Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko nadzieję, że Policja ustali tego sprawce wypadku z udziałem Dziecka bo takie rzeczy są wprost niewyobrażalne... Później trzeba taką sprawę po swojemu koniecznie załatwić...

 

Strach jest jeździć czymkolwiek... Ostatnio często jeżdżę na rowerze, wczoraj prawie koleś mnie potrącił czerwonym civiciem. A dzisiaj też niewiele brakowało mimo, że ruch jest znaczenie mniejszy...

 

Uważajcie na siebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier*dole! szkoda, że nie było nikogo kto mógł pojechać za tym debilem...

 

a oto młody pasażer

 

ale to nie to dziecko :smile: ten młody ze zdjęcia to synek Jędruli i jeździ w takim fajnym uszatym kasku :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście, mi też dziś taki kretyn w czymś co ciągnik przypominało wyjechał z całym impetem na drogę prosto z pola i to jeszcze z za drzew

dobrze, że droga szeroka i jechałam autem to jakimś cudem zdołałam go ominąć

 

szkoda chłopaka, teraz nacierpi się przed takiego idiotę

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Fatum dnia 27 sierpień 2012 - 21:03 napisał

 

Czy nie możemy nic zrobić, żeby uzmysłowić tym pier*****niętym ludziom do czego doprowadza ich głupota i bezmyślność. Zróbmy cokolwiek wyjedźmy na moto w godzinach szczytu i zablokujmy ruch na Piłsudzkiego, Ja się nawet położe na środku skrzyżowania, trudno niech mnie wsadzą na 48 na dołek. Mam to gdzieś!!!! Coś napewno da się zrobić...

 

jaquzie: i to jest dobry pomysł. jestem za taką akcją (niekoniecznie kłaść się na ulicy i na dołek na 24/48, ale za jakimś wolnym przejazdem zorganizowanym w ramach hasła np. "jedź ostrożnie - Twój 1 błąd może zaważyć na życiu innej osoby" etc.

oczywiście wtedy sprosić express/dziennik (inne media), co by wiedzieli, że naszym argumentem tejże akcji jest to, co się stało wczoraj..

 

Moim zdaniem to jest świetny pomysł, który powinniśmy zrealizować, nie jest to miejsce na dogadywanie szczegółów, ale wydaje mi się, że z profesjonalną organizacją takiego przejazdu do przyszłego czwartku moglibyśmy się uporać. Ostatnio wiele było tragedii (z zajeżdżaniem drogi motocykliście z dzieckiem) i nie możemy być na to obojętni. Kulturalna akcja z policją i mediami powinna nam pomóc uświadomić chociaż garstce ludzi, żeby częściej myślała za kółkiem. A i my się na coś w końcu przydamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naciagany tytuł artykułu i ten fragment o "rozpędzonej maszynie" poniżej krytyki ale poza tym tekst w porządku. Szybkość i agresywna jazda - TOR, wyobraźnia i myślenie za innych - ULICA. Jak kierowcy samochodów zaczną mysleć o motocyklistach a motocykliści o "puszkowcach" to może byc tylko lepiej. Tylko niech nikt mi od razu nie "wyrzuci", ze na torze nie potrzeba wyobraźni ;). I uczyć się, szkolić i doszkalać. W samochodzie chroni nas blacha, na moto musimy chronić się sami.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakoś o Krzyśku który jechał 50 km/h i ciężarówka mu zajechała drogę to już nie napisali ;/

 

http://www.dziennikl...jecia,id,t.html

 

na szczęście nic groźnego

 

nie kojarzę moto, to chyba nikt od nas

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:30 na kilińskiego rozsypała się Paulina H. lat 24 ??

 

Znamy ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina H. lat 24 ??

Znamy ??

 

jutro pewnie z netu/gazet się dowiemy...

 

zbieg okoliczności z imieniem i wiekiem...

 

no patrz, a ja myślałem że będzie odcina np u Kuby z okazji osiemnastki już tuż tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicach godziny 17:20 na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej (bądź milionowej jak kto woli), podobno był wypadek. Motocyklista jechał z plecakiem (jakaś dziewczyna) po drugiej stronie wypadku było starsze Volvo z tego mi mówiła koleżanka wracająca do domu i opisująca owo wydarzenie, zaraz po wypadku podobno motocyklista pomagał swojej dziewczynie przetransportować się na chodnik, tylko tyle się niestety dowiedziałem bo osobiście mnie tam nie było. Dość długo po zdarzeniu policja i pogotowie w tym miejscu ustalała szczegóły ale nic więcej nie wiem.

 

Ktoś coś więcej wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicach godziny 17:20 na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej (bądź milionowej jak kto woli), podobno był wypadek. Motocyklista jechał z plecakiem (jakaś dziewczyna) po drugiej stronie wypadku było starsze Volvo z tego mi mówiła koleżanka wracająca do domu i opisująca owo wydarzenie, zaraz po wypadku podobno motocyklista pomagał swojej dziewczynie przetransportować się na chodnik, tylko tyle się niestety dowiedziałem bo osobiście mnie tam nie było. Dość długo po zdarzeniu policja i pogotowie w tym miejscu ustalała szczegóły ale nic więcej nie wiem.

 

Ktoś coś więcej wie?

 

http://expressilustrowany.pl/wypadek-skuter-zderzyl-sie-z-volvo-film-zdjecia,artykul.html?material_id=503e3ef0b564daef51000000

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mieć kask który spada w najmniej odpowiednim momencie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rogu Strykowskiej/Wycieczkowej jakis gosc Chooperm uderzyl w samochod, ktory wyjezdzal z Orlenu. Po raz kolejny wina jakiegos debila ktory na zakazie zawraca, miedzy wysepkami w dodatku pod prad. Motocylkista podobmo sie troche polamal.

Jakies fatum na Lodz padlo w ostatnich tygodniach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wczoraj leciałem Dąbrowskiego w strone Dela patrze radiowóz na sygnale i z daleka widze kolor kawy ( mysl jedna ktos sie połozył)

ale na szczescie tylko dziura złapana i felga pokrzywiona gleby nie było -UFFFF

-ciekawe czy ktos od nas ????? i po co władza przyjechała????

Duzo szczescia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władza pewnie po to żeby miał wszystkie dokumenty potrzebne do ubiegania się o oddanie kasy za koło, od miasta czy tam zarządcy dróg czy skąd to tam się ciągne kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bylo cos tam na rogu strykowskiej a wycieczkowej, ale jak gadalem ze spiderem to podobno nawet specjalnie duzych szkod nie bylo... Tam non stop wszyscy wylatuja pod prad zeby nie jechac az do skrzyzowania zeby zawrocic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam paskudne skrzyżowanie przy remizie i znak STOP. Kierowca wywrotki obsługującej budowę nie zatrzymał się na stopie i po nim przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejna paskudna wiadomość, nasz forumowy kolega Siwutek miał dziś rano wypadek.

 

Uderzył w niego jakiś kretyn jadący z naprzeciwka, któremu w ostatniej chwili przypomniało się o skręceniu w lewo.

Bonus?? ---> pan były nie do końca trzeźwy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

 

Mariusz ma uraz kręgosłupa ale rusza się i wszystko sprawne.

Rozmawiałam z nim dziś wieczorem.

Pewnie trochę sobie poleży.

 

Oby obyło się bez komplikacji.

No i szybkiego powrotu pozostaje życzyć.

 

UWAŻAJMY NA SIEBIE !!!

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...