Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

tego motocykla to chyba u nas nie było , rzucałby sie w oczy raczej

jakiś paskudny wieczór

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nas wczoraj tez jeden mial przygode.

(Srebrny burek z dzieckiem na tylnej kanapie.)

Jakis k****s przed Aleksandrowen wkurzony faktem, ze zostal objechany przez pierdzibąka

wyprzedzil, zajechal droge i specjalnie, powtarzam SPECJALNIE

dal po chamulcach na maxa.

Udzerzyli w jego tyl i sie przewrocili a gosciu w pedal spierdzielil.

Oboje sie potlukli.

Mamy model i czesciowy numer blach.

Jestem pewien, ze predzej czy pozniej ch...a namierzymy, a wtedy poślizgnie sie na skorce od banana.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nas wczoraj tez jeden mial przygode.

(Srebrny burek z dzieckiem na tylnej kanapie.)

Jakis k****s przed Aleksandrowen wkurzony faktem, ze zostal objechany przez pierdzibąka

wyprzedzil, zajechal droge i specjalnie, powtarzam SPECJALNIE

dal po chamulcach na maxa.

Udzerzyli w jego tyl i sie przewrocili a gosciu spierdzieli.

Oboje sie potlukli.

Mamy model i czesciowy numer blach.

Jestem pewien, ze predzej czy pozniej ch...a namierzymy, a wtedy poślizgnie sie na skorce od banana.

 

o cholera takiego to bym normalnie udusiła sk***iel dziecka na motocyklu nie widział ????

kojarzę sobie ich sobie z wczoraj, dziecko w kamizelce odblaskowej

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer blach i model auta, spróbuję koleżankę z policji poprosić o pomoc.

 

Tylko zebys tej kolezanki na Della nie zapraszal :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczescie tego gnoja, ze nie trafil na nas jak jeszcze jechalismy w kupie

tylko jak juz sie kazdy rozjechal w swoja strone, bo sam nie wiem co by sie dzialo.

 

Na razie czesc szczegolow pozostawie jednak w tajemnicy

gdyz pewne dzialania zostaly juz podjete.

 

Thebestof78: Na bank widzial

Jak mozna nie widziec szkraba i to w oczojebnej kamizelce odblaskowej, ktory wystaje niewiele ponad tylne oparcie.

Gdyby kolega byl sam to by mozna powiedziec, ze to sprawa "miedzy mezczyznami".

Ale to ze dzieciak z tylu nie zrobil mu roznicy...

Normalnie nie podaruje !!!.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nas wczoraj tez jeden mial przygode. (Srebrny burek z dzieckiem na tylnej kanapie.)

Z 9-letnim ?? ;) czy to inna sytuacja. Chociaż tam było że dziecko spadło z motocykla.

 

Mamy model i czesciowy numer blach. Jestem pewien, ze predzej czy pozniej ch...a namierzymy,

Szukajcie jak na CSI ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znacie to podajcie co to za auto bo sprawiedliwość trza wymierzyć swoją drogą ale trzeba uważać na takiego cepa bo nie wiadomo, swoją drogą może i dobry pomysł żeby takich burków katalogować w osobnym wątku?

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubuś ja stałem jak odjeżdżaliście, pośmialiśmy się z twojej oponki, widziałem jak ten kolega wsadzał tego chłopca na skuter .....zaje**ć to na prawde mało

Edytowane przez Suchy-wolk
ort. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie się strasznie spodobał ten "dzieciak" bo tak radośnie do Nas machał jak odjeżdżali...

Jeśli można to podeślijcie znane dane na pw... zaje.ać to za mało w takiej sytuacji, tym bardziej, że sam mam dwójkę chłopaków... rozpier.olił bym gościa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kompletnie nie mają mózgu czasem... Widząc motocykliste z DZIECKIEM jako pasazerem, robić coś takiego? Nic tylko kij baseballowy wozic ze sobą i napier*** głąbów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie trochę. Po pierwsze wam ciśnienie skoczy o drugie to co wam chodzi po głowie stanowi naruszenie prawa i to w paru punktach

więc darujcie sobie takie publiczne pisanie bo i tak nic z tego nie będzie.

Poza tym a nóż się pomylicie i traficie na niewinnego :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki naród, lata zaborów zrobiły swoje, jak się polaka batem nie nap,.,.,.dala po plecach to nie wie co się dzieje i mu w głowie fermentuje, tak więc od czasu do czasu trzeba delikatnie w łeb yebnąć aby proces fermentacji przerwać

sorry za offopa

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... bo to przecież normalne...

a to co ten "ktoś" zrobił to nie było naruszenie prawa? a ktoś się tym zajmie?

bo PRZYPUSZCZAM że nie... taka jest SMUTNA prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kompletnie nie mają mózgu czasem... Widząc motocykliste z DZIECKIEM jako pasazerem, robić coś takiego? Nic tylko kij baseballowy wozic ze sobą i napier*** głąbów :/

 

Jeden z naszych kolegow z forum, ma wlasnie taki kij przy kierownicy :biggrin:

 

Ja uwazam ze takiej kur**e trzeba osobiscie wymierzyc sprawiedliwosc. Sady i milicja nic nie zmieni , we lbie takiego barana jeb**ego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://expressilustrowany.pl/czarna-seria-motocyklistow-trzy-wypadki-cztery-osoby-ranne,artykul.html?material_id=50386cb016f1da3a7c000000

 

tu wspominają także o tym wypadku na Aleksandrowskiej z udziałem chłopca - policja prosi świadków o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...