Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tylko jednego :P Po co Scoti przyśpieszyłeś na chwilę przed upadkiem, skoro miałeś tam "trójkąt" a droga pewnie jest Ci znana??? Swoją drogą dziwny ten szlif bo faktycznie prosta droga, nie było jakiś manewrów... Trochę to wygląda tak - rozpędzasz się, nagle "panikujesz" bo zbliżał się znak, naciskasz na klamkę i blokuje się koło...

 

Tak sobie gdybam..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz że to wina motóra to jak czegoś się dowiesz o przyczynach technicznych zapodaj. Może się przyda.

 

Oczywiście współczuje ja podobnego szlifa z tym że przy większej prędkości zaliczyłem na początku sezonu, złamana ręka i moto porysowane. Do dziś moto w pełni nienaprawione a ręka boli jak cholera. Pozdrawiam

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko jednego :P Po co Scoti przyśpieszyłeś na chwilę przed upadkiem, skoro miałeś tam "trójkąt" a droga pewnie jest Ci znana??? Swoją drogą dziwny ten szlif bo faktycznie prosta droga, nie było jakiś manewrów... Trochę to wygląda tak - rozpędzasz się, nagle "panikujesz" bo zbliżał się znak, naciskasz na klamkę i blokuje się koło...

 

Tak sobie gdybam.. ;)

 

Przyspieszyłem omijając studzienkę - droga jest mi znana bo tu mieszkam. Tu nie ma co panikować, szczególnie przy 50km/h. Pisałem po wciśnięciu klamki poszła do końca, zanim cokolwiek zdążyłem zrobić to już szlifowałem. Może był w pompie pęcherzyk powietrza, może pompa się gdzieś podwiesiła i zadziałała z opóźnieniem. Jak miałem ja wciśniętą na maxa to nie było przebacz..

 

 

Jeżeli mówisz że to wina motóra to jak czegoś się dowiesz o przyczynach technicznych zapodaj. Może się przyda.

 

Oczywiście współczuje ja podobnego szlifa z tym że przy większej prędkości zaliczyłem na początku sezonu, złamana ręka i moto porysowane. Do dziś moto w pełni nienaprawione a ręka boli jak cholera. Pozdrawiam

 

Jak coś będę wiedział dam znać.

No mnie dopiero dziś boli bark. A szlifa współczuję - wiem czym to pachnie ;/

 

 

byłeś rozkojarzony? zabrakło skupienia?

 

nie, zupełnie nie

 

Czyżyby jakieś fatum ciążyło nad forumowiczami ..? Dobrze, że nic Ci nie jest :smile: Oby każdy szlif kończył się w ten sposób.

 

fatum ciąży? czy zaciążyło :smile: no racja racja, oby tak było..

 

dohamowywałeś tyłem czy nic?

 

nie było zupełnie czasu - od wciśnięcia klamki do położenia moto to ułamki sekundy

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Dobrze że sie nie pozdzierałeś, moto się "wyklepie" ;) , kumpel dwa tygodnie temu pomiędzy Zapolską a Kruczkowskiego też szlifa zaliczył, jadąc za mną, też na budziku nie było więcej jak 50 :smile: , hamując(nie wiem po co, bo prosta droga) przodem piachu złapał i juuuż leciał.., nic mu się nie stało, owiewka w moto do klejenia (gmoli nie miał) tłumik spadł i dekielek pękł, a on na trawnik, na szczęście ;)

 

ja tam zawsze hamuje oby dwoma hamulcami :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatum ciąży? czy zaciążyło :smile: no racja racja, oby tak było..

Fatum zaciąży powinno być hehe albo w ciąży , spoko kolo ze nic nie jechało i wszycho git- sprawę obgadaliśmy wcześniej więc nie będę się uzewnętrzniał ale szybciej spodziewałbym się gleby z haserem niż samotnie na prostej - a widać odwrotnie

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z dzisiejszego spotu zauważyłem, że przy statoilu kolo makro stało pogotowie i kilka maszyn z naszego forum. Koledzy powiedzieli że Mibu miał wywrotkę ale na szczęście jest cały. Ktoś wie coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał małą wywrotke nic mu się nie stało, moto za bardzo nie oberwało do wymiany dekiel kierunki ciezarek owiewka do pospawania crashpad i podnózek :smile: wyklepie się...

:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie jest,szybko pozbierał się z drogi.dobrze,że ze świateł dobrze poszliśmy to go nikt nie rozjechał bo puszki były ze 100m za nami. Szlifujacy moto uderzył jeszcze w tył motoru przed nim ale gośc utrzymał go na szczęście i nie było drugiego poszkodowanego.Mibu nawet zadrapania nie ma,troche kombi się tlyko podarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Mibu Mibu ;/ szkoda moto ale dobrze ze Tobie nic się nie stało..

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K***** mać szlif za szlifem wypadek za wypadkiem zgroza.... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png dobrze że nic poważnego się nie stało...uffff http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

trochę za ciemny był ten płyn hamulcowy stary, widać jak by był dobrze przepracowany - nie?

 

no i nius, ze starych klocków zostało po 2mm - tym sposobem tłoczki powysuwały się dość mocno i ubyło płynu w zbiorniczku wyrównawczym..

 

 

dziś kupiłem płyn hamulcowy DOT 5.1 Valvoline i klocki EBC

w trakcie odpowietrzania układu okazało się że w było kilka pęcherzyków powietrza ;/

 

 

aha, zostało mi jeszcze 400ml płynu hamulcowego (na przód i tył zużyłem 100ml) jak by ktoś chciał sobie zalać układ świeżym płynem to zapraszam, szkoda by się marnował. Jak ktoś nie robił jeszcze tego sam to chętnie pomogę

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to że ciemny to nie ma problemu,najwyżej dozowalność naklamce była by mniejsza

dobrze odpowietrz pompę i zmień klocki ,heh jak ty chciałeś jechać na nich na Chorwację :P

TZR 80RR->GSXR 600K2->CBR 600 RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie klocki tydzień temu kupiłem ale nie miałem DOT 5.1 by zalać - wszędzie tylko DOT 4 był

 

klocki już zmieniłem i odpowietrzyłem cały układ.

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki jest sens zalewać DOT 4? skoro 5.1 ma dużo lepszy parametry?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale absorbuje wode jak oszalaly.

Zreszta bozia dala nam wolna wole ;)))

 

Tez bede na dniach wymienial plyn

Jednak pozostane przy czworce, tyle ze ATE

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zaliczyłem szlifa

jak to się stało? klamka wpadła mi do końca, moto w ogóle nie hamowało aż do momentu jak postawiło mnie bokiem pęcherzyk powietrza? brudna tarcza?

... versus ...

no właśnie klocki tydzień temu kupiłem ale nie miałem DOT 5.1 by zalać - wszędzie tylko DOT 4 był

ale jaki jest sens zalewać DOT 4? skoro 5.1 ma dużo lepszy parametry?

Michał, chyba masz juz odpowiedz... :whistling:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...