Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

scOti, dobrze, że to tylko tak się skończyło. Pamiętaj, że za naprawę motocykla się zapłaci, a za odzyskanie zdrowia, niestety się nie da. A tak BTW gdzie się wyglebiłeś i szybko leciałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyżowanie zapolskiej i śląskiej, mam nagranie, prędkość 30 mil/h wiec 50km/h

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to całe szczęście scOti, że bezpieczeństwo jest dla Ciebie ważniejsze niż ,,niechęć" do spocenia się i miałeś na sobie kombi, bo przy tej prędkości w krótkich gatkach i t-shircie słabo by to wyglądało ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie niestety codziennie zdarza, ze ktos mnie na drodze nie widzi, mimo ze jezdze przepisowo

obserwujac to, co sie dzieje w tym watku i sytuacji na drodze podczas jazdy, zaczynam sie powoli czuc jak bohater filmu "Oszukac przeznaczenie"...

 

a ze jutro 13 dzien miesiaca to raczej nie zamierzam zsiadac z 2oo, urodziny i imieniny mam 13-stego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zaliczyłem szlifa

 

straty nieduże.. przytarta czasza oraz prawy gmol, podnóżek, ciężarek kiery, wydech, kufer, kombi dainesa, kask i rękawice

no i krecha na psychice przez to co się ostatnio dzieje

 

uważajcie na siebie

 

Pewno Twoja wina -się nic nie chwalisz

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wrzucę filmik, sami zobaczycie

 

edit:

zresztą żadna tajemnica i wstyd..

 

jak to się stało? klamka wpadła mi do końca, moto w ogóle nie hamowało aż do momentu jak postawiło mnie bokiem

pęcherzyk powietrza? brudna tarcza?

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=GVP9l5r63hY

 

w efekcie przeleciałem przez skrzyżowanie (przez oba pasy), cale szczęście ze ubrałem kombi Dainesa

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

do tego przerysowany kufer, ciężarek kiery, podnóżek, wydech

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, i to najdziwniejsze. Jeszcze jadąc 50km/h

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kupi się szpreja i będzie malować" całe szczęście, że miałeś kombi i na strachu się skończyło...

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tez ze nie rozpedziles sie mocnej przy 150 gorzej by to wygladalo a nie raz nawet od swiatel do swiatel jedzie sie ta predkoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, przyznam, że to kompletnie nie zanosiło się na szlif... Ani prędkości dużej ani manewrów dziwnych. Dobrze, nikt nie wpadł na skrzyżowanie ze zbyt dużą prędkością. Szczęście w nieszczęściu!

Głowa do góry!

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scOti: Widze ze my sasiady jestesmy :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie straszne szczęście, że akurat miałeś kombi i straszne szczęście, że tylko 50 km/h i jeszcze większe że nikt nie jechał bo miałeś ustąp pierwszeństwa... ogółem dużo tych zbiegów okoliczności. Fart i całe szczęście że go miałeś. Pozdrawiam.

 

Przejrzałem dokładnie video i tam trochę nierówno było, być może wpadłeś w małą dziurę robiąc ten manewr omijania studzienki ale to i tak nie powinna gleba być. Ciężko powiedzieć.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nic Ci się nie stało stary. Dzięki za filmik- niby nic ale zawsze to inaczej obejrzeć i czegoś tam się nauczyć (albo chociaż nabrać respektu). A taka gleba- żaden wstyd. Odleciałeś od moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu powielać innych więc napiszę tylko, że cieszę się w tym całym nieszczęściu, że jesteś cały i zdrowy....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś złego się dzieje w naszym gronie,.jakiś pech czy coś... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...