że kierunkowskaz włączony na skrzyżowaniu to raczej kierunkowskaz do skrętu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A no po tym że kierunkowskaz włączony na skrzyżowaniu to raczej kierunkowskaz do skrętu

Nawet jeżeli, to w tym wypadku skrzyżowanie z Judyma jest skrzyżowaniem niesterowanym sygnalizacją, więc nie wolno wyprzedzać ani z prawej ani z lewej. Nie lubię sadzić takich tekstów, zgadzam się, że myjka uliczna o 8:00 rano to głupota ale w tym "wypadku" wypadek to ewidentna wina pana kierownika... :sad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej

Do 100% pewności jest nam jeszcze bardzo daleko.  Tym bardziej, że była to ciężarówka i gówno było widać. 

Równie dobrze możesz zamknąć oczy i próbować przejechać przez skrzyżowanie, a później płakać, że nie wyszło.

 

 

 

zgadzam się, że myjka uliczna o 8:00 rano to głupota ale w tym "wypadku" wypadek to ewidentna wina pana kierownika... :sad2:

Mogłaby to być wielka dziura w jezdni + ekipa naprawiająca, Karetka udzielająca pomocy starszej pani itd.

A co do winy hmmm zostańmy, że taki manewr to słaby pomysł a niech każdy sobie sam i dla siebie oceni.

 

Chociaż niestety lubimy się wybielać. Jak jest wina puszkarza to jedziemy po nim ile się da. Natomiast jak ktoś się o puszkę rozpier.. sam to zaczynamy zamiatanie pod dywan, wszyscy nabierają wody w usta i mamy temat tabu na forum.

Nawet nie staramy się być uczciwi wobec siebie samych i wzajemnie między sobą.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg UFG dla EL579PL na dziś zdarzenia brak OC

Dokładnie to samo sprawdziłem. Nie oznacza to, że nie ma OC na 100%. Czasem nie ma pojazdu w UFG bo jeszcze nie przekazano dokumentacji lub jest jakiś błąd w systemie. Znam sam taki przypadek. Napisali http://www.expressilustrowany.pl/artykul/927877,pijany-uciekal-autem-przed-policja-zabojca-z-mercedesa-zostanie-przesluchany-nie-mial-prawa-jazdy,id,t.html, że sku#$yn nie miał prawa jazdy!

Edytowane przez xanton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo sprawdziłem. Nie oznacza to, że nie ma OC na 100%. Czasem nie ma pojazdu w UFG bo jeszcze nie przekazano dokumentacji lub jest jakiś błąd w systemie. Znam sam taki przypadek. Napisali http://www.expressilustrowany.pl/artykul/927877,pijany-uciekal-autem-przed-policja-zabojca-z-mercedesa-zostanie-przesluchany-nie-mial-prawa-jazdy,id,t.html, że sku#$yn nie miał prawa jazdy!

Nie miał prawa jazdy, a auto też nie jego- z innego artykułu:

 

Okazało się, że kierowca nie jest właścicielem pojazdu. Szybko na miejscu zdarzenia stawił się prawowity właściciel samochodu, który wyjaśniał policjantom, że kierowca zabrał mu kluczyki od mercedesa i odjechał samochodem.

Edytowane przez TomaszVV (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jak zabrał za jego przyzwoleniem czy ukradł ?? jeśli to pierwsze to też powinien dostać pajdę a jak to 2 to sprawcy powinni dołożyć za kradzież chociaż w jego przypadku to jedynie odstrzał był by właściwy

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...