Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, drogowcy winni. Zawsze ktoś, tylko nigdy nie motocyklista- w najgorszym razie św. Krzysztofa można op...lić, byle tylko nie przyznać że prowadzący motocykl po prostu dał ciała. 

 

Nikt nie napisał że to WINA drogowców. Wina ludzi bo leją na linie, albo nie uważają, albo nie uważają tym bardziej jak już leją na te linie. Ale tak naprawde wypadek to zawsze kombinacja dwóch czynników które "zawodzą" jednocześnie. Pewnie puszkarze 10.000 razy przelatywali tą ciągłą, a pech sprawił że jeden raz akurat jednocześnie wyprzedzał tam motocyklista. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakis rolnik na wsk 125 :-P

Pewności nie ma, że to zdjęcie ilustrujące akcję z tym gościem ale znalazłem info o tym zdarzeniu okraszone fotką (za pionowo trochę stoi jak na 3 promile): http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/24715/zdunska,wola,zatrzymano,motocykliste,mial,3,promile,alkoholu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 19 na pabianickiej wypadek. Wg info z dziennika łódzkiego motocyklista i pasażer trafili do szpitala. Wbili sie w tył auta co nagle zahamowalo.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nikomu nic poważnego się nie stało , ale powiem wam że jak czytam komentarze to wielu inteligentów miałoby za swoje wypowiedzi klucz "45" w d*pie !  Ci co mnie znają wiedzą o co mi chodzi ....sorki za off top alem się zagotowała !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieję że nikomu nic poważnego się nie stało , ale powiem wam że jak czytam komentarze to wielu inteligentów miałoby za swoje wypowiedzi klucz "45" w d*pie ! Ci co mnie znają wiedzą o co mi chodzi ....sorki za off top alem się zagotowała !

Ty jeszcze czytasz komentarze ?? Ja tam nawet nie zaglądam bo szkoda prądu.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję, że się mocno nie pobijali 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo co z tymi chłopakami z wypadku? Rid??

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiadomo co z tymi chłopakami z wypadku? Rid??

W sumie to nie mam pojęcia. 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca  jest w szpitalu w ciężkim stanie w śpiączce farmakologicznej. Obie ręce w gipsie i miał operacje która trwała do 5 rano ale powiodła się. Trzeba być dobrej myśli. Pasażer dosyć mocno poobijany ale chyba wyszedł ze szpitala aczkolwiek nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z portali piszą, że kierowca nie żyje :/ Jest w stanie ktoś rozpoznać co to był za motocykl?

 

Suzuki RF 900

 

Przed chwila wróciłem z przysłowiowego piwa. Okazało się że to niestety brat mojego kolegi. Leży w szpitalu tak jak napisał Mariusz, miejmy nadzieje że wszystko się ustabilizuje i szybko wróci do zdrowia. Nawet dzisiaj rozmawialiśmy na ten temat na dellu i Macu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies czarne moto, wygląda paskudnie

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nic poważnego.

 

Strażacy zajęli się nim zanim karetki przyjechały (były aż 3), prawa noga od kolana w dół była zakrwawiona ale to jeszcze nic nie znaczy.

Oby nic poważnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...