Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

A ilu naszych szanownych kolegów zapier.. bez kwitów ?? I jakoś im nikt złego słowa nie powie a tu nagle odgrywa to taką wielką role.

 

Patrzmy na sprawę obiektywnie a nie szukajmy powodów by przyp... się do puszkarza.

Jakoś nikt nie komentował że kolega motocyklista najprawdopodobniej na pierwsze moto kupił sobie VTR i do tego w taką pogodę jeździł na łysej oponie

co zapewne znacznie przyczyniło się do utraty panowania nad moto a co za tym idzie do jego zgodnu.

 

 

Dobrze prawi

 

koleś puszką próbował ominą motor ale niestety motocyklista mimo wszystko trafił pod jego koła więc to nie jego wina ,ale nie ładnie że zwiał mimo że nie miał prawka mógł pomóc ,chociaż wiem że w takiej chwili nie myśli się realnie

 

 

Aga jak wyżej,też dobrze

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadał lejcy na puszkę i spier.... . Nie tak chyba przejawia się stres!!!

 

A ilu naszych szanownych kolegów zapier.. bez kwitów ?? I jakoś im nikt złego słowa nie powie a tu nagle odgrywa to taką wielką role.

 

Patrzmy na sprawę obiektywnie a nie szukajmy powodów by przyp... się do puszkarza.

Jakoś nikt nie komentował że kolega motocyklista najprawdopodobniej na pierwsze moto kupił sobie VTR i do tego w taką pogodę jeździł na łysej oponie

co zapewne znacznie przyczyniło się do utraty panowania nad moto a co za tym idzie do jego zgodnu.

 

motocyklista też jechał bez lejcy

niestety

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś puszką próbował ominą motor ale niestety motocyklista mimo wszystko trafił pod jego koła więc to nie jego wina ,ale nie ładnie że zwiał mimo że nie miał prawka mógł pomóc ,chociaż wiem że w takiej chwili nie myśli się realnie

Za nie udzielenie pomocy to ja bym upier... nie tylko sprawdzę ale każdego kto był i olał poszkodowanego.

 

Była juz taka akcja policji z pozorowanymi wypadkami. Już tam trzeba było upier... ludzi to by się znieczulica też skończyła.

motocyklista też jechał bez lejcy

no to 1:1 :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to 1:1 :P

 

ridd daj już spokój

 

chłopak nie żyje, nie wszystkim ten czarny humor zrobi dobrze

 

popełnił kilka błędów, każdy z nas je popełnia

 

on miał dodatkowo jeszcze cholernego pecha

 

przykre i powinno dać do myślenia w kwestii wyboru pierwszego moto, kasy na ciuchy i serwisowanie

 

i chyba tyle w temacie motocyklisty, wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół

 

widziałam dziś ten motocykl pod plandeką i obok volvo, paskudny uczucie

 

oby jak najrzadziej takie sytuacje

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info jakie otrzymałem z policji odnośnie wypadku:

 

Łódź – motocyklista zginął w wypadku. Do zdarzenia doszło 15 października 2012r. o godz. 16.55 w Łodzi na ul.Rokicińskiej. Kierujący motocyklem honda 31-letni łodzianin podczas wyprzedzania samochodów utracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w samochód osobowy volvo. Na skutek odniesionych obrażeń, pomimo reanimacji motocyklista zmarł na miejscu. Kierowca samochodu volvo odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu. O godzinie 21.00 do komisariatu policji w Andrespolu zgłosił się 38-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego-wschodniego, który oświadczył, że był uczestnikiem opisanego wypadku. Mężczyzna był trzeźwy, pobrano mu krew do badań. Okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Widzew. Prokurator zadecyduje o treści ewentualnych zarzutów dla 38-latka.

 

czyli miałem racje jedno z trzech,nie miał prawka

 

dobrze że go sumienie ruszyło

 

sumienie go nie ruszyło tylko pomyslał ze jezeli był autem to po rejestracji i tak go znajdą to lepiej jak sam sie zgłosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był jego trzeci motocykl. Trzeci w tym sezonie. dwa wcześniejsze szybko stały się zbyt słabe. Ten okazał się zbyt mocnym...Miał zamiar go sprzedać. Aukcja jeszcze wisi na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ridrick zanim przyjechała karetka to ludzie go reanimowali

Szkoda że nie jest tak zawsze :sad2:.

 

ridd daj już spokój

Oki.

Nie odbierajmy życia zbyt poważnie i tak wszyscy umrzemy.

 

Albo był po jakimś aklo i poczekał aż się wyzeruje. Często tak robią ...

Nawet jeśli tak to ile on tego alko mógł mieć. Jak dla mnie nieistotne dla sprawy.

 

Miał zamiar go sprzedać. Aukcja jeszcze wisi na allegro...

A szkoda :sad2: chociaż kolega w aukcji reflektował np na cb1000 więc nie wiem czy miał świadomość tego że jest za mocna.

 

Dobra ja już sie nie odzywam :sad2:.

Jakbyście mieli wieści na temat przejazdu na pogrzebie to dajcie znać

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu naszych szanownych kolegów zapier.. bez kwitów ?? I jakoś im nikt złego słowa nie powie a tu nagle odgrywa to taką wielką role.

 

Patrzmy na sprawę obiektywnie a nie szukajmy powodów by przyp... się do puszkarza.

Jakoś nikt nie komentował że kolega motocyklista najprawdopodobniej na pierwsze moto kupił sobie VTR i do tego w taką pogodę jeździł na łysej oponie

co zapewne znacznie przyczyniło się do utraty panowania nad moto a co za tym idzie do jego zgodnu.

 

szanowny kolego, nie wiem ilu naszych zapier...bez kwitów. nie legitymuję nikogo na spotkaniach.

Powód do przypier.. się do puszkarza jest zasadniczy-- spierd.. z miejsca zdarzenia.

Jaka była przyczyna tego że motocyklista się przewrócił nie wiem, nie mam pojęcia jakim był motocyklistą.

Edytowane przez piżmak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jaka była przyczyna tego że motocyklista się przewrócił nie wiem, nie mam pojęcia jakim był motocyklistom.

 

chyba każdemu z nas zdarzyło się przewrócić - czasem z błahego powodu

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dowiem się o dniu pogrzebu poinformuję Was na forum. Wraz z ludźmi, którzy znali Zbyszka dłużej niż ja mamy zamiar przybyć na motocyklach, aby godnie pożegnać chłopaka, który niestety nie zdążył nacieszyć się jazdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby pożegnać Zbyszka , który zginął w wypadku na Rokicińskiej, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godzinie 14, cmentarz zarzew, spotykamy się o 13 na motocyklach na ulicy Rokicińskiej między przejazdami kolejowymi, zapalić znicze w miejscu wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu wracałem puszką,w Kolumnie,zdaje się że jakaś starsza Yamaszka wklejona w opla astrę skręcającego w lewo...

Kilka motocykli stało,więc nie zatrzymywałem się,bo i nie było gdzie. :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilinskiego/przedzalniana??? moze to jednak nie w Łodzi :biggrin:

 

no w Łodzi, to nasz Lonek niestety

 

tylko ten pismak taki niedouczony

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera....

 

czy ..... kierowcy w puszkach...ogarną kiedyś temat ....nauki techniki poprawnej jazdy, przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasady ograniczonego zaufania, trzech zasad dynamiki Newtona etc.....w końcu przestaną być "królami" na pokaz asfaltu, a ich ego zacznie się mieścić w ramach kubatury, którą się poruszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...