Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem jedno: dostalam wczoraj od Gory najpiekniejszy prezent urodzinowy jaki mozna dostac - zycie... Ja to bylam, bo myslalam, ze to koniec. Ale widocznie jeszcze nie czas na mnie... Mam tu jeszcze cos do zrobienia... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście żeś cała.  Jejku ile ty gnałaś albo jak hamowałaś ??

 

Yuna to trzecia akcja w ciągu miesiąca, osobiście bym się zastanowił gdzie jest problem

http://www.scigacz.pl/Najmniej,kompetentny,kierowca,jednosladu,20903.html

 

niewiarygodne, aż spadłem z krzesła - dobrze, że obejrzałem do końca :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja powiem jedno: dostalam wczoraj od Gory najpiekniejszy prezent urodzinowy jaki mozna dostac - zycie... Ja to bylam, bo myslalam, ze to koniec. Ale widocznie jeszcze nie czas na mnie...

Jak słodko.

 

 

 

Mam tu jeszcze cos do zrobienia... :smile:

... przesiąść się na MPK nim zrobisz sobie krzywdę :decayed:

 

PS

Część tej dyskusji drodzy admini/moderatorzy przerzućcie gdzieś ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chylon jestem cala... zadnego wstrzasu mozgu, zadnego zlamania, flaki wszystkie cale i na miejscu... no nic... Lenka widziala co sie ze mna dzialo, bo jechala za mna i byla pewna, ze tego nie przezylam, bo ponoc wygladalo to masakrycznie, a ja nawet jednej kosteczki zlamanej nie mam :smile: Ze swojej strony moge z cala odpowiedzialnoscia powiedziec, ze to cud, ze na mocno obitym barku i zlamanym paznokciu sie skonczylo... :P

 

@ridrick nie zniechecisz mnie chocbys na rzesach stawal... :biggrin: Nie bede przesiadac sie na MPK, bo drogo i smierdzi... W sumie na motocyklu tez, ale za to jaka frajda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lenka widziala co sie ze mna dzialo, bo jechala za mna i byla pewna, ze tego nie przezylam, bo ponoc wygladalo to masakrycznie

Lenka sama uczy się jeździć i pewnie w tym temacie jeszcze niewiele widziała ;).

Poza tym kobiety często "wyolbrzymiają" rzeczy :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie bede przesiadac sie na MPK, bo drogo i smierdzi... W sumie na motocyklu tez, ale za to jaka frajda

Drogo ?? GS500 drogo ? :biggrin:  ciesz się że nie zalewasz litra :biggrin:

Śmierdzi??? Trzeba się myć i prać ciuchy :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mialam na mysli, ze palenie gumy smierdzi...

Co ty piszesz ? po tym wypadku chyba jeszcze wszystko nie wróciło do normy  ;)   :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam na mysli, ze palenie gumy smierdzi... :biggrin:

 

Ania po tej stronie mocy to się nazywa ZAPACH !!! :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamany paznokieć??? OMG  Ale jak to możliwe? to straszne. Tak mi przykro, mam nadzieję że wydobrzeje:)) To tak troszkę babskiego klimatu, żeby wprowadzić :smile: A tak poważnie wracaj do formy i ty i moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I szlif przez babcię...

 

Ja pierdziele..3 strony było to wałkowane! Brak słów.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdarzenie Fazera - http://motocykle-lodz.pl/topic/1553-regularne-czwartkowe-spotkania-pod-centralem/?p=98210

 

Chciałbym tutaj kontynuować dyskusję, iż nasz sympatyczny kolega motocyklista nie wywinie się z tego w kilka godzin. Otrzymałem od Krystiana żony informację, iż chłop ma złamane 3 palce, śródręcze i nadgarstek. Zatrzymali go w szpitalu i jutro będzie miał operacje

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wysepki chyba robią więcej złego niż dobrego :/ Oby szybko doszedł do siebie bo złamany nadgarstek to przerąbana sprawa. 

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...