Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest za burdel panowie? Serio nie ogarniacie, że nowy wpis w tym temacie to nie jest coś co każdy na forum chce zobaczyć? Za dużo trzeba zapłacić, żeby swoje złote myśli umieścić w stosownym dziale i stosownym/ nowym wątku? Teraz będziecie się przez 3 strony miziać po jajkach i uczyć jeden drugiego przez internet jak hamować?

Apeluję do admina/moda o przeniesienie tego józiolenia do stosownych działów, a mój wpis można bez żalu zmieść po wszystkim pod dywan -_-

 

SUCHY: Posty przeniesione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś poważnego w Kwiatkowicach, motocyklista był reanimowany, może ktoś coś wie?

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie się dowiedziałem że był wypadek przed rondem w Zgierzu na Szczecińskiej  :/ Auto podobno przejechało po motocyklu ....  Ktoś coś wie ? 

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie się dowiedziałem że był wypadek przed rondem w Zgierzu na Szczecińskiej  :/ Auto podobno przejechało po motocyklu ....  Ktoś coś wie ? 

Przejeżdżałem zaraz po. Motocyklista przytomny siedział obok motocykla, czekali na karetkę. Wyglądało to na typowe wymuszenie pierwszeństwa przez samochód jadący  z przeciwnego kierunku i gwałtowne skręcający do posesji po swojej lewej stronie – tuż przed nosem motocykla. Auto zostało uderzone w prawy bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rejestracja EL 439f

 

Brak wpisu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie było motocyklista.

 

Byłem tam wtedy puszką. Szkoda chłopaka, ruchomość kończyn zachowana, odruchy nie zniesienie. Wyciek z ucha świadczy o złamaniu podstawy czaszki.

 

Edit: baba miała zielone ale jak zobaczyła ze za nią moto na sygnale jedzie to nagle się zatrzymała no i stało się...

Edytowane przez Piotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 włókniarzy legionów ktoś nie rozjebal ale bez kwitów więc nn.

 

I na szczecińskiej motocyklistka w rowie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na janosika też gość miał uślizg przedniego koła i jebnął w puszkę ... i nawet go znam bo to ja ... :/  ale nikogo z prasy nie było jak spisywaliśmy okoliczności więc nie będę sławny, chyba i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

policjant - patrz wyżej

Z telefonu nie zauważyłem. sorry.

Z miśkiem nie jest dobrze :sad2:

 

 

 

i nawet go znam bo to ja

f....

 

 

Oooo cholera, a z Tobą wporządku ??

???

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiesz coś więcej? Zabrali go do WAM.

Nieprzytomny z urazami głowy

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tych policjantów godzine wcześniej przy Obywatelskiej. Ubrani byli jak na plaże (białe koszuleczki z krótkim rękawem) a nie na latanie motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oooo cholera, a z Tobą wporządku ??

 

 

no ja mam solidnie zbite biodro i ręka prawa mnie boli bo na prawiczkę się wyłożyłem... moto lecąc ślizgiem uderzyło w samochód który jechał z przeciwka... tylko szkoda moto :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że się poskłada ale kurde no ... 10 lat śmigałem samochodem i na moto bez najmniejszej kolizji ! a w ostatnim tygodniu miałem i dzwona samochodem i na moto :sad2: nieszczęścia chodzą parami więc spoko wy normalnie możecie zapierdzielać bo wykorzystałem zasadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny czwartek. Rooland a później ten policjant, ehhh trzeba było zostać pod centralem, zaoszczędziłbym sobie tego fatalnego widoku. Miło się z Wami stało i tak mogło zostać. 

@p-d miło było poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff Rooland dobrze cię słyszeć :smile:



 

I na szczecińskiej motocyklistka w rowie

 

wiesz coś więcej?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...