Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie wierzę, w to co się dzieje. Na każdym forumowym spotkaniu podziwiałem KTM-a Bartka, lubię tego typu motocykle, a teraz już jego kierowcy nie ma... [*]

 

Julka, również życzę szybkiego powrotu to zdrowia dla brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa tylko nie wiemy gdzie ten pogrzeb jeszcze prawda? Jeśli jednak będzie to Legnica to będzie to trochę większy problem.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam, przejeżdżaliśmy obok tego wypadku puchą. Nie widziałem motocykla.

Masakra

Współczuje rodzinie i przyjaciołom i wszytskim którzy go znali i nie znali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila nieuwagi,sekunda zawahania jest tym co może nas uratować bądź zabić..nikt tego nie zmieni...

Nigdy nie za pomne chwili wciągania kt-ema na lawetę..Jego wyglądu ,pozostałości z motocykla...

Mam nadzieje że spełnimy wszyscy nas obowiązek i godnie pożegnamy naszego kolegę/przyjaciela w ostatniej drodze . . .

Brak słów...:sad2: :(

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] Śmierci Bartka się nie cofnie ale trzeba też wyciągać z tego jakieś wnioski...

 

Nie chcę tutaj nikogo krytykować tylko przy okazji zwrócić uwagę na pewien fakt, który mnie mocno szokuje - jest lato, gorąco - to zrozumiałe. Ale jak widzę ludzi latających w koszulkach i spodenkach oraz "roznegliżowane plecaczki", którym widać odsłonięte nerki to zastanawiam się czy ci ludzie mają rozum??? Wczoraj rano, jadąc z kolegą do pracy mijało nas w sumie 4 motocyklistów. Wszyscy na "litrówkach", oczywiście wolno nie jechali. Każdy w krótkich spodniach oraz koszulce a do tego adidasy lub sandały... Poza tym jak można zabierać na fotel pasażera dziewczynę czy kolegę praktycznie bez ubrania...??? Jak dla mnie to kompletny brak odpowiedzialności!

 

 

Dla mnie też jest to niepojęte. Choć prawko mam zaledwie od roku i motocykl niewielkiej mocy, to jeszcze nigdy nie jeżdziłem bez kurtki, spodni, butów i rękawic. Na ciuchy wydałem drugie tyle co na sam motocykl. Wolę się spocić, ale może kiedyś to wszystko uratuje mi życie. Nawet robiąc kurs na prawo jazdy miałem już kupioną kurtkę i rękawice. Miałem dużo wypadków na rowerze. Trenując kolarstwo szosowe wiem jak wygląda szlif od asfaltu przy 30 km/h. Przy 100 lub 150 km/h nawet nie chcę myśleć. To jakby dotknąć ciała szlifierką. Wszystkim jeżdżącym w t-shirtach polecam ten filmik (uwaga! Bardzo drastyczne!): Makabryczna reklama dla motocyklistów.flv - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu gadaliśmy z Blefem na gg. Ostatnio nawet myślałam o nim, że dawno nie pisaliśmy i miałam napisać... Już nie napiszę.

To straszne co się stało. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jakoś na wiosnę przez forum/gg rozmawialiśmy o wyborze pierwszego motocykla jak cebuli szukałem, przesympatyczny chłopak. Osobiście niestety nie miałem okazji poznać, mimo to wciąż nie mogę o niczym innym myśleć... straszna wiadomość. Współczuję rodzinie i wszystkim bliskim. Zginął robiąc to co było jego pasją, chociaż w tej chwili żadne to pocieszenie... :sad2:

 

Julka, trzymam kciuki za szybki powrót Twojego brata do zdrowia. Mam nadzieję, że to nic poważnego i niebawem się z tego wyliże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf dlaczego zawsze trafia na dobrych, tak pozytywnych ludzi. Nie dociera jeszcze do mnie ze to Bartek. Mam nadzieje ze trafil do lepszego swiata, jestem pewna. [*]

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem dziś przez wiadukt, nie wiem dlaczego ale służby porządkowe nie zmyły plamy krwi i do tej pory widać miejsce gdzie leżał Bartek... Dodatkowo, być może nie jest to związane ze sprawą, ale w połowie drogi pomiędzy Neste a miejsce zdarzenia leży but...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...