Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

NA drewnowskiej rozwalił się ktoś na zielonej ninj u mnie pod zakładem ale ja akurat byłem w bieszczadach czy ktoś coś wie szukałem i nic nie znalazłema to było w łikend ze 3 tygodnie temu

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem, jak akurat byliśmy w Kruszowie, kolega dostał tel. że rozwalił się chłopak bywający na pietrynie,wracał z parapetu i chciał pogumować, krawężnik i słup niestety się nie ugięły...Widziałem zdjęcia moto, nieciekawie wyglądało, ale on miał sporo szczęścia,żadnych złamań i poważnych obrażeń, tylko wstrząs mózgu. Leży teraz w szpitalu w Zgierzu.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety motocyklista z dzisiejszego wypadku nie żyje... przejeżdżałem tamtędy 10 min wcześniej, zdążyłem zaparkować pod "akwarium" ... z tego co wiadomo to mondeo zajechało mu drogę (zmieniło pas)http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1111399,wypadek-na-politechniki-motocyklista-nie-zyje-zdjecia,id,t.html#7ca54b56c4dfdd5d,1,3,5

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wypadku na Politechniki czytałem właśnie (znajomy znajomego), na zdjęciach wygląda to niepozornie, ale efekt końcowy znamy wszyscy :sad2:

 

Mario ja poleciałem na parapet wtedy z jedną grupką, jak Wy ruszaliście do Kruszowa. Orientujesz się może czy to ktoś z tych z którymi się zabrałem? Wiesz może na jakim moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kydy - współczuję, ale opisz jak to się stało i kiedy wrócisz do zdrowia.

 

Dzisiaj w dodatku dzwonił do mnie Crosiak, informując mnie, że miał wypadek na zakręcie (bodajże szlif na kamieniach) i leży w szpitalu w Brzezinach z połamaniami i bodajże wstrząśnięciem mózgu. Jak uda mu się, to wejdzie na forum i sam opisze sytuację.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde same wypadki. Najprawdopodobniej kupie od znajomego fazera ( ktorego doradzilem mu kupic). Mianowicie jego tata mial wypadek i od ponad pol roku sie nie rusza (dlatego tez postanowilem chlopakowi pomoc sie wspomnien w postaci motoru) :sad2:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadków z okolicy Crosiak dziś do mnie dzwonił - gdzieś w Brzezinach na zakręcie miał wypadek - nawierzchnia była pokryta gruzem lub piachem i nie zapanował nad moto...Na tą chwile nasz kolega leży w szpitalu w brzezinach... Połamane kości + wstrząśnienie mózgu... SV podobno nie ma...Mam nadzieję, że Crosiak wróci szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuua, nieźle rozbity ten fazerek..kydy, a ty cóż żeś uczynił? :huh:i dobrze, że to nie prawa ręka, jeszcze możesz operować manetką gazu i klamką hamulca, sprzęgło nie jest tak potrzebne ;)wracaj do zdrowia, i kota napraw, bo nieładny taki teraz ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym sezonie 2 ziomkow odemnie z klasy tez mialo wypadek (Suzuki Bandit i Kwasaki 250) Niestety koniec sezonu jest taki zdradzeicki bo Autami juz mysla ze nie jezdzimy i nie patrza (chociaz oni w lato tez za bardzo sie nie rozgladaja)

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon pod względem wypadków nie był za ciekawy... Witek, Marny no i Arek... Kydy, teraz Crosiak...

Tak i o ile dobrze pamiętam pierwszy zaliczył glebę nasz kolega Tomek, podobnie jak Crosiak na SV'ce.Wszystkim poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...