Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Kydy - współczuję, ale opisz jak to się stało i kiedy wrócisz do zdrowia.Dzisiaj w dodatku dzwonił do mnie Crosiak, informując mnie, że miał wypadek na zakręcie (bodajże szlif na kamieniach) i leży w szpitalu w Brzezinach z połamaniami i bodajże wstrząśnięciem mózgu. Jak uda mu się, to wejdzie na forum i sam opisze sytuację.

Mi koles jadąc z przeciwka zajechał drogę.Gdyby nie ręka to nawet nie tak żle,trochę poobijany jestem.Może z Crosiakiem nie jest tak źle poczekajmy na wiecej informacji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;D nie pamietam wypadku tylko z opowiadan wiem co sie stalo. na zakrecie byl zwirek no i jak wiadomo polozylo mnie przerolowalem i tak to sie skonczylo. mam wstrzasnienie mozgu i zlamane jakies dwie kosci w reku;( no i ogolnie jak by mnie tir przejechal;) teraz odszkodowanie i jakies R6;D a z sv stunt psine;D jeszcze troche poleze w szpitalu i mysle ze za 2-3 dni wyjde. co do strat w sprzecie to jeszcze nie widzialem ale podobbno nie jest tak strasznie tragicznie;( pozdrowienia z oddzialu chirurgi szpitala w Brzezinach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sv forum jest gosciu co jezdzi na sv na stuncie i to juz ktorys rok. wystarczy cos przerobic i mozna smigac podobno;) wkurza mnie tylko to ze nic nie pamietam;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crosiak szybkiego powrotu do zdrowia. Po to wozi Sie kamerę, żeby ktoś pamiętał ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crosiak i Kydy wracac nam jak najszybciej do zdrowia... :smile: i w sobote na impreze :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się dołączyć do poszkodowanych :sad2: Jechałem 25-30km/h dzisiaj na Kopernika, przede mną auto skręcało w prawo to chciałem je wyprzedzić wpadłem w szynę, albo jakąś dziurę i zaczęło mnie strasznie rzucać na lewo i na prawo ściągając na lewą stronę jezdni. W końcu wpadłem w jeszcze jedną dziurę i się wywaliłem na prawą stronę a moto zatrzymało się pomiędzy samochodami dotykając przednim kołem od zderzak samochodu. Mam obolałe i sine prawe biodro i nogę, a w moto mam skrzywiony prawy podnóżek, obdrapany tłumik, kocówkę kierownicy, lusterko, kierunkowskaz, skrzywioną trochę kierownicę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png Jeszcze coś się w manetce popsuło że się zablokowała i miałem tylko max obroty, ale naprawiłem. Jutro dodam foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem pierwsze foty mojej Suzi i wcale tak zle nie jest. craspady uratowaly wszystko. do wymiany bak set prawy kierunek lusterko szyba i tlumik. podobno wszystki czesci po wypadku pozbieralem i uporzadkowalem i caly czas bylem przytomny a nic nie pamietam;( jutro wyvchodze;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze :smile: Ja po wypadku na CBR, spokojnie zepchnąłem moto z drogi, zacząłem sobie zbierać części i układać, a potem doszedłem do wniosku m in, że mam kamień wbity w brzuch, i kilka innych ran :]Szok powypadkowy tak działa, że nic nie czujesz na początku... A potem... a potem to już wiesz... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też miałem w tym roku (na początku sezonu) okazje się przekonać jak to jest mieć wypadek, miałem szlifa i w pierwszym momencie nic nie czułem honde pod niosłem sam pozbierałem kilka części co się urwało (lusterko, set i kawałki owiewki), a na drugi dzień wszystko mi wyszło tydzień czasu ledwo co się ruszałem tak mnie wszystko bolało. Wracaj do zdrowia jak najszybciej crosiak motor rzecz nabyta zawsze się ją naprawi albo się kupi drugą a zdrowia nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję i równiez życzę szybkiego powrotu do zdrowiaTak jak Wy poleciałam w tym sezonie, więc jak coś potrzeba służę pomocą...

post-126-0-67460800-1320782502_thumb.jpg

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crosiak jeżeli policja w notatce wpisze,że odpowiedzialny za spowodowanie w/w wypadku jest zarządca drogi to sa szanse na odszkodowanie. Jeżeli wpiszą Ciebie jako winnego-to kiszka.To samo tyczy się dziur itp.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np na poczatku sezonu zepchnal gosc jakims Bmw z drogi... Szlif itd. i wnawet policji nie wzywalem bo to przeciez by nic nie dało... -_-'

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...