Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wina byla 100%towa baby. Wtargnela na jezdnie, wywrotka byla w wyniku hamowania, a nie polozenia motocykla...

Na szczescie kask jest caly, wiec nie bylo uderzenia glowa.

Wszystko bedzie dobrze.

Takze nie robic sensacji .

 

Motocykl mocno nie ucierpial, mimo wszystko koszta naprawy beda bardzo wysokie.

Problemem bedzie uzyskanie odszkodowania gdyz pieszy nie posiada OC, gdyby byl to pojazd nie byloby problemu. Co w takiej sytuacji mozna zrobic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina byla 100%towa baby. Wtargnela na jezdnie, wywrotka byla w wyniku hamowania, a nie polozenia motocykla...

Na szczescie kask jest caly, wiec nie bylo uderzenia glowa.

Wszystko bedzie dobrze.

Takze nie robic sensacji .

 

Motocykl mocno nie ucierpial, mimo wszystko koszta naprawy beda bardzo wysokie.

Problemem bedzie uzyskanie odszkodowania gdyz pieszy nie posiada OC, gdyby byl to pojazd nie byloby problemu. Co w takiej sytuacji mozna zrobic ???

tylko powództwo cywilne :sad2:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam info o dziewczynie w białej skórze na GS500, która wyłożyła się koło Selgrosa. Mała? Ktoś coś wie?

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam info o dziewczynie w białej skórze na GS500, która wyłożyła się koło Selgrosa. Mała? Ktoś coś wie?

Oby nie

 

to nie ja. ze mną wszystko ok. ;)

Ufffff :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo bo już mi ciśnienie skoczyło 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolo Selgrosa na Pabianickiej to ja... Narazie szpital, czekam na wyniki...

Oj ciocia stracha mi narobiłaś!!

jeszcze troche i osiwieje  ;)  :whistling:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do uwierzenia, ale gnaty mam cale... Ponoc motocykl zatrzymal sie po 98 metrach od rozpoczecia hamowania, a ja jestem cala... Chyba dostalam tam z Gory prezent urodzinowy - zycie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Sredeczna i zyje ...kobieta ze stali ...jechałam za nią...wszystko widziałam ..oby nigdy więcej...Kochana siedzi obok mnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odszkodowanie wypłaca Fundusz Gwarancyjny a potem on sobie "ściąga" ze sprawcy...

 

owszem pod warunkiem że sprawca miał obowiązek być ubezpieczony tj. było to pojazd, który powinien mieć OC ale go nie miał

wypadków z udziałem pieszych Fundusz nie obejmuje, bo oni nie mają obowiązku mieć ubezpieczenia

 

przerabiam na własnej skórze więc sprawę znam z autopsji

jedyne wyjście to ewentualne odszkodowanie w sprawie karnej ( zazwyczaj niskie) lub droga cywilno - prawna,

warunek ??? pieszy musi mieć kasę, bo jak jej nie ma ---> patrz 85-letnia babcia to nie warto nawet robić sobie kosztów przy zakładaniu sprawy z powództwa cywlinego

 

Nie do uwierzenia, ale gnaty mam cale... Ponoc motocykl zatrzymal sie po 98 metrach od rozpoczecia hamowania, a ja jestem cala... Chyba dostalam tam z Gory prezent urodzinowy - zycie :smile:

 

Yuna ważne, że z Tobą oki. Trochę limit szczęścia chyba uszczupliłaś ostatnio :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie do uwierzenia, ale gnaty mam cale... Ponoc motocykl zatrzymal sie po 98 metrach od rozpoczecia hamowania, a ja jestem cala...

Całe szczęście żeś cała.  Jejku ile ty gnałaś albo jak hamowałaś ??

 

Yuna to trzecia akcja w ciągu miesiąca, osobiście bym się zastanowił gdzie jest problem

http://www.scigacz.pl/Najmniej,kompetentny,kierowca,jednosladu,20903.html

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem pod warunkiem że sprawca miał obowiązek być ubezpieczony tj. było to pojazd, który powinien mieć OC ale go nie miał

wypadków z udziałem pieszych Fundusz nie obejmuje, bo oni nie mają obowiązku mieć ubezpieczenia

 

przerabiam na własnej skórze więc sprawę znam z autopsji

jedyne wyjście to ewentualne odszkodowanie w sprawie karnej ( zazwyczaj niskie) lub droga cywilno - prawna,

warunek ??? pieszy musi mieć kasę, bo jak jej nie ma ---> patrz 85-letnia babcia to nie warto nawet robić sobie kosztów przy zakładaniu sprawy z powództwa cywlinego

Taka babcia 85 letnia wbrew pozorom ma kasę(mówię o kwestii ściągalności). Renta lub emerytura to najlepsze co może być dla sądu i później komornika.

Dochodzi tylko aspekt moralny - co jeśli spotkało by to naszą babcię?

 

 

A Ty Yuna80 odzywaj się czy wszystko z Tobą i z motorkiem OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wypadków z udziałem pieszych Fundusz nie obejmuje, bo oni nie mają obowiązku mieć ubezpieczenia

Dokładne jak Marta napisała ale jeśli baba miała ubezpieczone mieszkanie to w PZU jest w ramach tego ubezpieczenie OC domowników. Tylko czy się babsko przyzna?

 

Ania, Yuna - dziewczyny szybkiego powrotu do zdrowia i na motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną ok, choć pewnie przez najbliższy miesiąc motocykle to będę na parapecie albo Centralem tylko oglądać... :P Ale nie zamierzam się poddawać...

@ridrick chciałeś mnie zniechęcić? ;)  To Ci coś powiem: nie udało Ci się :decayed: Jak tylko zacznę ruszć ręką, naprawię kombinezon i motonga, wsiadam i jadę... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@ridrick chciałeś mnie zniechęcić? ;) To Ci coś powiem: nie udało Ci się :decayed: Jak tylko zacznę ruszć ręką, naprawię kombinezon i motonga, wsiadam i jadę... :biggrin:

Sorry za OT

 

Nigdy w życiu. Tylko szkoda zdrowia, bo może da się zrobić coś niewielkiego byś nie robiła sobie krzywdy.  Nie zawsze ma się tyle szczęścia :sad2:.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem pod warunkiem że sprawca miał obowiązek być ubezpieczony tj. było to pojazd, który powinien mieć OC ale go nie miał

wypadków z udziałem pieszych Fundusz nie obejmuje, bo oni nie mają obowiązku mieć ubezpieczenia

 

a to tego nie wiedziałem... :P  Myślałem, że ściągają z każdego...

Pierwszy post w tym temacie?następny dziennikarz?

 

SOBOL, jeszcze by mi tego brakowało :unsure:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...