Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Czego nie zauważył, motocykla, czy może jakie miał światło na sygnalizatorze?

Ze zdjęć xantona wygląda, jak by seat leciał Żeligowskiego, ewentualnie skręcił z Zielonej, a moto Zieloną...

 

 

toż to relacja kierowcy puszki a nie moja interpretacja ;)

porozmawiałem z nim chwilę zanim mundurowy przyszedł do niego - panowie z policji nie mają łatwego zadania w sytuacji gdy nie jest oczywiste czyja jest wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem tam pare minut po tym jak zabrała go karetka :sad2:. Gdyby nie to że jeszcze k.. skończyło mi się paliwo byłbym szybciej bo posta pisałem już z telefonu

 

Również byłem na miejscu i rozmawiałem z ojcem motocyklisty, chłopak ma kilka złamań dlatego zabrali go do szpitala.

 

A nie mówił ojciec jak chłopak ma na imię ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mate, I didn't see you.

 

 

coś na rozluźnienie atmosfery ;)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KU**A MOJE MOTO ;( Serce mi pękło... I było mu zostać ze mną ;( tyle pracy...

 

P.S. Dziękuję za troskę i Jakubkowi który wyrwał mnie ze snu, Ridick - nie odebrałem bo spałem xD

 

Mam nadzieje że Tomek szybko wróci do zdrowia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le Adam .Sprzedal motonga fakt,ktokolwiek to byl to farta mial jak tylko polamania.

Dzis tez furakiem zajechal gosc i dostal po ryju i go koledzy odciagali kobita moja dzwonila bo akcje z autobusu 65 ogladala ,tylko nie wiem czy to bylo pod niszczesnym wiaduktem czy przy obywatelskiej.

 

Adas pokaz sie na Mk na chwile bo chlopaki nerwy maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pier... jakby to adam jechał to by pewnie tam go nie było albo by bardziej uważał.

 

Za dużo filmów :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na boxie na Mk, nie martwcie się o mnie lecz o Tomka bo on tez był zalogowany na łódzkim forum. Jeszcze raz ZDROWIA i rozwagi wszystkim na drodze!! Ide się przewietrzyć :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mate, I didn't see you.

 

 

 

coś na rozluźnienie atmosfery ;)

 

se kurna coś takiego zapodam jak motongi mi się znudzą - hehe, No trzeba uważać bo ja z moim obitym piszczelem i trampkami zafarbowanymi trawą cienki bolek jestem i chyba dobrze dla mnie

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no kategoria zmieniona, obyś ty madralo niemusiala jej zmieniac :smile:

 

Postaram się nie zmieniać już Wam chyba wrażeń wystarczy. I jeżdżę grzecznie (znaczy uczę się) i uważam http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie k...a dzieje. Wracajcie do zdrowia i na trase ale już!!! :riding: tylko ostroznie bo.... :whip:

 

zapomniał filecik jak kopytko odrapał hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyraźną prośbę Justyny (narzeczonej Blefta) w imieniu rodziny chciałbym przekazać, że ustalono iż w chwili wypadku prędkość Bartka oscylowała w okolicach 80-90 km/h. Nie było żadnych śladów hamowania i nie stwierdzono, że wypadek był spowodowany przez Bartka. Miałem przekazać tą informację na forum i mam prośbę o niekomentowanie mojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zaliczyłem szlifa

 

straty nieduże.. przytarta czasza oraz prawy gmol, podnóżek, ciężarek kiery, wydech, kufer, kombi dainesa, kask i rękawice

no i krecha na psychice przez to co się ostatnio dzieje

 

uważajcie na siebie

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...