Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 1:30 mój brat miał wypadek na motocyklu. Leży w szpitalu w Pabianicach, podobno dostał "drugą szansę".

Julka - szybkiego powrotu do zdrowia dla brata! Będzie na pewno wszystko dobrze.

 

Ze sprawą Twojego bycia - przepraszam w takim razie. Emocjonalnie podszedłem za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak wracałem ok 22.30 to widziałem przewrócony motocykl na estakadzie, ale nie widziałem w jakim był stanie. Policja stała i blokowała wjazd na estakadę. Z drugiej strony stały dwa auta...

Matko Boska... Zaparło mi dech... A dopiero co gadaliśmy na zlocie.

Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny, bliskich, przyjaciół, znajomych.

 

Julka, pozdrowienia dla brata, całe szczęście, że przeżył.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem nie tomny i nie zrozumiałem powagi jak do mnie się odzywaliście bo myślałem że mnie nabieracie - SZOK

 

[*]

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Moze to nie jest dobry moment na takie wnioski a moze i dobry bo:

MASZ RACJĘ - TO NIE JEST DOBRY MOMENT

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatkało mnie [*]

Jak to powiedział mój kolega "Motocykliści odprowadzają się na ślub albo na pogrzeb".. niestety wypadło to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach pod artykułem jakaś kobieta (nick ma właśnie Kobieta) która podobno była na miejscu wypadku pisze że ubrany był tylko w koszulkę i krótkie spodenki. Nie traktuję takiego anonimowego komentarza wiarygodnie i nie chcę przesadnie moralizować, bo wydarzyła się straszliwa tragedia i nie czas i miejsce na to, ale sam wczoraj na Włókniarzy widziałem kilku motocyklistów tak ubranych. Ludzie, ja wiem że jest gorąco, ale w t-shircie nie mamy żadnej ochrony i nawet mały szlif może sie skończyć tragicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wczoraj jechałem letnio ubrany, zero protektorów. Plecaczek tak samo.

Nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało wczoraj... Oby nam się to nigdy nie wydarzyło!

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie robimy składke na wieniec od nas

 

Myślę, że tak. Pisałem w poście wcześniej - rozmawiałem z bliską Bartkowi osobą i prosiła aby pożegnać Go jako motocyklistę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanton jak bedziesz miał tlyko info o pogrzebie daj znać,wolne w pracy trzebabędzie załatwić.

Moze zarzućmy jakis temat apropo spotkania i tej zrzutki na wieniec. Myślałem też nad kirem na motorach forumowiczów tylko nie mam pomysłu gdzie go załozyć :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka pozdrów brata od nas wszystkich, i niech oczywiście wraca szybko do zdrowia.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok...

co prawda nie znalem Kolegi osobiscie ale przypominam sobie jak lecielismy chwilami obok siebie do Spaly...

 

kondolencje dla Rodziny Bartka [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] Śmierci Bartka się nie cofnie ale trzeba też wyciągać z tego jakieś wnioski...

 

Podejrzewam, że prawdy o wypadku zapewne się nie dowiemy, jeśli nie było tam rzetelnego świadka. Wszystkie opinie będą takie, że kierowca audi był OK, a Bartek leciał "200". Tylko nie bierze się pod uwagę, czy kierowca audi nie zahamował gwałtownie albo zrobił coś innego. A nie sądzę, że policja ustali coś prawdziwego...

 

Nie chcę tutaj nikogo krytykować tylko przy okazji zwrócić uwagę na pewien fakt, który mnie mocno szokuje - jest lato, gorąco - to zrozumiałe. Ale jak widzę ludzi latających w koszulkach i spodenkach oraz "roznegliżowane plecaczki", którym widać odsłonięte nerki to zastanawiam się czy ci ludzie mają rozum??? Wczoraj rano, jadąc z kolegą do pracy mijało nas w sumie 4 motocyklistów. Wszyscy na "litrówkach", oczywiście wolno nie jechali. Każdy w krótkich spodniach oraz koszulce a do tego adidasy lub sandały... Poza tym jak można zabierać na fotel pasażera dziewczynę czy kolegę praktycznie bez ubrania...??? Jak dla mnie to kompletny brak odpowiedzialności!

 

Julka - pozdrowienia dla Kamila i niech szybko wraca do zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...