Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

i coo?? tak zrobiłeś tym razem?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Okropna - po tych wszystkich wypadkach z ostatnich dni przychodzi taka refleksja - każdy motocykl można naprawić albo odkupić. Życia i zdrowia nie da się kupić.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety - zanim się ogarnąłem to już koleś sp***dolił, baaardzo żałuję że uciekł

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwutek cieszę się, że wciąż będę mógł z Tobą pojeździć. Nie spiesz się na drugą stronę bo masz dla kogo żyć i uważnie w tym sezonie - mistrzu pobocza, bo jakby tak dobrze liczyć to mogłeś miec w tym sezonie nie jedną a trzy gleby. Uspokój się na jakiś czas chociaż :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwutek dobrze że nic się nie stało , moto nie ważne ale na twoim miejscu jak bym miał okazję dorwać tego gościa to Ggrrr wszystko by poszło salta, gwiazdy ,fikołki ..

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwutek cieszę się, że wciąż będę mógł z Tobą pojeździć. Nie spiesz się na drugą stronę bo masz dla kogo żyć i uważnie w tym sezonie - mistrzu pobocza, bo jakby tak dobrze liczyć to mogłeś miec w tym sezonie nie jedną a trzy gleby. Uspokój się na jakiś czas chociaż :biggrin:

 

Lepiej nie licz możliwości gleb siwutka w tym sezonie :riding:

ale jakby nie było to Mariusz zmienił kategorię motocyklisty z tego co będzie leżał na tego co juz leżał :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki mają ten jeden plus ze jeśli się je przeżyje to jest co opowiadać przy piwie :P

 

A2 rzeczywiście jest niedokończona co kolesiowi na moto nie przeszkadzało lecieć z dwieście, a że w tym czasie nikt nic nie pisał o wypadku to chyba udało mu się dojechać.

Poza tym uwaga na łosie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, norma na każdym forum... facet zginą, a ludziska zamiast coś mądrego, to się kłócą czy artykuł jest dobry czy nie... Sorry chłopacy i dziewuchy, ale mi łapy opadają... szkoda człowieka i tyle, kondolencje dla rodziny... [*]

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona i zeligowskiego znów sie ktoś roz...

Jakąś zielona maszyna.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą mama do mnie dzwoniła z informacją o tym samym wypadku co Rirdick napisał. kierowcy nie widziała, tylko zielone moto leżące i karetkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepiej nie licz możliwości gleb siwutka w tym sezonie :riding:

ale jakby nie było to Mariusz zmienił kategorię motocyklisty z tego co będzie leżał na tego co juz leżał :biggrin:

 

Hehe, no kategoria zmieniona, obyś ty madralo niemusiala jej zmieniac :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię tomasz na zielonym gpz500 blacha ETM

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona i zeligowskiego znów sie ktoś roz...

Jakąś zielona maszyna.

 

przejeżdżałem tamtędy i zatrzymałem się

foty:

2012-07-10_16.50.43.jpg

2012-07-10_16.51.43.jpg

rozmawiałem ze sprawcą (siedzi pod drzewem, zdjęcie #1) - przyznaje się do winy, twierdzi że nie zauważył bo słońce go oślepiło.

Kawasaki Ninja (ETM ****) skręcało z Zielonej w Żeligowskiego w stronę Łąkowej. Seat jechał Zieloną prosto w stronę Gdańskiej.

Motocyklista żyje i został zabrany do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem ze sprawcą (siedzi pod drzewem, zdjęcie #1) - przyznaje się do winy, twierdzi że nie zauważył bo słońce go oślepiło.

Czego nie zauważył, motocykla, czy może jakie miał światło na sygnalizatorze?

Ze zdjęć xantona wygląda, jak by seat leciał Żeligowskiego, ewentualnie skręcił z Zielonej, a moto Zieloną...

 

 

 

To jest motocykl Adama "Zidus"

Znowu forumowicz... :sad2:
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem ze sprawcą (siedzi pod drzewem, zdjęcie #1) - przyznaje się do winy, twierdzi że nie zauważył bo słońce go oślepiło. Kawasaki Ninja (ETM ****) skręcało z Zielonej w Żeligowskiego w stronę Łąkowej. Seat jechał Zieloną prosto w stronę Gdańskiej. Motocyklista żyje i został zabrany do szpitala.

Nic się nie zgadza ;). Na fotkach widać już przestawione pojazdy

Jak to motocykl skręcał to miałby obowiązek ustąpic pierwszeństwa i ewentualne kolizje są jego winą. Poza tym motocykl wyglądał na walnięty z lewej strony.

Ale jakby zamienić te pojazdy miejscami to by zaczeło sie zgadzać ;)

 

Poza tym jak ja tam byłem to seat stał właśnie w kierunku łąkowej tak jakby właśnie skręcił z zielonej ;)

Chyba musze zdjęcia robic. ;)

 

Motocyklista miał uszkodzoną nogę :sad2:

 

To jest motocykl Adama "Zidus"

 

Też tak przypuszczałem ale ponoć motocyklem jechał niejaki tomasz B. i wiek ok lat 30

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tak szybko by się nie przyznał. Powiem szczerze ze nie widziałem wypadku w którym to motocyklista skręcał, auto jechało prosto i się spotkali ;P

zazwyczaj jest odwrotnie. Poza tym nawet jak któryś wjechał na czerwonym to do końca zawsze mówią że mieli zielone. Poza tym oba pojazdy jechał ul. zielona ;)

 

Ja dziś wracając z miejsca zdarzenia miałem podobną akcje. Jechałem grzecznie i panna rowerzystka "wymusiła" pierwszeństwo ;). Miała fajny tyłek wiec jej wybaczyłem ;P.

Planowałem ja wystraszyć ale się bałem że sobie krzywde zrobi ;P

 

a Zidus nie sprzedał przypadkiem tego motora,przepraszam co poniektórych,motocykla http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

Tez mi się tak wydaje ale nie mogę się do niego dodzwonic ;)

 

Poza tym kuba ustalił piszemy motór

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...